Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
12. feb 2011

pozeram tie richter,su dost drahe veru...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
12. feb 2011

@rivatha mne hned padli do oka,len pozeram,ze capacky... 😅 ,ale som kukla a normalne na chodenie su 🙂 ,pekne 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalipop
12. feb 2011

@rivatha tak s tym uhlasim. po byte treba davat urcite detom papucky, lebo mozu mat ploche nozky.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
12. feb 2011

@rivatha dik 🙂 ,musim kuknut,ci aj u nas sa niekde predavaju ...a stym velkym vyberom si mala byt so mnou vcera,ze jedny 18-ky mame 😅 ,v celom obchode 🙄 ,som pisala....
ale uz idem naozaj ,dobru... 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalipop
12. feb 2011

@rivatha a co davas po byte?

katka888
12. feb 2011

@rivatha
vidis, a ja som zase nasla inu literaturu , ktora tvrdi, ze pre dietatko je na vyvoj nozicky najlepsie chodit bez topanociek / jasne ze nie vonku / .....

avaka
12. feb 2011

@rivatha 😕 .a ja som myslela,ze na doma kupim papucky....ach uz mam z toho hlavu,idem uz fakt,lebo sa nedostanem odtialto 😅

olifcek
12. feb 2011

@rivatha my vela chodime a uz par dni len za jednu rucicku, dnes sa dokonca v obchodaku uz pustala sama x;o) tkaze uz len par dni a neda nam uz rucicku, chi, lebo dnes namda len jednu, dve uz aniomylom,,,vidis, ale jo, podlaha i dlazba v celom byte... esteze pises, tak radsej i doma paq budu topanocky, ked sa smykat bude

pisem uz z notkaka, hech.... kukam, ze tie topanocky, co sme dnes kupili, sa podobaju na richterky...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. feb 2011

@katka888 ako pises.... na mna niektore maminy kukali, jak na blazna, ze protetiky, ze po novom ma byt dietatko doma bose a vonku makku podrazku, kotnik volny, ziadna klenba... s tou klenbou ok, zvysok neviem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalipop
12. feb 2011

@rivatha no ja som take u nas nevidela a v obchode ti daju len klasicke papucky s pevnou podrazkou 😒

lucia411
12. feb 2011

ja som z tych topanok a papuciek jelen tu vo Swiss su jednoznacne proti tomu aby deti kt. same nechodia nemali na nohach dovtedy ani len detske papucky...tu az gulaju ocami lekari ked vidia ze deti maju na nohach topanky...maju sa nosit len capacky ...nam to bolo vysvetlene tak ze cim je nozka pevnejsia tym horise pre babo, lebo ma velmi mäkke kosti a v buducnosti mu mozu ist prsty na nohach od seba, respektive ze moze mat väcsie medzery...alebo ked je nozka pevna v topanke a hlavne vysokej tim viac sa nozka vytaca a moze lahko dosjt k urazu...ale pisem len to co mi bolo povedane..iny kraj iny mrav 😉

lucia411
12. feb 2011

a doma jednoznacne chodit na boso

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. feb 2011

@rivatha podla nasej neuro, Olivka by uz davno chodila, lebo pevne kraca, ze len musi nabrat istotu... rada chodi, tak je to ok, vraj nic na tom nie je, ze sa ma drzi, ja ju nedrzim, ani netaham, lebo kraca sama 😉 ale ked zacne bezat, uvidime, ako pises 😵
@lucia411 nam capacky na chodzu v ziadnom pripade... my ked niekde sme, Oliv si chodi, chyti sa kosika a ide, ci nas za rucku a kraca, na to musi mat topanocky.. ako som pisala... jedny lekari, ze pevnu podrazku, kotnik pevny, klenba moze, nemusi, ini opak, makku podrazku, volny kotnik...aaaach jooo.. jedny, doma vyhradne na boso, ini opak,,,kocurkovo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
12. feb 2011

@olifcek
pozri, ked ti poviem ze som sa stretla uz s tym, ze davat dietatku take topanky, aby ked vonku prsi, aby im premokli, ze si dieta zvyka na to, ze moze mat nohy aj v chladnejsom a mokrejsom a tym padom, ak niekde docista premokne, tak uz je na to pripravene....
aj ked, kukni na cigancata, hra sa to a beha kade tade, hole, bose a co ja viem ake este, ale chore to nie je. ina vec je , ze sa krizuju jak meče na bojisku a z toho maju vsetky tie kopytie nohy a hrby a o tom co maju na krku nehovoriac....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. feb 2011

@rivatha vidis a ja som uz dostala od par ludi i lekarov, ze klenbu volnu... ked odbornici sa nevedia zhodnut, co my mame robit, ze?

lucia411
12. feb 2011

@olifcek presne no hotove A JE TO! s tymi topankami...olif ja myslim capacky len pre deti ktore nechdoia a ked idu vonku do kocika aby im zimka nebola na nozky...
@rivatha no aj my si chodzu okolo nabytku a podobnychveci nevieme predstavit bez protismykovych ponoziek

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalipop
12. feb 2011

nasa uz tyzden beha sama a ked jej nedam papucky tak nema dobru stabilitu a samozrejme sa jej aj smyka. a teraz jej davam po byte take s makkou podrazkou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre