• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka ale kde slovenske v cinaku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat :grinning: :grinning: chod uz spat :grinning: :grinning: ja uz idem :grinning:
bru :grinning:
25. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka bru

Dobru baby, tak idem, blumka ma vyhnala.
25. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat to uz je lepsie :grinning: :wink: ...baby si o nas pomyslia, ze co nam harasi...ale baby to z unavy...bru noc :wink:
25. feb 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz spite ? :grinning:
@avaka kde su videa? Som si chcela pred spanim kuknut :confused:
25. feb 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana v neverejnej galerii. :wink:
ja kukam,ze co som ich inde poslala,,, :confused: :sweat_smile:
25. feb 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vy sa tu takto bavite a ja sa ondim s tortou? :sweat_smile: Ale uz caka naplnena a onutellovana na zajtrajsie potiahnutie. Toto by som nerobila teda za peniaze!
25. feb 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha niektore to' uz maju za sebou a niektore prave pretoto sa rozhodli kupit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Nie tak som to myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to fajn, ked sa tak bavkas s tym kvoli babatku a spravis si, aku ti chuti, a si napata, ci bude chutit aj hostom a tak... :slight_smile: Je to vsak kopa casu a s prepacenim serkania sa, preto by som to pre cudzich asi nemohla :grinning: Takto pre nas hadam aj nabuduce :sunglasses:
25. feb 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si vas inak citala na etapy, ked som bola pri drobcovi, ale zabudla som uz, co mi prislo na um :grinning:
25. feb 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto pred rokom uz zacinali kontrakcie a nespala som celu noc. Ale dobre, ze vobec prisli, lebo som si vazne myslela, ze budem rodit az v marci :grinning:
25. feb 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa porozpravala :grinning: , mozem ist umyt zubos a spat hadam pomaly.
25. feb 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vsetko najlepsie Dobkovi :wink:
26. feb 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vikendove, vospolok! :slight_smile:
@blumka Vdaka :dizzy_face:
26. feb 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vsak ja som srandovala !
Vsetko naj fesakovi a vela zdravicka .
Uz mas potiahnutu ? :wink:
26. feb 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha všetko najlepšie nášmu tuším najmladšiemu februárovčatku, nech je zdravučký a šťastný a vy nech ste šťastní s ním! :slight_smile:
26. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha všetko najlepšie prajem najmladšiemu februárovčiatku :slight_smile: krásny narodeninový dník :slight_smile:
26. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vsetko najlepsie tvojmu dobkovi vela lasky zo srdiecka prajeme :slight_smile:
26. feb 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl DAKUJEM AJ VSETKYM BABAM K BLAHOZELANIAM, ODKAZALA SOM. mAM vAS OD kLAUDIKY POZDRAVIT
26. feb 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana @alex @laxity @katina2209 Dakujeme krasne, dievcata :dizzy_face:
Veru mame fajny dnik, slniecko, ideme trosku von, a potom pripravime zajtrajsiu oslavu :slight_smile:
@zucana Ano, potiahnute, ozdobene :sunglasses: Velmi som spokojna s vykonom na to, ze to je prvotina :sweat_smile:
26. feb 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, takto pred rokom uz sme boli traja, tesili sme sa, ze konecne vidime nasho drobceka :dizzy_face: Jaaj, je to dojimave, take narodeniny dietatka :dizzy_face: Clovek to vnima akosi inak, ked je sam rodicom, vsak? :slight_smile:
26. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha všetko najlepšie k 1.rôčku a peknú oslavu, nech tortička chutí :slight_smile: :dizzy_face:
26. feb 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl Liv mala tiež reflux /aj sono to potvrdilo v 3.mesiaci/, síce nezvykla grckať, ale veľa plakávala a grgala ... bože aj 100x za deň :frowning2: a teraz sa mi zdá, že ešte akoby to trošku pretrvávalo, lebo na môj "vkus" dosť grgá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , preto sa snažím, aby večer keď zaspí okolo 20.00-20.30hod., tak aby papala až po pol noci okolo 1.00hod., nech si žalúdok oddýchne
26. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vsetko naj naj naj
26. feb 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahotje :slight_smile:

@rivatha aj my sa pripajame a prajeme Davidkovi vsetko naj k 1.rociku :dizzy_face:

ja uz balim, je toho dost, som zvedava, co zabudnem :sweat_smile: Bola som cez obed u kadernicky, doobeda som varila (plnene baklazany, vyyborne boli, musim sa pochvalit, aj mm zhodnotil - ved mi aj polovicu tej masovej plnky zjedol rovno z panvice :D Potom sme boli este dokupit par veci a natrafila som na kasu do flase, tak skusim dat dnes miesto sunaru, co to spravi. Ale jasne, ze v noci normalne sunar.

26. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 @svetlankat @maculik Dakujemeeee :dizzy_face:

@maculik Zajtra uz idete, ak som dobre postrehla pri tom mojom zbeznom citani, vsak? Stastnu cestu a oddychnite si poriadne :slight_smile:
26. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ano, rano ideme na vlak, naobed mame let a dufam, ze okolo 3 uz budeme aj na hoteli.

drobci uz spia, ja idem este zmyt kuchynu, lebo Adelka rozliala mlieko, nech to tam nesmrdi.

26. feb 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, vsetko naj Davidovi a uzite si zajstrajsiu oslavu :dizzy_face:
@maculik ,a Vam stastnu cestu a prijemny relax :wink:
baby ,mne sa stale nechce verit ako sa nasa mala rozjedla...normalne nechapem....tak jej chuti,uz ked vidi podbradnik,tak ruky natiahnute nech ho rychlo navleciem.....a neje blbosti,ale vsetko krasne,ranajky,desiatu ovocnu,obed,olovrant,veceru :sunglasses: pomedzi este keksik...teda okrem jogurtov a struhaneho jablka a hrusky,ale ked kojim,tak mliecko ma,zatial neriesim :slight_smile:
26. feb 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok