Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
23. feb 2011

@maculik ved to ze je iny ☹ ale jemu rychlo rastu a teraz som chcela nech to ma zarovnane
ja uz dlho striham, aj otca aj manzela...mam v tom prax 😀

laxity
23. feb 2011

@matesl krásny je Mati 🙂 🙂 🙂 zlatušík 🙂

mykky
23. feb 2011

Ahojte baby. Neviete v akom poradí rastú deťom zúbky? Moja malá má 3 hore a 3 dole a teraz si začala strkať hračky a cumlíky dozadu, nepôjdu jej soličky? Nie je to skoro?

avaka
23. feb 2011

@matesl ,Risko je zlaty,sa nemozem na neho vynadivat...🙂))

lalipop
23. feb 2011

@mykky najprv sa prerezavju dolne dva zubky potom styri hore a po nich bocne dva dolu, az po nich idu stolicky. ale mozno vy to budete mat inak, lebo v roku sa zvyknu tie stolicky prerezavat 😉

avaka
23. feb 2011

@mykky neviem,niekde som to mala,ale asi to nenajdem...ale asi nie je skoro,aj Viki od Zucana uz ma a este ktosi tusim... 😉

svetlankat
23. feb 2011

@mykky to je individualne, takze kludne mozu ist aj stolicky, my ich mame uz davno vonku, dobre tri mesiace

alex
23. feb 2011

jéééj @matesl Riško je krááásny, to si ho strojčekom strihla?

mykky
23. feb 2011

@svetlankat A ako to malá znášala. Moja dosť zle znášala keď sa jej prerezával zubček a plakala, čo plakala, revala mi celé noci...čo to bude pri stoličkách 😲 ☹

lalipop
23. feb 2011

@matesl super strih 🙂 uz vyzera ako spravny chalan a to si ho strihala, ci strojcekom. ja som tiez dala strihat matuska v roku a dlho som si na neho musela zvykat 😀

svetlankat
23. feb 2011

@mykky nam stolicky vysli uplne v pohode, my sa teraz trosku trapime s ocnymi, ale bolo par prebdenych noci, ale bolo ich naozaj malo, uz som za tie tri mesiace aj zabudla. Ale viem ze vysli skoro naraz, s dvojdnovymi odstupmi

lalipop
23. feb 2011

@mykky moje starsie deti vzdy pri prerezavani stoliciek hnackovali a mali aj horucky

lalipop
23. feb 2011

@svetlankat vy ste nejaky rychly 😉 to uz budete mat pokoj na dalsi rok 😀

svetlankat
23. feb 2011

@lalipop dufam, ale uz tie tir mesiace nam nevysiel ani jeden, mame 12 a tie ocaky su uz take opuchnute a nie a nie sa prerezat. Takze uz stagnujeme

alex
23. feb 2011

@svetlankat fíí, že 12 zubov, my máme stále len 4.

lalipop
23. feb 2011

@svetlankat nasej sa to reze akosi pomaly- mame este len 8-my zubok vonku 🙂 a starsi uz v roku mali stolicky vonku, ale ocne im isli asi v 1.5 roku. je to individualne.

svetlankat
23. feb 2011

@alex no, alemy sme zacali v styroch mesiacoch. Ale aspon je to uz z vacsej casti za nami a uz pekne papa, teda vie ich pouzivat 😀

svetlankat
23. feb 2011

@lalipop je to naozaj indi vindi, nam napr vysli prve dvojky

alex
23. feb 2011

no ja som zvedavá, ako bude znášať náš malý očáky a stoličky. Zatiaľ ani nevieme ako mu tie predchádzajúce vyšli.

svetlankat
23. feb 2011

@alex bude to v pohode, stolicky trosku trapia, lebo su vacsie, ale fakt to nie je katastrofa, ked tie predchadzajuce boli v poho, uvidis.

lalipop
23. feb 2011

prave som sa pustila do nasej vybornej narodeninovej torty. co uz ked tam na mna cakala odkrjena v chladnicke 😀

svetlankat
23. feb 2011

bru baby

alex
23. feb 2011

juj pred rokom už som mala prvé ,,kontrakcie,,...muž ma ťahal už od polnoci do nemocnice, ale dávali dobrý film, tak som ho chcela dopozerať a ešte ráno hokej som chcela pozerať, o tretej ráno sme sa vybrali do pôrodnice a hokej som si už pozrieť nestihla 🙂

lalipop
23. feb 2011

@alex 😉

matesl
23. feb 2011

@lalipop @alex strojcekom, dokonca drzal asi 3 minuty tak som sa vyhrala a hore ma cca 2 cm a dole a nad uskami 1,5...ale uz viac nevydrzal, ale celkom uspech, aj som si tie vlasky odlozila, maju aj 5 cm
ale ja mu potom necham take dlhsie, len zo spodu skratim, ale nech to ma take rovnomerne som chcela, lebo mal take stice kade-tade...
no neviem si zvyknut aj mm vravi ze pekny je...no

svetlankat
23. feb 2011

@alex vsetko naj naj naj k zajtrajsku

alex
23. feb 2011

@matesl takže super. Ja čakám, kým kamoška otvorí kaderko, niekedy v marci to bude a budeme jej prvý zákazníci. Dúfam, že Jakub bude držať.

@svetlankat ďakujeme 🙂

matesl
23. feb 2011

@alex jaj jak by som si taky porod chcela zazit 😉
niekedy mi ej to luto e som to nezazila take, spontanne a prirodzene

lalipop
23. feb 2011

@matesl ani sa nenazdas a vlasky mu dorastu, ale ja som tiez prvy den pozerala na maleho, ze aky je iny 😖 za tyzden som to uz ani nevnimala aspon sa nebude potit 🙂

alex
23. feb 2011

@matesl no ja som mala fajn pôrod. Nesťažujem sa, bol aj celkom rýchli, od tých prvých fakt brutal bolestí som porodila za 3,5 hodinky.

matesl
23. feb 2011

@lalipop juj no... ale prve vlasky su prve vlasky, niektorym tak rychlo nerastu, nemusia riesit, ze 😀
a jasne aj tak teraz len capice nos a potom to ma take pokrutene, chemlonove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre