Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
22. feb 2011

@lenica81 tak sa nema bať? ma šľahne

zoska
22. feb 2011

@zucana @maculik @jaja32 @garonka dakujem 🙂 ja som siasi myslela ze vykuzlim nieco extra a dost sa mi nedarilo, tak som bola nespokojna s tortou ale za pochvaly dakujem krasne, viem ze to nieje najhorsie ale chcela som cosi krajsie...asi som na seba na zaciatok narocna 😅 😉

@jaja32 ozdoby som lepila cistou vodou, vykrajovala som obycajnymi formickami na cesto, vsetko je to z cukrikov, len som 4-5 cukrikov dala bokom prisipala praskovu farku a vyrobila som si farebnu hmotu, zltu som mala este z minula z mraznicky 😉

@garonka videla som Tobiho tortu tak to je ina paraaaada, nadhera, take by som chcela niekedy aj ja robit 😉

baby nemam stale net, do konca tyzdna by mal prist niekto opravit to, zasa som namm notebooki, som ho poprosila nachvilku, necj ma pusti lebo ma robotu...tak dufam ze docitam potom

garonka
22. feb 2011

@zoska ďakujem tortička bola krasna ale teta si zmylila kombinaciu zvieratiek 😀 krava a slon 😅

zoska
22. feb 2011

@garonka jj som si citala na FB ale asi som uz mierne zdementnena, lebo keby si nenapisala tak by mi to ani neprislo cudne 😀

mali sme dnes to tretie ockovanie, povodne malo byt uz pred par mesiacmi podla nasej dr. ale kvoli nemocke sa to poposuvalo az na teraz, ale Neli je zatial bez teploty a v pohode, klop, klop,klop

@rivatha Juli na mojom pc mam pre teba brutal dlhu odpoved ulozenu ohladom pecenia, ale kedze mam doserkany aj pc aj net, tak by som ti zajtra call ak chces, napisem sms kedy mozem a pokecame, oki,papa

andrea2603
22. feb 2011

@garonka nevadí 😉 , tetuška si asi myslela, že kde bolo - tam bolo, žila krava a slon...a potom mali veľa detí a žili šťastne až kým nepomreli 😀

zoska
22. feb 2011

musim ist, mm ide opat pracovat 🙄 cafte babky

laxity
22. feb 2011

ďakujem ešte raz všetkým za gratulácie 🙂

Natálka oslávila super, zmohlo ju to a od 19.00 spinká a to mala iba jeden spánok ráno 🙂 . Boli sme rodinka na obede, Naty dostala jednu palacinku 😀 a potom sme si dali doma tortičku iba tú malú pre Naty a darčeky dostala a bolo 🙂

zoska
22. feb 2011

@andrea2603 😀 a tebe som chcela ze pekne foto na fb... krasna rodinka a syn je kočkos, zachvilu budete baby odhanat 😅

no uz fakt idem 😀

alex
22. feb 2011

@lenica81 my s Jakubkom ďakujeme za pozvanie. Bolo super a teda, že škodu sme nenarobili...však tých slimákov som zjedla minimálne 10 😉
a ešte raz ďakujeme za darček 🙂

garonka
22. feb 2011

@andrea2603 suprova rozpravka 😀 no my hneď v sobotu ako sme tortu fotili mm zahlasil či som si všimla nejaky hruby detail na torte ja slepa ee 😅 no ale nevadi nabuduce bude ešte lepšia kombinacia hroch a koza 😀 😀 😀

alex
22. feb 2011

@garonka inak keby si nenapísala, tak ani mňa to netrkne, že je na tej torte taká kombinácia 🙂

lenica81
22. feb 2011

@zoska ja si tiez myslim, ze torta ti vysla nadherne... 😵 robis iba z marshmallow potahovku... 😕

lenica81
22. feb 2011

@zoska nedocitam a potom somariny sa pytam... 😔

garonka
22. feb 2011

@alex som prezradila 😅 tajomstvo ale tetuška sa ospravedlnila lebo namiesto kravy mala byť opička ale nevadi torta bola chutna
ja sa teším na vašu 😉

lenica81
22. feb 2011

@garonka ta a dala niekomu opicu s cim... s prasiatkom... 😀 😎 hlavne ze chutilo... 😉 ja som zvedava na nasu narodeninovu... 😨

garonka
22. feb 2011

@lenica81 😀 😀 😀

http://www.tortyodmamy.sk/pre-deti/adelke-0

je to podľa predlohy tejto ale naša bola bez horneho kruhu

i ja sa teším na ostatne tortičky 😵

andrea2603
22. feb 2011

@garonka tá krava nemá byť zebra 😕 😅

garonka
22. feb 2011

@andrea2603 a veru že ma 😀 stačilo dať pasiky a hotovo 😅

lenica81
22. feb 2011

@garonka @andrea2603 s veeeeeeeeeeeelkou predstavivostou... je to zebra... 😀

lenica81
22. feb 2011

idem ja fuc... dobru... 😔

matesl
22. feb 2011

@garonka nasledky ockovania u niekolkych deti
ked chces kukni v archive markizy... 😒

alex
22. feb 2011

@garonka inak ja som teda tiež zvedavá na našu tortičku.

matesl
22. feb 2011

baby, mne sa maly zas v posteli zgrcal...cely bol osableny, v ociach to mal, ked on musi po mlieku robit stojky na hlave, neviem ako ho mam udrzat poleziacky, on sa da na 4, pricucne sa k prsu a potom vystiera nohy a rit do neba taha...juj a uz to iso z neho 😅

lalipop
22. feb 2011

@matesl aj vas dnes zaockovali? nasa to zvladla celkom dobre, len vecer ju boleli nozicky a potom nic. my sme to dnes pozerali v reflexe- strasne volaco. dufam, ze nam sa take nieco nestane, lebo to kukali aj deti a teraz ich asi na ockovanie ani nedostanem 🙂

svetlankat
22. feb 2011

bru

matesl
22. feb 2011

@lalipop nie nie, my este kasleme, este doberame atb do nosteka, mame dojst buduci tyzden...ale ja asi este pockam kym bude uplne fit
ale najradsej by som mu najprv dala imuno testy spravit, lebo od silvestra mame vkuse sople, sa mi to uz nezda a nechce sa mi hi takeho oslabeneho ockovat 😒

loginka
22. feb 2011

caute baby

joj, mala mi teraz spadla z postele na hlavicku, akurat ked som voslado izby, nejako mi zblbla vysielacka, chudatko moje male, este ze este kojim, aspon ju mozem hned upokojit
inak boli sme dnes s malymi u nasej dr, teda bola tam jedna starucka dr, zastupovala nasu, mala je vyhadzana ale vraj nie z antb., ale potnicky.... tak teda to som necakala a maly sa jej zdal ok, ze je taky asi zo zubov, no bodaj by mala pravdu
@matesl aj Domi sa zase dogrckal, ale z UM, chudat cely vecer nerovozny, aj teplota, vkuse na rukach

lalipop
22. feb 2011

@matesl som zvedava ci to ockovanie bude mat vplyv aj proti kiahnam, lebo starsia ich prave ma 😢ale ono to je len proti osypkam...tak uvidime za dva tyzdne. ste uz dlho soplavy, tak sa pytaj k alergo.

matesl
22. feb 2011

@loginka atb vam nezabrali? a to po ockovani ma teplotu?

loginka
22. feb 2011

@matesl kupila som eukaliptovy olej aj mast v lekarni 🙂

inak otazka - tie co ste vyskusali spani babatka s muzikom - co robili vasi drahi ked sa dieta zobudi, ako ho upokojili, a ked sa chcelo kojit, prisli ste? neplakalo kym neprisla mama?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre