• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lalipop
a ty si pocas tehu a kojenia pila vela kravskeho mlieka? ja len ze ci deti uz boli tak z tvojho organizmu akoby smiesne povedane " pripravene "
12. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 Kati tiez si myslim, ze s kravskym este chvilocku pockaj, ved uvidis ako bude Viky reagovat na um.
12. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ja som pila kravske na litre, niekedy aj dva litre, namiesto vody, aj teraz u nas ide liter denne, ale z toho deturence nie su pripravene
12. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 to, ze Ty pijes kravske mlieko, nema vplyv na malicku...
@svetlankat telepatia
@lalipop aj ja sa uz chystam zeby celi zacala pit normalne, ale zase chcem ze v tom aptamile je aspon viac vitaminov ako v kravskom tak nech ho este pije, lebo ciste neviem ci bude pit a kazdy vecer a rano jej robit riedky puding alebo kakako tak to nie, zubky bude znicene raz dva...a tu su zubari nenormalne drahy
12. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ano idem kojit, mala sa zobudila a uz pojdem aj spat, tak dobru noc vsetkym
12. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 rob ako myslis... ak ale chces ozaj radu, nase Ti nestacia, chod sem
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dakujeme-annag/?page=last&post=last&lastref=il
12. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne oliv uz 20minut haja, vystavili sme ju dnes paradne, tak sa presunieme, nech, ked sa prebudi vidi, ze uz sa haja do rana :slight_smile: tesim, lebo budeme skoro vstaaavat
12. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
no urcite jej nechcem davat teraz pit kravske..... este min pol roka urcite nie...
ja len rozmyslam nad tym, ze sa kade tade vravi, ze co mamka papa pocas tehu alebo kojenia, tak prechadza z istej casti aj k babatku.... myslim si, ze by sa nasiel rozdiel u mamiciek, ktore nepiju kravske vobec a ich detom by sa kravske dalo, a medzi mamickami, ktore su mliecne a ich detom by sa dalo kravske.
napr ja som jedla v tehu vsetko , aj to co sa neodporuca napriklad po porode na zaciatku kojenia, ze moze prejst do mlieka, a nemala som problem jest aj "zakazane" jedla , samozrejme v mensich davkach a striedmejsie a viki nemala problemy s travenim.

ja sa len sama so sebou neviem dohodnut ako dalej, ocividne sa uz z materskeho vela nenapapa a som presvedcena, ze keby som nebola tehu, tak sa dojcime lepsie a dlhsie, urcite to vnima na mliecku, ze sa deju zmeny, no nechcem ju ani naucit na umele, kedze mu nedoverujem.

ale je mi jasne, ze toto si musim vyriesit sama a najprv poriadne v hlave..... teraz je tam misung a po precitani viacerych nazorov a skusenosti s ami to tam hadma pretriedi a matak ako vzdy zrazu osvieti :grinning:
12. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ja bez mlieka nevydrzim ani den. kazde rano si robim kakao a teraz aj malej davam a vypije 2 dcl ako nic. mnam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky - @blumka, @matesl, @olifcek, @laxity, @zucana a vsetky ostatne - posielam fajny recept pre drobcov, moj miluje fasirky!!!- mlete masko, alebo rybu (ja davam vsetko uz uvarene, opecene) zmiesate s bylinkami(pertzlen, zerucha..), nastruhanou mrkvou, nakrajanym porom, vopred namocenymi vlockami a vytvarujete fasirku. pokvapkajte olejom, podlejte kvapkou vody a dajte piect! Je to super s omackami Spravim vzdy viac a mam aj na dva dni

Alebo kuracia pomazanka: uvarene kuriatko, nastruhany por, bylinky, maslo, pripadne Lucinu vyslahat a dat na chlebik. Tiet sa zalizuje))

1. feb o 12:46 • 1 dieťa • Odpovedz
@svetlankat :slight_smile:
12. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby,to nic,to len kopirujem pre svetlankat receppt od nonja... :sweat_smile: :grinning:
12. feb 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
ved to, ze na pitie jej najblizsi pol rok neplanujem davat kravske a ked uz zacneme, tak skusim najst nejake ine riesenie, nie krabicove z obchodu.
ja len pocitujem, ze viki uz nepapa moje mliecko, a z velkej casti to pripisujem tomu, ze som tehu tak sa snazim v hlave vyriesit dilemu, ci doplnat umelym, alebo nie. aj ked jej ho ponuknem, potiahne si par krat, zacne kusat a odide. mozno tak 2-3x do tyzdna sa stane ze popije minutku dve. a to zvacsa len ked je nervna, tak to ma skor na ukludnenie.
12. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 ,no vy vymyslate baby vseliake receptiky...musim vyskusat :slight_smile:
potom pridaj fotecky :slight_smile:
12. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bry vecer, tu to zije :slight_smile:
@avaka @laxity ci kto sa to pytal na tu znacku topanociek, co ma @maminnka . Je to myslim zn. Richter :slight_smile: My mame este ine, ako pisete. Cesku znacku Pegres a sme spokojni. Vyzeraju sice uz ako po 3 detoch, ale to k tomu patri :grinning: RAK sa mi zdali prilis tvrde a zasa uplne makke sme nechceli. Este kupime jedny take, hoci chodime uz krasne, potom uz len nejake sandalky vyssie na doma, nech ma nozicka vzduch :sweat_smile:
12. feb 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 chod do temy @annag, tam Ti fundovane poradia. Ja uz na mt, vybija sa, uz zas, tak musim pomaly off. Bru nocku mamicky. @avaka :grinning:
12. feb 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja kocky,dobru.. :slight_smile:
12. feb 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ano,ano tie to boli,dik :slight_smile:
a kuknem aj tie vase...nasa bude sama chodit tak na jar a to ake mame kupit na von? :confused:
12. feb 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
uz tam kukam :wink:
12. feb 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali pri synovi topanocky od richteru a su ako nove, lebo mu rychlo rastla nozicka a malej ich uz tiez davam su 20-tky a ma tam este medzeru, lebo papucku nosi 19-tky. ja som davala detom len kozene topanocky a sandalky. po dome sme nosili papucky od raku.
12. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja doma nedavam boticky, ak bude v lete chladna podlaha ako i teraz, tak nahradim ponozky sandalockami :slight_smile: joj, uz aj zapisujem tu znacku, dikes! Len, ci u nas zozeniem, ak by sa mi teda viac ako protetiky pozdavali. Uz ale musim, baterka je na minime, bruu
12. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha,tie vase vyzeraju super :slight_smile: ,tie richter nejako nemozem najst...
12. feb 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Vsade je na take velky vyber. Asi zalezi, co je pre teba pri topanocke naj, a isto aj aky styl sa ti paci. Hlavne, aby boli vyssie este. Niektore su navyse velmi lahucke, ine zasa ohybnejsie. No prosto, stastni nasi rodicia, co "mali na vyber" :grinning:
12. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka jezisi ja uz som z toho varenia chora normalne...ja neznasam varenie ale pre malu vykuchtim aj nemozne... :grinning: minule napr mrkvovu polievku s pomarancom....uzasnaaa...
12. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Napriklad tu su nejake http://www.detskeboty.cz/vyrobce/richter Ak vies po nemecky, tak maju richter.at stranku :slight_smile:
12. feb 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.detskaobuv.sk/capacky/pegres-1090-2
@rivatha ,tieto su aj pisane na prve kroky... :slight_smile:
12. feb 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha pozerala som tu stranku a tie ceny tam boli nenormalne. u nas ich kupujem okolo 14 eur vo velkosklade.
12. feb 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som tam tusim nejaku blbost dala... :confused:
12. feb 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ja mu musim dat topanocku, nemoze chodit bosy :confused: Ved on mi tu uz vsade beha, to by sa teda hrozne smykal, nech su ponozky akokolvek protismykove. Topanocky treba, ked uz zacnu chodit. A inak ani na vyvoj chodidielka tieto podlahy vraj dobre nerobia. Ale rozumiem, ze este nechodite sami, to je ine mozno.
12. feb 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok