Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
17. feb 2011

@laxity budu budu čoskoro aj sa teším 😵 no veď posudiš ake budu 🙂

katina2209
17. feb 2011

@garonka
@granado aj ja sa tesim na fotky tie z atelieru budu urcite origos 🙂

granado
17. feb 2011

@katina2209 musim ta sklamat to garonka bude mat atelier ja len obyčajne 😉

katina2209
17. feb 2011

@granado no nevadi aj tie budu urcite krasne a tesim sa aj od @garonka na tie atelierove my sme chceli dat tiez fotit v atelieri no teraz nam to asi nejako nevyjde mozno v lete,alebo buduci rok

andrea2603
17. feb 2011

@garonka a torta bola či bude žirafka?

svetlankat
17. feb 2011

@blumka ok diky, musim skocit k dr a popitat sa. Treba ist teraz na rok, alebo staci na 15. mesiacov.

Baby ja mam taky problem, neviem ci to je problem, ale Misa sa odo mna nepohne ani na krok, dokonca ked jej odidem z dohladu vresti ako pavian a namiesto aby sa hrala sa neustale po mne vesia, vala, proste sa ma musi dotykat. neviem co to je. MAte to niektora tiez takto?

martinaj
17. feb 2011

ahojte baby.... teraz som vas letmo precitala a vidim, ze vase deti su nejake velke...... boze, Simon ma len 74cm...... nebude trpaslik? 😀

garonka
17. feb 2011

@andrea2603 chceli sme žirafku ale nakoniec sme dali urobiť taku zvieratkovu tak aj ta bude dufam krasna 😵

garonka
17. feb 2011

@svetlankat nezufaj ja to mam doma takisto, ale ak idem cvičiť maly ma ani nepotrebuje ja môžem prisť aj v noci zaspi sam ale mam to ako ty ak som doma, vešia sa po mne a stačí ak odidem z izby na par sekund preč už vreští

garonka
17. feb 2011

@katina2209 Tobi bude na fotkach s ockom krasny ale ja ee ale upravia ma to mi sľubili nakoniec budem ako Paris Hilton 😀

svetlankat
17. feb 2011

@garonka tak to som rada, akurat Misa rici aj ked idem cvicit, jedina vec co ju zabavi ked idem prec je kupanie. MM vravel, ze stale chodi k dveram a mrnci. Dufam, ze to prejde. Diky

andrea2603
17. feb 2011

@svetlankat ,@garonka u nás to isté, keď som doma, tak visí na mne, keď nie som, tak je suprová 😉

jja
17. feb 2011

@svetlankat aj moja je taka ze sa po mne vkuse cape a vesia, ale ked je s tatkom doma, napr. vcera som bola vonku so spluziackami tak ze sa krasne hrali..vobec s po nom necapala...
dievcata , tie deticky ktore s vami spavaju na posteli...cim ich chranite proti padu? napr, cez den vam ako spinkaju..na posteli ci v postielke...my zatial stale na posteli, ale dnes poobede ked som pocula cez mikrofon ze je hore , prisla som do spalne a Kajka na kraji postele sedela a cumela na zem...esteze sa boji , inac by sa asi hodila....ako to mam obranit? doteraz mi periny a vankuse stacili,...ale ako pozeram uz nie 😒 a v postielke si neviem predstavit spavat, ked v noci vkuse cucka...... 😒

andrea2603
17. feb 2011

@jja cez deň spí sama na veľkej posteli a keď sa zobudí, posadí sa a začne sa ozývať, len raz sa stalo, že padla, asi som ju dlho nepočula 🙄 a pri posteli máme hneď postielku, samozrejme na ozdobu 😅

lenica81
17. feb 2011

@jja no, my mame pri posteli postielku, ako @andrea2603 😅 a z druhej strany este je vela miesta... on sa vacsinou posadi na posteli a kuka na hracky... tak aspon to... ked bude chodit, tak naucime ako dole z postele, ale zatial to nema efekt, lebo i z gauca by najradsej po hlave isiel dole... 😒

laxity
17. feb 2011

ahojte

tak ako oslávenci, aký bol deň? @garonka @granado @lucia411 🙂

@svetlankat nezúfaj, určite to prejde...ani na mňa si Naty nespomenie, keď ma nevidí 😀

Naty sa už púšťa, aj dva metre prejde sama...no šikulka moja, som zvedavá kedy sa odhodlá a pôjde na to naplno 🙂

laxity
17. feb 2011

@jja mne spáva Naty cez deň iba na posteli...leží v strede postele, okolo nej sú paplóni, je prikrytá paplónikom a na ňom mám položenú vysielačku, aby som vedela...pri jej každom pohybe my to hneď dáva signál...a ja som pokojná a keď je hore, tak má nadosah vysielačku a začne ju chytať a nevyberie sa nikam sedí ako taký dubák 🙂

jja
17. feb 2011

@lenica81
@andrea2603 aj ja mam postielku pri postlei prirazenu, ale ako konci postielka este je miesto a tam ju to laka...z druhej strany ani nie, tam su periny, ale to miesto pri konci postielky... 😒 juuj...asi sa musi zrypat a potom bude kludna 😉

jja
17. feb 2011

@laxity no....doteraz sa tiez Kajka hrala s vysielackou tak som vedela ze je hore, alebo zacala rozpravat...ale akosi jej to nestaci 😉

laxity
17. feb 2011

@jja tak neviem, naučiť ju na postieľku 😀

maculik
17. feb 2011

@martinaj aj Petrik ma len 74cm, neboj, oni sa vytiahnu v puberte 🙂 Dufam 😅

@svetlankat aj u nas je to tak, teda pokial nie je doma Adelka, ta ho vie zabavit, ale ked sme sami, tak to si len pre nieoc odbehnem a on uz lezie s pistanim za mnou. ale len ked som doma, ked je s nimi mm a ja idem prec, tak ziadny problem, to ani nezapisti.

maculik
17. feb 2011

@svetlankat ahaaa, vidim, ze som napisala to, co ostatne baby, ale docitavam postupne 😀

maculik
17. feb 2011

@laxity jej, tak aj vy uz chodite 🙂 To len my sme zase medzi lenivcekmi, a to som si myslela, ze ho bude Adelka inspirovat a zacne skor, ale asi bude ako ona - az kdesi v 15.mes 😎

lucia411
17. feb 2011

@laxity no ahojte....dakujem ze si si spomenula 😉 ale den bol super, oslava je v nedelu, ale taka malicka,len my rodicia, sestra, svagor a tod vsio...nerobime veselicu nejaku, torta bude krasna od hello kitty 😀 hodim potom fotky...a inac ja som pred rokom o takomto case vecer porodila...uuuuuuuuuuuuuuuuf 😀

laxity
17. feb 2011

@maculik no pozerám, že sa pekne rozbieha zo dňa na deň...chodíme ku kamarátke, ktorej už malá behá vo veľkom, tak asi obkukáva 🙂 ...neboj ono to príde, vtedy kedy má 🙂

@lucia411 jasné, že spomenula, veď sa tu nemusí stále riešiť iba to, kto išiel kedy spať, kto koľko spal, kto čo papal....si večer rodila 🙂 ja ráno 4.58 🙂 , som zvedavá na fotečky a myslím, že je nás väčšina čo robí také malé oslavy 🙂

garonka
17. feb 2011

@laxity my chodime len s tatrovkou alebo popripade tlačime stoličku pred seba 😀 😀 😀

hodim tu foto torty ktoru sme davali brachovi na narodky 12.2 bol dojaty

lalipop
17. feb 2011

@maculik u nas je to rovnake. mala ti je stale v patach 😉 😉 😉 a stym chodenim mam skusenost, ze vje to asi u vsetkych surodencov rovnake- nasi zacali v 11 mesiacoch

laxity
17. feb 2011

@garonka tak ale tá je naozaj krásna...vidím, že poľovník 🙂

garonka
17. feb 2011

@laxity jasne poľovnik 😉 torta bola fantasticka a chutila špicovo taky lahodny čokoladovy krem som nejedla mňam a ta teta urobi aj tobimu tortu.

laxity
17. feb 2011

@garonka tak aspoň vieš, že pre Tobiho bude tiež výborná...a akú plnku dá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre