Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
25. feb 2011

tak a mame tu rok. Baby, ked si pomyslim, ze minuleho roku som uz mala po a uvidela Klaudiku. Ale ten cas leti. Uz je to take dieta a nie babo.

olifcek
25. feb 2011

@svetlankat jj, i ja som rada, ze nam nerobi probs 1cm 😵 😵 i ked stale robime po 5 krokov len, alebo, ked cosi pred sebou tlaci, ci, ked nam jednu rucku da... uz veeeela takto chodiiiime 😵 😵 😵
@zucana a kolko cm nozicku ma vikinka?

zucana
25. feb 2011

@olifcek neviem 11,2?musim omerat ked sa zobudi...

olifcek
25. feb 2011

@zucana tak cca ako my... my nosime 18 al. 19... ale asi opat ine cislovanie metricke, ze?

zucana
25. feb 2011

@olifcek 19tky maju 12 cm vlozku

olifcek
25. feb 2011

@zucana takze u Vas je to o cislo menej..

Oliv napriklad vie v pohode chodit v elefanten, protetika i rak topanockach, len tie, ktore mame od Teba jej robia kusok problem.... iny styl topanocky, takze tam musia prsteky dorast... 😉 mozno, keby si skusila raky, tak by to slo i s rozdielom, aky odporucaju odbornici, ako i @svetlankat pisala

zucana
25. feb 2011

@olifcek my tu raky nemame a tak pouzivam to najlepsie co mame tu...

olifcek
25. feb 2011

@zucana jj to mi je jasne, a cosi podobne asi tiez nemate, ze? ale ved... ked to vam vyhovuje, tak super 😵 😵

olifcek
25. feb 2011

@svetlankat prave sme dopapali Tvoje vcerajsie zemiacky, teda urobili sme ich takisto, a pridali sme i tu fazulku, mlask 😵 😵 😵 😵 😵

olifcek
25. feb 2011

dnes tu riadne strasiiiiiim 🙂

garonka
25. feb 2011

@selyma Klaudike všetko naj k prvemu rôčiku 😵 😵 😵

laxity
25. feb 2011

@avaka mne bolo povedané, že o 1 cm väčšie by mali byť topánky, ale ja si ich vždy v predajni meriam a tam mi pri odmeraní nožičky ukáže akú veľkosť treba kupovať 🙂

@zucana 😀

laxity
25. feb 2011

@svetlankat Naty mala 18-tky topánky a sa mi zdali akurát, tak som šla do obuvi kúpiť nové a pani povedala, že už 20-tky treba 🙂 rastú ako z vody babulky 🙂

svetlankat
25. feb 2011

@laxity presne tak, neskutocne rychlo
@olifcek som rada ze chutilo, ja to mam s tou fazulou velmi rada, nie je to take suche a netreba potom k tomu kecup Oli prosim ta posli mi este raz ten link ta nie tricka co sme kupovali, vies tie pre tatkov, ja som to opat stratila

svetlankat
25. feb 2011

@olifcek dakujem

olifcek
25. feb 2011

@svetlankat 😉 vdacne, Sveti

zucana
25. feb 2011

@maculik pytala si sa na ten odvoz z letiska?lebo je posledny tyzden karneval a bude strasny natresk aj vo vlakoch....a teda toto treba rezervnut najneskor 24hod pred prichodom...
ja zajtra idem za kamoskou poobede do benatok pride z SK 😵 budem mat vyletik konecne idem sama 😎

maculik
25. feb 2011

@zucana pytala, mm sa pyta, ze ci to je priamo z letiska do hotela alebo ci budu aj inych ludi rozvazat po inych hoteloch. ale podla mna to je priamo, ci?
jej, tak si uzi ten vylet, aspon nam povies, kolko ludi a pod, ci sa bude aspon na 1 den ist s malymi.

matesl
25. feb 2011

ahojte zienky,

prosim vas, ktore ste mali problem s refluxom, grckaju este vase deticky? mne maly zas vecer pil mlieko z flase a zrazu supa jak z dela, my tak 2-3x tyzdenne prezliekame postel 😖

matesl
25. feb 2011

@selyma gratulujeme aj my k rocku 😵 😵 😵

zucana
25. feb 2011

@maculik budu asi aj inych rozvazat ale malo ....a iba do padovy
no a to ti uz viem teraz povedat ze bude natresk ale cez tyzden to bude lepsie ved pokecame kedy je najlepsie ist pre vas.... 😉
a dik

lalipop
25. feb 2011

@matesl pytala si sa na to svojej dr, lebo nam sa to upravilo, ked sme zacali s prikrmami. kamaratkina dcera mala s tym problem az do skolky, ked nieco nechcela spapat jednoducho to vyvratila.

zucana
25. feb 2011

@maculik zajtra doobeda mi musis dat vediet...

avaka
25. feb 2011

@laxity,@zucana,@svetlankat,@olifcek,kocky,dik za rady....ja som tam nakoniec isla a pani mi dala o 1/2 cisla vacsie,ze o cislo nema.....takze mame modre chlapcenske s 1/2 cm rezervou.....ale su to prve aj posledne papucky,co som tam kupila.....proste su asi neni na jej nozicku,su otrasne siroke,jazyk akysi kratky,ja by som to prirovnala,ako keby som jej nohu zviazala do mešca s podrazkou... 😅 aj kvalita,sitie,vsetko ....uplne som sklamana...tie topanky vyzeraju dobre,ale tieto papucky,neviem,ci to siju len tak pomimo,co co....ved to jej ani nemoze drzat nozku....skusim kupit tie raky,alebo ine a odskusam sama,lebo vidim,aj po odporuceni,ze o nicom...
@svetlankat,mala ma tie jarne o cislo vacsie,ale asi by vo vacsich nevedela,tieto ked som skusila,ved v tom ledva dvihala nohu a nezdaju sa mi tazke... 😅

ja som sa teraz namakala,taka upratovacia mania ma chytila.... 😅 az lutujem,ma krk boli....

svetlankat
25. feb 2011

@matesl my uz negrckame, len velmi velmi ojedinele, aj to je len odgrgnutie a trosku nam vyjde, nenazvala by som to grckanim. Ale je pravda, ze Misa mi malo grckala

avaka
25. feb 2011

@matesl 🙄 ,nezavidim.... 😔 a to Ti grcka aj ked nakojis?to by malo byt lahko stravitelne...ci len po UM? 😕 a z tuhej stravy?ymyslis,ze este reflux?mozno mu len to mlieko nesadne.... 😕

lalipop
25. feb 2011

@avaka ti poviem teraz tie papucky siju tak na jedno pouzitie 😒 tie co sme kupovali starsim detom su ovela kvalitnejsie aj lepsi material. ja kupujem papucky priamo vo vyrobe a je tam velky vyber aj lepsie ceny 😉

avaka
25. feb 2011

@lalipop ,tieto boli lacne,ale teda aj kvalita tomu zodpoveda.... 😒

blumka
25. feb 2011

@avaka mas upratovaciu maniu? vypadla mi jedna partacka na zajtrajsie upratovanie domu, prides? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre