Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lalipop
22. feb 2011

@matesl a to ti kto povedal, ze mozes mat dve deti? ja teda neviem ci je to dobre, ale nsa suseda rodila tri deti cisarskym. sme ich inspirovali, tak isli na to 😀 a co sa tyka tej imunity treba ist na tu krv. ja chodim so synom este stale na kontroly, ale uz sa mu to upravilo.

lalipop
22. feb 2011

@avaka ta alergia suvisela s oslabenou imunitou. urcite to nebolo kvoli chudokrvnosti

blumka
22. feb 2011

@lalipop @matesl asi tym chcela povedat ze po prvom cisaraku moze uz mat dve ale ona uz chce len jedno 😅 ci ne tak?

avaka
22. feb 2011

@matesl no unas bolo nastastie len mne zle,neviem si predstavit,keby bolo ako u vas,ked som sa ledva vliekla...

inak aj ja si pisem do notesu,niektore veci mi utkveju,ale vacsinu si tiez nepamatam,tak pisem 😉 ,dobru noc 🙂

lalipop
22. feb 2011

@avaka a zabudla som- na tu krv chodime k detskej dr. @matesl moj starsi bral tiez nejake homeopatika, teraz si nespomemiem ake. tiez mal casto soplik a kasel a nikdy nemal zapalene hrdlo tak to dr riesila homeopatikami. najprv to pomahalo, ale postupne mu to preslo do alergie.

avaka
22. feb 2011

@lalipop dik,aj ja tak planujem,nebudeme predsa kvoli zelezu chodit na gastro 😅 ,len vysledky mam len po telefone,zase nas chcu vidiet 🙄 ,asi spravia sono,ci zelezo stupa... 😅 😀 🙄

lalipop
22. feb 2011

@avaka a preco to sono. mate este nejake ine problemy?

matesl
22. feb 2011

@blumka @lalipap som myslim citala ze 2 deti cisarom doporucuju, 3 je vraj roziko, kvoli tomu, ze v mieste rezu sa maternica moze roztrhnut 😖

avaka
22. feb 2011

@lalipop nie nemame,ja som sa tam raz vypytala na vysetrenie,ked mala3 mesiace,ci nema reflux a nema....potom dr.zacala,ze malo vazi...a tak si asi dr."udrzuje"pacientov,za sono sa plati... 😉 ,takze planujem tam prestat chodit

lalipop
22. feb 2011

@matesl ved ta susedka bola cely cas na rizikovom, ale pre dietatko predsa vydrzime vsetko 🙂

lalipop
22. feb 2011

@avaka no ked je v poriadku a negrcka tak tam nemusis chodit. moja laurika grckala do 6-tych mesiacov a nikto nas nikam neposielal. ako 6- mesacna vazila cca7 kg. a ked sme zacali prikrmovat sa jej to same upravilo. teraz vazi 10 kg 🙂

matesl
23. feb 2011

caute baby,

maly prereval zas celu noc, som uuuplne grogy 😒
ja uz neviem co to je..ZUBY?!?!

alex
23. feb 2011

@matesl juj chúdatko malinké, najhoršie je, že ani nevieš čo mu je a ako mu pomôcť. Hádam ho to rýchlo prejde, nech si môžeš aj ty konečne oddýchnuť.

matesl
23. feb 2011

@alex aj teraz je urevany...juj
a ani prso nechcel v noci, reval a jedoval sa 😠

alex
23. feb 2011

@matesl ak nechcel prso, tak to asi budú tie zúbky, asi ho to bolí. My máme stále len 4, pri nich problém nebol, tak som zvedavá čo bude, keď pôjdu ďalšie.

laxity
23. feb 2011

dobré ránko

@matesl vám prajem skoré uzdravenie a aký bol Riško? Okrem toho, že chudáčik vracal 😔 , ako sa inak on cíti cez deň? My sme oslávili včera preto, že mm bol doma, teda on už je doma stále, tak sme si to takto naplánovali, keby bol v práci by to bolo určite iné 🙂

@loginka ani nevrav, že ti padla ☹ , ja mávam stále Naty na veľkej posteli...no musím byť opatrnejšia

Ak máme dnes nejakých oslávencov, tak prajem všetko najlepšie 🙂

laxity
23. feb 2011

@avaka a to z čoho ti býva tak zle? a migréna? 😕

maculik
23. feb 2011

Dobre ranko, alebo skor taketo 😖 😔
noc bola otrasnaaaa, od 11 do pol2 reval, mm uz potom chytil nervy, lebo on ho chcel nechat revat bez toho, aby som ho sem-tam skusila ukludnit, ale to ja som nechcela, tak sa asi o pol1 schytil a isiel spat na zem do obyvky (nechapem, preco nie na postel do Adel.izbicky, ale ok 😎
Potom chvilu spal, ale zase sa budil, aj bolo vidno, ze chce spat, 5min podriemal a zase rev. @matesl tiez uz neviem, co to je, ale mam dost.
A to som isla spat o 10, ze nech sa vyspim...

Ideme teraz papat a pojdeme von a asi si s nim cez obed lahnem, len ma caka zehlenie, tak neviem :(

a uz vidim, ze to nepojde v tom Tal., lebo mm je v tomto kludny len chvilu, no potom uz je nervozny, takze asi pockame na mamu a ta ked 30.3. dojde, tak s nim tych 10dni, co tu bude, skusi spat a uvidime.

Takze zatial pekne doobedie, nakuknem a docitam vcerajsok popri zehleni 🙂

svetlankat
23. feb 2011

@maculik fuha mas to zaujimave, kasli na zehlenie a oddychuj aby si neskolabovala, spanok je velmi dolezity.

svetlankat
23. feb 2011

@matesl ako pise @alex mozu to byt zubky

zucana
23. feb 2011

jaaaj baby ja neviem ci bol spln alebo co ale aj my noc otras....od 11-12tej sa prehadzovala a sem tam prdla...ma tiez trochu zapchaty nsotek ale idu jej zuby...no a od 4tej nevedela do 5.30 spat...lozila po posteli, papa budila a rozpravala a ked uz som jej dala mlieko a ze chce spat tak nedalo sa...nakoniec zalomila ale sem tam s nou tak trhlo....asi zuby alebo brusko?inak neplakala....

matesl
23. feb 2011

@maculik presne aj moj o tom case, a tak jak pises, aj by spal ale za 5 min reeeeev jak keby ho z koze drali a ani prso, to sa az vzpieral, tak som zazla, ukludni la ho a potom nejak zaspal ale nad ranom zasa taky plac... my sme teraz hodku pospali, aj maly bol unaveny z noci.

kasli na zehlenie, pozehlis vecer, pospi si, pomoze ti to.

a aj moj mm na to nema nervy, takze preto sme skoncili skor jak zacali s jeho uspavanim, nechal ho revat v postielke a on si lezal na posteli, tak takuto pomocmi netreba, no
a potom vysiel z izby a maly mu zletel z postele, dakujem za taku pomoc

zucana
23. feb 2011

a ja mam dnes dnes tiez zehlenie na plane 🙄
a rano som sla na wc tak bola v postielke najprv krik a potom tichi dojdem a ona si okusovala postielku a biele usta od farby...na bocniciach mam to umele ale na tych horoch nic...tak sa naranajkovala fasa 🙄

matesl
23. feb 2011

@zucana my mame tikovu farbu postielky, ta je morena ale vytlacene zuby tam mame aj my a tie ochranne listy som v IKEA nedostala, vraj to uz nemavaju 😖
tak vitaj v klube nevyspatych...spln uz bol davno, nechapem 🙄

laxity
23. feb 2011

@zucana no neviem ako u vás, ale Naty po dlhej dobe spala super...zobudila sa až po 10 hodinách 🙂

matesl
23. feb 2011

@laxity tak po narocnej oslave a sampanskom 😀 provokujes? 😅

laxity
23. feb 2011

@matesl nieeeee 😀 len nezvyk u nás fakt...bo zvykla už okolo pol noci pýtať a dnes až ráno o 5.00 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
23. feb 2011

caute kocky....aj my sme boli hore cc od 00:30-2:00 😕 ,asi bolo nieco vo vzduchu,ale neplakala,len sa prebrala a nevedela zaspat...,potom sa jedovala a kricala,tak som jej vysvetlovala,ze vsetci spia,kukala ako puk a nastastie prestala...no pri tej mojej hlave ,mi to fakt bodlo 🙄 este aj teraz ma boli,tak som s malou spala,ćca hodku,ked sa zobudila,este som ju uspala a spi,ja som vstala,chcela som robit polievku na veceru,ale kaslem na to,bude kasa,obed ma....
@laxity veru neviem,z coho to mam,mavam to posledne roky,nikdy predtym nie... 😔 aj mama to mavala,ja mam podozrenie,ci aj z chrbtice krcnej nie,no neviem, a to zvracanie uz je dosledok tej hlavy....
o 16:30 ideme na plavanie,tak uz som vsetko pochystala,nech sa nenahlime...

avaka
23. feb 2011

@laxity ,aj mne vcera mala spadla,ale len tak mini,lebo teraz vkuse lezie a zlieza na gauc a vymysla,tak isla padat dolu hlavou,ale uplne pomalicky,to ani nebol pad,ale zacala plakat,pozerala,co ja na to...ja som sedela vedla nej 😅
z manzelskej sa tiez bojim,lebo ked ju obliekam,tak mi uteka a pri kraji krici bac 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre