Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katka888
12. feb 2011

baby, asi otazka odveci,ale ked chodite s detickami von, kremujete im tvaricky, a ak ano tak s akym kremom?

avaka
12. feb 2011

@olifcek
@laxity ,ved tiez si nepamatam tu znacku od @maminnka,ale sme sa bavili vtedy,ze ma chudu nozku a dobre jej sedia 🙂

svetlankat
12. feb 2011

@katina2209 rano, vecer, okolo 16.00 alebo 17.00 a v noci niekedy 2x niekedy viackrat

avaka
12. feb 2011

@katka888 ,ja kremujem,lebo mala velmi suchu kozu ,vie,ze niektore kockyy nekremuju...

avaka
12. feb 2011

@katina2209 tak aspon o topanky uz mas vystarane 😉 a ja dufam,ze sa rozjedia,nasa len vymysla,vidim to,normalne je to pravda,ze to dieta hned vie,ked Ti na niecom zalezi....ked som bola hotova,ze pije malo mm,tak ho nepila a teraz chcem aby jedla,tak si da radsej mlieko...

svetlankat
12. feb 2011

@laxity morcaciu polievocku, salat a rezne, no a pre svokrovcov, kedze nechceli rezne, lebo svokor sa stara o svoj cholesterol a svokra nema zuby, maso na kely so zemiakmi. No a Misa mala dve torty, jedno taku z pribinacikov, co mohla papat a druhu pre nas dospelakov, z lieskovych orechov, svokra robila
@katka888 ja nekremujem

katka888
12. feb 2011

@avaka
diky, my este ani nekremujeme telicko, kozna tvrdila, ze jej pokozka si nezaida, tak len vynimocne, ked ma osvieti.... ale nad tvarickou ma napadlo, ked je vonku tak chladno. lebo v lete bol krem na slniecko samozrejmostou....

katka888
12. feb 2011

@svetlankat
jeeee. ake krasne, taka hostinka 🙂 dnes ste mali urcite krasny den 🙂
ja mam z nasej oslavy taku hlavu, ze ani neviem ci nieco nakoniec vymyslim, ci sa na to netoto a nespravim len legu pre viki a hotovo.

joj a pamatas, pred rokom sme sa takto rano stretli na 17tom poschodi .... 😀

avaka
12. feb 2011

@katka888 ,super,ked vam nie je treba.... 🙂
ja by som do mrazu tvaricku asi kremovala,normalne nie,ked netreba...

lalipop
12. feb 2011

@katka888 my sa kremujeme excipial kremom od dr. je vhodny na suchu pokozku ale je dost mastny, tak ho netreba davat vela.

svetlankat
12. feb 2011

@avaka a kolkatky su tie vase topanocky?

katka888
12. feb 2011

joj baby, ... ako to mate s mlieckom?
moja sa uz asi odstavila, snazim sa jej denne dat rano alebo vecer, ale to len minutku podudka, pokuse a koniec... ratam s tym, ze to moze mat aj suvis ze som tehu a predsa len sa aj mliecko asi meni...

davate nejake umele detickam, ked uz nechcu mliecko? my jeme denne syry , jogurtiky, nech sa jej trosku doplnia latky, ale v umelych sa nevyznam.

svetlankat
12. feb 2011

@katka888 ano pamatam a vecer som sa vratila rodit a to mi R. vravela, ze nech sa nevraciame ze ma ples.

katka888
12. feb 2011

@avaka
ved to , kvoli mrazu.... inac, ja som jasna matka, ked to idem riesit uz pomaly zaciatkom jari ..... 😖 😖 😖

lalipop
12. feb 2011

@svetlankat miske prajeme vsetko najlepsie k narodeninam

katka888
12. feb 2011

@svetlankat
ano, ked si odisla, aj mne to povedala 😀
ze mna vychovali tak pocuvat dospelých ... hahaha

olifcek
12. feb 2011

ja nekremujem uz vela mesiacov 😉 a tvaricku? krem som dala mozno 4x?

@avaka ja mam ten isty styl od protetika ako si tu hodila tie raky 🙂 len.. uz su male

my po byte chodime urcite dva mesiace, stojime od 10.mesiacov, malo sedime, no topanocky fakt malokedy sme mali, to len aby si Olivka zvykla... tieto bude mat len na vonku a do materskeho centra, ci obchodaku... dnes veeela chodila, pacilo sa nam to 🙂 uz sa pusta, ale este je jedna rucka istotou, no dve uz neda ani omylom 🙂

olifcek
12. feb 2011

@katka888 pis u annag, ale jo, mm moze mat inu chut 😉

svetlankat
12. feb 2011

@katka888 Kati prave som citala na annag starnke tandemove kojenie, presne teraz a tam sa pise, ze sa tvorba mliecka moze znizit, ked budes v takom 4. az 5. mesiaic, ale ked chces Viky kojit dalej, tak jej treba len ponukat, aby sa nezabudla spravne prisat. ze ten pokles suvisi s hormonalnymi zmenami, ale mliecko sa opat rozbehne. Tak zalezi ci chces odstavit, ak ano tak jej neponukaj, a ak nie tak ponukaj, nedavaj umele. Zalezi na tebe

svetlankat
12. feb 2011

@katka888 vidis, ja som vzdy robila naprotiven

svetlankat
12. feb 2011

@lalipop dakujeme

svetlankat
12. feb 2011

@katka888 pokial Viky nema problem so suchou pokozkou, nemusis nic davat, ja som sa pytala aj mojej dr. cize ked nemate problem neries

svetlankat
12. feb 2011

baby Misa na narodila presne pred rokom 12.02.2010 o 21.50

avaka
12. feb 2011

@katka888 ,ja chcem tiez teraz kremovanie obmedzit,co to spravi,ked uz ma peknu pokozku...

katka888
12. feb 2011

@svetlankat
ved to, zvazujem ci ju odstavit ale do umeleho sa mi nechce.... / to znie ako ja som nie som schizofrenik .... / ked my ju chceme pomaly ucit, aby ostavala na vikendy u starych rodicov, aby ked bude maly a budeme robit aj tu rpestavbu, tak aby uz bola naucena.... teraz jej davam tak raz denne, nech aspon par glgov vypije, doki vravela, ze ked spapa to co spapa cez den, tak ze raz dvakrat ked jej dam mliecka, ze to postacuje...
sesterka zase od roka davala umele s krvaskym, najprv viac umeleho a menej kravskeho zamiesane spolu a pomaly menila pomer, lebo vraj tie umele su tak priserne sladke, ze deti jej to odmietali

katka888
12. feb 2011

@svetlankat
imaginarne sviecky na imaginarnej torticke 😀

katka888
12. feb 2011

@svetlankat
jeeeeeeee, vy ste sa uz prehupli do dalsieho rocka 🙂

avaka
12. feb 2011

@svetlankat tak este raz vsetko naj Miske,nestihla som presne,bola som dat cucat 🙂
tie topanocky su tusim 17,alebo 17 a 1/2...musim kuk

svetlankat
12. feb 2011

@katka888 kravske by som urcite nedavala, ale rozhodnutie je na tebe, no a urcite by som riesila odstavenie, ked chces aby si zvykla. Ved teraz by ti to malo ist pekne bez placu. Ved vies ako to myslim, neviem to napisat

svetlankat
12. feb 2011

@avaka aha tak to nic, lebo mi mame 17tky, myslela som ze mate vacsie. A dakujeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre