• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maculik ved to ze je iny :frowning2: ale jemu rychlo rastu a teraz som chcela nech to ma zarovnane
ja uz dlho striham, aj otca aj manzela...mam v tom prax :grinning:
23. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl krásny je Mati :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zlatušík :slight_smile:
23. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Neviete v akom poradí rastú deťom zúbky? Moja malá má 3 hore a 3 dole a teraz si začala strkať hračky a cumlíky dozadu, nepôjdu jej soličky? Nie je to skoro?
23. feb 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ,Risko je zlaty,sa nemozem na neho vynadivat...:slight_smile:))
23. feb 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky najprv sa prerezavju dolne dva zubky potom styri hore a po nich bocne dva dolu, az po nich idu stolicky. ale mozno vy to budete mat inak, lebo v roku sa zvyknu tie stolicky prerezavat :wink:
23. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky neviem,niekde som to mala,ale asi to nenajdem...ale asi nie je skoro,aj Viki od Zucana uz ma a este ktosi tusim... :wink:
23. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky to je individualne, takze kludne mozu ist aj stolicky, my ich mame uz davno vonku, dobre tri mesiace
23. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj @matesl Riško je krááásny, to si ho strojčekom strihla?
23. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat A ako to malá znášala. Moja dosť zle znášala keď sa jej prerezával zubček a plakala, čo plakala, revala mi celé noci...čo to bude pri stoličkách :astonished: :frowning2:
23. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl super strih :slight_smile: uz vyzera ako spravny chalan a to si ho strihala, ci strojcekom. ja som tiez dala strihat matuska v roku a dlho som si na neho musela zvykat :grinning:
23. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky nam stolicky vysli uplne v pohode, my sa teraz trosku trapime s ocnymi, ale bolo par prebdenych noci, ale bolo ich naozaj malo, uz som za tie tri mesiace aj zabudla. Ale viem ze vysli skoro naraz, s dvojdnovymi odstupmi
23. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky moje starsie deti vzdy pri prerezavani stoliciek hnackovali a mali aj horucky
23. feb 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat vy ste nejaky rychly :wink: to uz budete mat pokoj na dalsi rok :grinning:
23. feb 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop dufam, ale uz tie tir mesiace nam nevysiel ani jeden, mame 12 a tie ocaky su uz take opuchnute a nie a nie sa prerezat. Takze uz stagnujeme
23. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat fíí, že 12 zubov, my máme stále len 4.
23. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat nasej sa to reze akosi pomaly- mame este len 8-my zubok vonku :slight_smile: a starsi uz v roku mali stolicky vonku, ale ocne im isli asi v 1.5 roku. je to individualne.
23. feb 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex no, alemy sme zacali v styroch mesiacoch. Ale aspon je to uz z vacsej casti za nami a uz pekne papa, teda vie ich pouzivat :grinning:
23. feb 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop je to naozaj indi vindi, nam napr vysli prve dvojky
23. feb 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zvedavá, ako bude znášať náš malý očáky a stoličky. Zatiaľ ani nevieme ako mu tie predchádzajúce vyšli.
23. feb 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex bude to v pohode, stolicky trosku trapia, lebo su vacsie, ale fakt to nie je katastrofa, ked tie predchadzajuce boli v poho, uvidis.
23. feb 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa pustila do nasej vybornej narodeninovej torty. co uz ked tam na mna cakala odkrjena v chladnicke :grinning:
23. feb 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru baby
23. feb 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj pred rokom už som mala prvé ,,kontrakcie,,...muž ma ťahal už od polnoci do nemocnice, ale dávali dobrý film, tak som ho chcela dopozerať a ešte ráno hokej som chcela pozerať, o tretej ráno sme sa vybrali do pôrodnice a hokej som si už pozrieť nestihla :slight_smile:
23. feb 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop @alex strojcekom, dokonca drzal asi 3 minuty tak som sa vyhrala a hore ma cca 2 cm a dole a nad uskami 1,5...ale uz viac nevydrzal, ale celkom uspech, aj som si tie vlasky odlozila, maju aj 5 cm
ale ja mu potom necham take dlhsie, len zo spodu skratim, ale nech to ma take rovnomerne som chcela, lebo mal take stice kade-tade...
no neviem si zvyknut aj mm vravi ze pekny je...no
23. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex vsetko naj naj naj k zajtrajsku
23. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl takže super. Ja čakám, kým kamoška otvorí kaderko, niekedy v marci to bude a budeme jej prvý zákazníci. Dúfam, že Jakub bude držať.

@svetlankat ďakujeme :slight_smile:
23. feb 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex jaj jak by som si taky porod chcela zazit :wink:
niekedy mi ej to luto e som to nezazila take, spontanne a prirodzene
23. feb 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ani sa nenazdas a vlasky mu dorastu, ale ja som tiez prvy den pozerala na maleho, ze aky je iny :confounded: za tyzden som to uz ani nevnimala aspon sa nebude potit :slight_smile:
23. feb 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl no ja som mala fajn pôrod. Nesťažujem sa, bol aj celkom rýchli, od tých prvých fakt brutal bolestí som porodila za 3,5 hodinky.
23. feb 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop juj no... ale prve vlasky su prve vlasky, niektorym tak rychlo nerastu, nemusia riesit, ze :grinning:
a jasne aj tak teraz len capice nos a potom to ma take pokrutene, chemlonove
23. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok