Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
14. feb 2011

@katka888 baby čo ju robili boli myslím spokojné 🙂

katka888
14. feb 2011

@laxity
ja planujem tu s tou kyslou smotanou, ale kedze oslavujeme na trikrat kade tade, tak vyskusame aj tvoj receptik, nech ma viki zmenu .-)

svetlankat
14. feb 2011

@katka888 ja som nakoniec robila tu co sa robi z kyslej smotany a vanilkoveho cukru, ale namiesto tej smotany a cukru som dala pribinaciky a biele jogurty. Ovocie som dala broskynky a na vrch trosku jahod na ozdobu. Veeeeeeeeeeeelmi chutilo

svetlankat
14. feb 2011

@katka888 ten recept c dala @laxity je tiez vyborny

svetlankat
14. feb 2011

@teuska preco upravovat ved je nadherna, zlatucky je oslavencek

lenica81
14. feb 2011

@elleniak nie... my cca pred 3 tyzdnami sme skusili spat oddelene, ja v obyvke, moji chlapi v spalni a podarilo sa nam odstavit od nocneho dojcenia... a v podstate od min. tyzdna prespi celu noc... obcas sa raz, 2x zobudi, ale to do tej cca 11 a potom mame klud... spime vsetci konecne spolu a dlllllllllllllllllllllho... 😉 😎

lenica81
14. feb 2011

@zucana topanky sa nemaju po nikom nosit...

lenica81
14. feb 2011

@teuska teus, ale sak torta suprova... 😉 sak pokym bude mat 18, tak to zmaknes lavou zadnou... 😅 ja sa ani nechystam, iba na detsku oslavu budem robit tu jablckovu... 😉

lenica81
14. feb 2011

@avaka ze zadkom... 😀

lenica81
14. feb 2011

@laxity ked chces do zasoby, do 6. roku, tak odsavaj aj v noci... a co sa ti neda spat... 😉

lenica81
14. feb 2011

zasa si tu sama vypisujem...

ale boli sme na poradni... Vilko este spinka v kociari, tak mam volno... tak mozno este 10 min... 😅 pridavame sa do spolku slizikov... 77 cm a 8,5 kila... 😵 sme pribrali za 2 mesiace 3/4 kila, co predtym za 3 mesiace 600 g... v take cislo som ani nedufala... 😅

katina2209
14. feb 2011

@lenica81 no vidis aky je vilko krasny ,ale na zivo nevyzera chuducky taky akurat asi ma lahke kosticky 🙂
ja by som sa tiez uz chcela vyspat,len mne nema na noc kto pomoct,aby som to zmakla v noci kojim aj 5-6 krat co sa pricucne a to uz je tak na prazdno cuckanie

lenica81
14. feb 2011

@katina2209 jaj, ale to mal koselu... 😉 ta je na zamaskovanie najvhodnejsia... 😀 inak vyzera v bodicku, alebo nahaty... 😅

zucana
14. feb 2011

baby dik tak my budeme brazdit preliezky v lakofkach 😀

svetlankat
14. feb 2011

@lenica81 jej pekne miery

lenica81
14. feb 2011

@zucana ale sak bude VIki stylova... 😉

@svetlankat dakujeme... 😵

elleniak
14. feb 2011

@lenica81 no parada

elleniak
14. feb 2011

nás už desat dni trápia hlieny, ktoré mu stekaju do hrdla solmucol asi vůbec nezaberá....

laxity
14. feb 2011

@lenica81 možno na varenie si urobím zásoby 😀 keď to KM ani UM sa neodporúča 🙂

zucana
14. feb 2011

@lenica81 😉

lenica81
14. feb 2011

co, vsetky valentinujete... 😀 teda sa asi chystate... 😉 😎

moj mm si akurat uzil cuchovu skusku Vilkovej produkcie... oci mu vypalilo... 😀

andrea2603
14. feb 2011

@lenica81 ja "nevalentínujem", mne 3 deti stačia 😀 😀 😀

katka888
14. feb 2011

@svetlankat
diky... a mala jedla jahody? mne doki aj sesterka vravia, ze jahody este nie, ze alergen. / sesteka ma dve deti od viki starsie o 9 mes a 2 a pol roka.

a neviete ako je to s cernicami?

svetlankat
14. feb 2011

@katka888 s cernicami neviem, jahody sa mozu asi od roka, Misa cih nemala, ja som dla len na ozdobu na vrch, Misa mala broskynky.

olifcek
14. feb 2011

@katka888 my sme uz skusili dve jahodky v ovocicku a v pohode...cernice mozes, ale tiez nie vela, na zaciatok

maculik
14. feb 2011

Ahojte 🙂
ani ja nevalentinujem, mm odpadol do postele, tak natahujem fotky z dnesneho cvicenia, spravim si nieco papat a pozriem Panelak 🙂
@lenica81 a mozno pozeraju vsetky Panelak, dnes zacina nova seria :D

andrea2603
14. feb 2011

jahody od roka a černice asi tiež, ale nie som si istá.
Dnes som hovorila mm, že konečne Livka začína spolupracovať pri obliekaní 😵 , ona sa neznáša obliekať, skoro vždy nervačí, ale asi 3-4 dni, keď jej cez hlavu oblečiem tričko tak už vie že nasledujú ručičky, najprv jedna, potom druhá 😉 , tak sa vytešujem, lebo doteraz to bol horor s jej rukami, nie a nie ich ohnúť ... jak keby dreveného pinochia obliekam 😅 , vždy som ju "hrešila", že so mnou vôbec nespolupracuje 😀

katka888
14. feb 2011

@svetlankat
@olifcek
vidite, a mne prave o jahodach vraveli ze este nie... aj ked ma rok...
co clovek to nazor a potom aby sme sa v tom vyznali

svetlankat
14. feb 2011

@katka888 ved to

zoska
14. feb 2011

caute,
tak kto slavi Valentina, tomu prajem pekny den 🙂 ja mam mm v Nemecku do stredy 🙄

@andrea2603 mne zacala tiez Neli spolupracovat pri obliekani, ale hlavne pri vyzliekani...to by zo seba pomaly strhla vsetko 😀 a ked jej davam ruku do rukavu tak som zvykla hovorit ze kde je ruka? ruka ruka rukaaaa a ona ju vitazoslavne vytasi z rukava 😀

inak dnes sme vstali uz o 7.30, pre niekoho je to neskorio ale pre nas teda mooc skoro, tak zalomila uz o 10.30, tak som vybehla cosi povybavovat s kocikom ale o 45 minut uz bola hore, tak mi bolo jasne ze do vecera nevydrz, o 15tej som ju uspala a po 45minutach opat hore...hrozneeee
ona bud spi hodinu a 15 minut dokopy za cely den alebo si takto zdriemne 2krat...
dnes som nic neurobila a to nam ma prist zajtra odhadkyna na byt kvoli hypo a tu je to ako po atomovke 😒

inak mm vtipnyyy, minuly tyzden som mala suer same stretka a tak tak ma zaukoloval na tento tyzden, aby som sa nenudila nahodou a este k tomu mi zabudol prehodit sedacku do mojho auta, takze jeho auto stoji aj so sedackou v Ziline na parkovisku aja som sa dnes tralalakala aj s kocikom mhd 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre