Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

twiti
25. jún 2009

Ahojte babenky mozem sa k vam pridat? 🙂
Zucana ja som tiez potratila v januari a teraz s malou dusickou som sla k dokimu ten potvrdil tehotenstvo,mala by som byt v 6tt.a pocula som uz aj srdiecko.
Inac u nas to este pomaly nikto nevie,lebo mam strasny strach,ale verim,ze tentokrat to dopadne dobre a vo februari budem konecne mamkaaa 🙂

hajdylca
25. jún 2009

co kocky vsetky spinkate?
twiti vitaj, a neboj vsetko bude ok! drzime Ti vsetky palce.. a verim ze vsetko bude fajn.... ja teraz vaham, ci zajtra povedat rodicom ci nie... tak snad v kazdom pripade dopadne dobre vsetko 🙂

mimi
25. jún 2009

vidim, ze nas tu pribuda, super! 🙂
twiti, drzim palce, aby vsetko bolo OK! Dal ti doktor lieky na udrziavanie? som zabudla nazov, ja som ich brala pri prvom tehu.

olifcek
25. jún 2009

dnes to tu poobede nejak zmlklo, hech x;o) mne bolo vecer opat zle, len neviem, ci po sladkom, alebo po jogurte, ale, ked mi drahy dal kusok zeleninoveho salatu, ktory som urobila, kedze ho take papa kazdy vecer, hned sa mi polepsilo. i v praci mi pomohla paradajka k uplnej pohode...

male je cisty otecko x;O) jablcka tiez nemusi, ale zase, paradajky zboznuje 😉

kika58
26. jún 2009

Dobreeeeeeeeeeeee ranko vsetkym zelam, 😀
no ja som vcera odpadla do postele velmi skoro, som nejaka unavena ale inak sa citim skvele
taky vnutorny pokoj ako si pisala olifcek, presne nieco take pocitujem 😵
manzel vravi ze nejako ziarim a bodaj by nie, ved som taka stastna

a inak zdravim mimi, twitti a vsetky ostatne februarovky 😀

zusika
autor
26. jún 2009

dobre ranko.....
Olif, ty si sa ma pytala na du..? co ani neviem co je, nikto mi nic nepredpisal, nemam ziadne problemy....mozno si si to iba pomylila.... 😉
ja paradajky neznaaaaaaaaasam..... ale tiez som bola vcera nakupit ovocie - marhule, borskyne, nekratinky aj melon...to moze mm, kupil 10kilovy!!!! on je blazon do melonov... 😀 takze dnes ma caka taky ovocnickovy den...
a vitam twiti.... a drzim palceky!!!
pekny den 🙂 taky skoro vikendovy....

mimi
26. jún 2009

dobre ranko! kika58, dakujem za mile privitanie! 🙂 .....mame rovnaky termin porodu 😉
K tym melonom, ked som bola prva krat tehotna, tak som jedla melony na tony, to bolo jedine, co mi dobre robilo 😀 Doktorka, ale nebola nadsena, lebo som mala problemy s pecenou 😒

olifcek
26. jún 2009

kika58 x;o)

zusika: len si pisala, ze mas niektore vecicky ako ja, tak som len chcela vediet, ci aj Tebe lekar predpisal ten liek na udrzanie plodu 😉

zusika
autor
26. jún 2009

aha...http://babyfit.sparkpeople.com/pregnancy-exerci...
inak vcera som dala prve cvicenie pre tehu... myslim ze je to moje DVD skor pre vacsie bruska, ale neuskodi ani teraz.... 🙂

zusika
autor
26. jún 2009

olif, nie... iba to son mala namysli, ze nam to tak naraz vychadza...odbery aj knizka... ziadne lieky nechcem!!! my budeme v poriadku az do konca!!

olifcek
26. jún 2009

zusika: ahaaa, jasne, ani ja nechcem lieky, citim sa v poriadku, ale asi som zle pochopila, to spinenie, ze mas sem tam, prepaaac 😉

zusika
autor
26. jún 2009

nestraaaaas!!!!

zoska
26. jún 2009

Caute, caute 🙂

zusi si mi narobila chute s tym ovocim, asi si skocim daco kupit...
inak rano mi prestalo chutit, nemam na jedlo ani pomyslenie, zato vecer sa neviem dojest 😒

idem zase sprtat, vcera som tomu moc neublizila 😠

zelám vám krásny dnik kocky

olifcek
26. jún 2009

zusika: chi, nemboja, nestrasiim 😉

zoska: a kedyze to mas zaverecne skusky?

zoska
26. jún 2009

babyyy zomrel M. Jackson 😖

olif v pondelok mam posl. skusku- trestne- procesne ☹ bleee

zusika
autor
26. jún 2009

ja viem od 6.0 - na funku davaju jeho pesnicku kazdu celu hodinu..aj teraz .....Heal the world... normalne som z toho smutna....

olifcek
26. jún 2009

zoska: a statnice? prepac, uslo mi, ci mas posl. rok 😒

zoska
26. jún 2009

Ja som ho mala rada, teda ako spevaka, pesnicky mal fkt dobre... CD-ciek mame kopu, hlavne mm na nom fical... no co uz skoda

olif, statnice az o rok, min. rok som spravila Bc. (neviem naco mi to je) teraz koncim stvrtak a potom posl. semester koncim v dec. to bude pohoda, diplomku chcem zacat pisat v lete, len statnice su az po porode 😒 ale tak snad zvladnem, ved pri babatku je sice vela roboty ale pokial este nebeha tak sa to bude dat a ak nie tak si to odlozim...aj tak do roboty hned nepojdem.... inak zrusili nam titl. Judr. uz sme len Mgr., ale Judr. sa da este rok po skole dorobit...no kocurkovo

olifcek
26. jún 2009

zoska: no, ja mam par kamaratov a kamaratiek, ktori normalne pracuju ako prvanici a su titulom Mgr. x;o))

mne osobne napriklad nevonia, ze ekonomika ma titul Ing., ale co uz x;o)

olifcek
26. jún 2009

jo, i mne sa jackson pacil ako spevak a tanecnik...no i herecka ferrel umrela na rakovinu x;o((( z charlieho anjelov znama...

zoska
26. jún 2009

ja viem viem, ze mgr. je plnohodnotny titul pre pravnika, ale sa mi nepáci... moja jesitnost 😀 😝

olifcek
26. jún 2009

zoska: ale JUDr. uz roky rokuce niesu hned po ukonceni Mgr, ze? a podla mna je to spravne x;o) treba aj prax na JUDr, nem? x;O) chiiiii....

ved i MUDr maju co robit, hech...ale to je dobre, ved maju v rukach nase zivoty, glg

zusika
autor
26. jún 2009

jesitni pravnici? 😉

zoska
26. jún 2009

😝 😝 ste mi dali 😀 😀
no nic idem sa ucit aby som sa k tomu mgr. vobec dopracovala

olifcek
26. jún 2009

zoska: ak to nevyjde, i ucitelia maju Mgr. hehe x;o))))

ale jasneee, drzim palceky...ja som studovala popri praci, bleh, to bola tiez makacka...

zoska
26. jún 2009

😉 dakujeem
ahojteeee
vecer vas kuknem

zusika
autor
26. jún 2009

aj ja mam Mgr...a tu som.......... a teda vobec si na to nepotrpim dokonca ho nikde neuvadzam.... myslim ze lepsi titul si musi clovek naozaj zasluzit tvrdou pracou a praxou....iba tolko.....
normalne som z toho jacka rozladena dnes..... ☹ cely facebook je o tom....kazda web stranka.....

olifcek
26. jún 2009

zusika: jo, nam sa stala uzasna mvec s drahym..ked sme na matrike vypisovali tlacivo na sobas, vypisovali sme ho, ako bolo predtlacene, a teda, titul sme si tam ani jeden nenapisali, kedze to tlacivo nechcelo, o vyskach sme pisali, lebo to tam bolo x;O) a pri odchode sa nas pani este opytala, ci moze jednu otazku, a my, ze samozrejme. a pytala sa, ci si zelame aj tituly na sobasnom liste, tak sme sa na seba pozreli a povedali, ze nie, ze to tam nepotrebujeme 😉 tak pani vravela, ze vie, ze to na tlacive nie je, ale uz mali takych, ktori si na tom potrpeli...hech...

pisu aj o Farrah? ona chudinka na rakovinu vcera zomrela x;o( chjo

olifcek
26. jún 2009

i Vy sa tesite, ze je uz piatok? ja teda moc 😉

zusika
autor
26. jún 2009

nie...bez urazky, ale asi je jasne kto bol vacsia hviezda.... Farrah je na poslednych stranach bulvaru.... no a ju uz pochovavali skoro 3x...tak sa to zrejme dalo cakat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre