Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
25. feb 2011

@blumka no keby si bola blizsie... 😀 ,ale fakt ma boli krk....som cistila spary na kachlickach a podlahu v chodbe... 🙄 normalne ma inu farbu... 😅

blumka
25. feb 2011

@avaka 😀 😀 ze inu farbu, si zodrala sparovku? 😀

matesl
25. feb 2011

@lalipop hmm, no on chdacik tak s chutou papka vecer mliecko a zrazu pruuudom z neho...vsetko asi ked je cela postel mokra ☹ asi sa budem pytat na konztrolny ultrazvuk ☹

avaka
25. feb 2011

@blumka nie,nie.... 😀 😀 ale v chodbe,kde sa chodi aj v topankach,mame taku vrubkovu podlahu a po vycisteni svieti....ale kartac musel pracovat... 😅

lalipop
25. feb 2011

@matesl my sme vzdy utekali na podlahu, aby sa to dalo utriet 😀 ale ked to trva este aj teraz treba to dat skontrolovat. nasa velmi pahltne pila a potom hned vsetko vygrckala, ale vam to trva nejak dlho. my sme uz z toho nastastie vyrastli.

blumka
25. feb 2011

@avaka ja som tak drhla minuly tyzden dlazbu v sprche v novom dome...povodne som si myslela ze podlaha je svetlo hneda ale ked som to asi 5x umyvala tak som zistila ze su tam aj male tmavo hnede stvorceky 😀 take to bolo zas...te 😅 😀

avaka
25. feb 2011

@blumka a mali tam byt tie stvorceky???? 😕 😀 ,mozno uz presvita glazura 😀

matesl
25. feb 2011

@avaka no ked sa dobre napapa vecer o 18 pred kupanim, tak ho uz len po kupanim okolo 19:30 nakojim, a aj tak, to bolo pred 2 dnami, chudak taku hodil ze az v ockach to mal... a to ho nenapina, nic, len proste prud a koniec, na supu... 😒

aj kasle stale, som uz z toho nervozna, lebo mame ist na posledne ockovanie, ale ja sa bojim ked stale nie je fit...

avaka
25. feb 2011

idem dat videa do temy 🙂

matesl
25. feb 2011

@lalipop kde kupujes papucky? v banovciach?

blumka
25. feb 2011

@avaka mali byt...len ich nebolo vidno pod tym nanosom spiny a prachu 😀

avaka
25. feb 2011

@matesl ,chudatko,to fakt vyzera na ten reflux...ale zase ,ked kasle,tak mu asi zatekaju sople...nemoze mu byt z tych soplov zle,ak zatekaju?? 😕

matesl
25. feb 2011

@lalipop ja ho stihnem akurat otocit nabok, aby sa nezalial cely, ine nestihnem, je to len na jednu supu...vobec ho nenapina a davam mu len 150 mliecka na vecer...to je nic myslim

blumka
25. feb 2011

@matesl joj, chudatko, tak sa trapi? ale to este stale alebo teraz vam to znovu zacalo?

matesl
25. feb 2011

@avaka teraz sme vyliecili sople, ked zo soplov, tak ho napina a to grcka v takym navaloch...to vtedy aj jedlo dava von, teraz zas nic, len vecer po mlieku...
pre too som prestala davat vecer kase, lebo raz mi ich 5x po sebe vecer vygrcal, mlieko bolo OK, a teraz zas aj toto...budem musiet bombardovat dr...

lalipop
25. feb 2011

@matesl nie. v hradisti je vyroba papuciek Tango a robi mi tam suseda tak som si zvykla tam chodit. maju tam aj kroksy a rozne ortopedicky slapky pre nas a este robia aj vypredaje, tak si tam vyberieme vsetci. predtym som chodila na raky do zabokriek, ale uz to drazili.

matesl
25. feb 2011

@blumka no uz v 8 mesiaci sa zdalo ze je klud, ked som kase prestala na noc davat, a teraz zas sa to tak sporadicky ozyva..

uz rozmyslam dat si ho do polosedu do lona a tak mu dat pit, alebo dat pauzu na grgnutie jak u mimina ale to bude nervny, ze mu nechcem dat tu flasu... 😒

matesl
25. feb 2011

@lalipop a kde je to v hradisti? este pred T krizovatkou alebo za nou?

blumka
25. feb 2011

@matesl no to hej, to si neviem rpedstavit ako mu vezmes flasu a nechas grgnut ved to ho len vynervuje..teda ked si nasu juli predstavim...no ale uz by to malo prestat, nie? ved to dlho sa trapite

lalipop
25. feb 2011

@matesl je to hned nazaciatku dediny asi piaty dom na pravej strane. maju tam aj velku tabulu tak to urcite najdes. ta predajna je malicka, ale maju tam hned sklad. vyskusaj- kvalitou su ako rak.

matesl
25. feb 2011

@blumka od narodenia..no uz to je rok co sa trapime, ale vravela dr ze to prejde ked zacnu tuhu stravu papat...a prd aj tuhu mi grckal to sa potom upravilo ale vecerne mlieko pravidelne

zajtra budem so strykovou zenou-pediatrickou, popytam sa aj na ten kasel, co mi povie, ci moze byt ockovany..ale ona mi raz povedala, ze ma aj deticky co maju reflux este v 18 mesiacoch ☹

matesl
25. feb 2011

@lalipop super dakujem za typ, a co tam stoja croksy 🙂 moj muz po nich tuzi ale 33 ecok za to nedame 😀

lalipop
25. feb 2011

@matesl nevsimla som si cenu cca 10 eur, ale napr. sme tam kupili dcere vo vypredaji take precodne cizmy a stali 4 eura a aj ja som si tam kupila kozene kotnikove cizmy. maju tam vselico.

blumka
25. feb 2011

@matesl ved ja som si tiez tak myslela ze ked zacnu jest tuhu stravu tak sa to upravi 😒

blumka
25. feb 2011

crocsy za 10 eciek nie su crocsy 🤐

matesl
25. feb 2011

idem si ja lahnut babulky, neviem co ma caka zas za noc a zajtra oslavujeme, tak nech nemam kruhy pod ocami na fotkach 😀

lalipop
25. feb 2011

@blumka no to nie su take znackove, ale ako to mam nzvat, ked to tak volaju aj tie od cinana.

svetlankat
25. feb 2011

@lalipop od cinana su od cinana, cinaky 😀

lalipop
25. feb 2011

@svetlankat 😀

blumka
25. feb 2011

@lalipop ja len ze ak niekto nevyskusal original crocs a tie napodobeniny co sa crocs ani nesmu volat, lebo crocs je znacka, tak nemoze porovnat 😉 oni vedia preco tak stoja...samozrejme platis aj za znacku ale ziadne slovenske vyrobene akozecrocsy sa nevyrovnaju originalu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre