• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
cafte, uz som sa zlakla ze ste uz na tej chate, ze tu skoro nikto nie je
@rivatha aj ja sa pridavam ku gratulaciam, malemu csetucko naj,hlavne zdravicko, veru je to dojemne, clovek to preziva a uvedomuje si ako to ubehlo, akych uz mame velkacikov a si sikulka, ze sa pustas do takej torty, ako bude vyzdobena? som zvedava na fotky, ja som malym dnes urobila tu jablckovu, akoze na ich rocik podla planovaneho terminu porodu, co sme mali dnes
@avaka super ze sa tak rozjedla, nasim teraz moc nechuti, ale to moze byt este od choroby, dnes mala absolutne odmietla rizoto ale zato paradajkovu kapustu, co sme mali my to by si dala :slight_smile:

26. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha @avaka tak dakujeme, dufam, ze fakt ta cesta v pohode ubehne, bude to zrovna v case, ked obaja spavaju, tak som zvedava, ci aspon Petrik v lietadle pospi.
Hlasia tam sice do utorka prsat, ale od stredy by uz malo byt slniecko, teda ak sa to nezmeni.

Tak dobru noc, idem ja do sprchy a ozvem sa bud bud.pondelok, alebo ak bude na hoteli net :slight_smile:
26. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik stastnu cestu :wink:
26. feb 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik stastnu cestu i my sa pripajame
26. feb 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Dakujeme :slight_smile: A super, ze Ela tak krasne papa, len tak dalej :sunglasses: My zjeme vselico teda, ale dneska mu akosi piskotkovo-jogurtovo-lipankova torticka nechutila :confused: :sweat_smile: Par lyziciek sa vytesoval, a potom chcel radsej nas chlebik. A to som sa bala, ze ho naucim na sladke takouto pochutkou. No, po mne to nema :grinning:

@loginka Vdaka :slight_smile: Pridam potom foto, nemam este v PC. Su na nej rybicky, meno, taka farebna vesela :slight_smile:

@maculik Tak drzim palce, nech mali hajaju a vy mate pokojny let :wink:

@blumka Dobre sa pracovalo dnes? Myslela som na teba vecer pri uspavani cela dolamana, ze musis byt zmorena viac ako ja. My sme toho mali dost s pripravami roznymi, ale tak cely dom upratat je narocne istotne.
26. feb 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu prajeme
@maculik by sme mali dnes stretnut....rano sme mali 37 teplotu ale nic nema...teraz uz klesla ...podla mna to budu zuby lebo mame napuchnutu a modru lavu stolicku tak ako sme mali tu napravo a teploty vtedy boli.len neviem ci sa moze ockovat ked je teplota aj ked kvoli zubkom 37.
a to mozem ist von nie? ked ma 37?
27. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj dobre aj zle :sweat_smile: , dobre preto lebo sme zas makali od rana do vecera a bolo aj vidiet za nami nejaku robotu a to ja rada ked sa zacina vsetko ligotat a konecne vidno cez okna a zle preto lebo tam este pobehovali chlapi a dorabali co to, takze sme sa o nich potkynali...ale koniec dobry vsetko dobre :wink:
27. feb 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! @blumka , tak ten happy end je najdolezitejsi :slight_smile: A kedy by ste mali 1.x nocovat v novom? Isto sa uz tesis. @zucana , ak jej nerastie ta teplota dalej a je pekne a vidis na nej, ze je ok, ja by som sla. Peknu nedelu! Tu je nadherny den. Ked sa vyhajame, zacne fiesta :sunglasses:
27. feb 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nemala teplotu tak sme boli na obede a hlasim prichod @maculik do hotela :grinning: ideme za nimi okolo 18tej ...prsi to sakra :unamused:
27. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ak sa nic nepredvidatelne nestane tak cez vikend :wink:
27. feb 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, neviete ako je to napr s kyslymi uhorkami? mm jedava chleba a dava si k tomu kyslu uhorku a mala sa za tym natahuje.... a zrazu zistujem, ze take veci ani neviem kedy deti mózu zacat jest... neviete niekto?
27. feb 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ja ani len netusim, ale aj mna by zaujimalo,
27. feb 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, idem len pozdravit :wink:
od piatku sme boli v BA, takze neviem co sa deje, akurat tusim ,vblumka ma fofry okolo stahovania taj jej drzim palce... snad vas zajtra docitam a popisem aj do inej temy :unamused:
pekny zvyso vikendu papa
27. feb 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu to nezije :sunglasses:
hlasim stretko s maculikovcami ....velmi prijemne .zajtra poobede im ukazem dom sv.antona...skoda ze prsi nastastie nie silno a v centre su same oblukove klenby kde sa da chodit :wink:
27. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nie...@zucana super ze ste sa stretli, parada take stretnutia

tak nasim ta jablckova torta vooobec nechutila, im tam nieco vyrabat, neva ostalo na zajtra pride navsteva s detmi

@blumka ako prebiehaju prace? stihate pri detoch? verim ze je toho dost, tak drzim palce aby ste byvali vo svojim co najskor
27. feb 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka ani mojim detom ta jablkova torta nechutila, jedli sme iba my s muzom :slight_smile:
28. feb 2011 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka @loginka ani nam moc nechutila, viac nam chutila ta pribinacikova
28. feb 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zienky! :slight_smile:
Tak my sme mali perfisny vikend a nasa vcerajsia party dopadla paradne :dizzy_face: Vsetkym chutila torticka, super! A aj sa pacila, tak sa tu teda musim s vami potesit :dizzy_face: Pochutky, co spravil mm tiez hostia chvalili. David sa santil a nevedel co skor, kde skor, s kym sa pohrat skor, rozblaznil sa poriadne, no :sweat_smile: Krasne hracky aj oblecenie dostal. Dobre sme sa citili vsetci myslim :slight_smile:
Verim, ze aj zajtrajsia detska oslava bude fajn. Pisete, ze jablcova detom nechutila? Hmm, tak pripadne spapame s maminkami so slahackou :grinning: Lebo sa ju chystam na zajtra pripravit.
A pridavam aj slubenu foto torticky, do neverejnej dam dalsie aj s oslavencom. Alebo vam potom dam link na album, ked spravim :wink:
28. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dodatočne Tvojmu drobčekovi želám všetko naj naj

torta je uchvatna jednym slovom wauuuu fakt super :dizzy_face:
28. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha krasna je sikovna si veru stalo to za to nie ? :wink:
28. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha to si sama? waw krasne, mnam, hned by som si dala
28. feb 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Dakujeme ti :slight_smile:
@zucana Jasne, stalo :dizzy_face: Nebolo to take hrozne, len to chcelo cas. Zlaty bol mm, lebo mi pomohol s drobcom vela :slight_smile:
@svetlankat Ano, ano, samucicka sama :dizzy_face:
28. feb 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha fakt klobuk dole, ty delfini a tie morske riasy, fakt nadherne a z coho si to robila?
28. feb 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak ta je ozaj nadherna, si sikulka :slight_smile: priam profesionalka
28. feb 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Ale tak zasa take profi to nie je :wink: Robila som vsetko z MMF, marshmallow.
28. feb 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Dakujem :slight_smile: Ale zasa neprehanajme, chcelo by to este vela vela tort, aby zo mna bola profesionalka :wink:
28. feb 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha
tiez sa pripajame ku gratulacii... torta je nadherna :slight_smile:
@rivatha no tak ked toto podla teba nie je profi, tak potom neviem ako bude vyzerat torta pre tvoje x-te babatko :grinning: je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face:
@katka888 Kati tak to vyzera ze dnes asi nepojdeme este si budeme volat, asi v stredu, mne do toho nieco prislo. Budes moct v stredu?
28. feb 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozem dat viki jablkovy 1005dzus happy day z koncentratu?
28. feb 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok