• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat
jeeeeee, akurat som ti sla volat, e nam sa to dnes nehodiô.... si predstav, aka som zienka, vcera vecer sme zistili, ze mm nema na pracovnu cestu ani kosele, ani tielka, tak som prala, vesala dookola po tych nasich 2 radiatoroch a este v noci zehlila, tak som K.O. :slight_smile:

a streda by bodla, to by som dosla k nasim autom a z mesta by som sla uz rovno k nim :slight_smile:
28. feb 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :sweat_smile: Dakujem! :dizzy_face:
28. feb 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana S tymi stavami ja nemam zatial ziadne info. Ak je to len cisto z jablk, to by bolo myslim ok. Len ci tam nie je chemia alebo konzervanty :confused:
28. feb 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ok tak potom tu stredu sa dohodnime, ja dnes nestiham, Miska este stale spinka od deviatej a to este potrebujem nieco vybavit, tak by som mala fofri. Takze sa tesim v stredu
28. feb 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 Dakujem :slight_smile:
28. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nie je.ani cukor len je to z koncentratu
28. feb 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den mamicky x;o)

co mate noveho? dajte nejaky vycuc :slight_smile:

@laxity vdaka za ten recept na francuzske, boli super :wink:

fiiiha, okruhlica v prispevkoch
28. feb 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana daj tam trochu vodu aby ju neprehnalo, podla mna sa nic nestane..ja som tiez malej dala odpit jabkoveho happy day zriedeho vodou- dokonca ani prevarena nebola, lebo to som si sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trosku ju striaslo akoze kysle, ale keby pytala tak jej dam napit :wink:
pozdrav @maculik, ze im prajem peknú dovolenku

aj tu je fakt nádherne, mala spinka a poobede pojdeme trosku na prechadzku, aj ked ma sople, ale je uplne bez teploty..v noci jej zacali sople, ani odsat sa nedali, brblalo jej to tam pri dutinach a chrapala, no moc sme sa nevyspali, ale ako prislo rano je bez soplov, tak snad nic vazne...aj som myslela ze zo zubov, ale bolo to take ako zacinajuca choroba, hadam nie :-/
28. feb 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:

@rivatha ,ta torta je fakt uzasna....si velmi sikovna :slight_smile: aj motiv velmi pekny
inak ano nasej jablckova nechutila,polovica sa zjedla na party a druhu polku som zjedla vacsinou ja :sweat_smile:

baby,ja som tie papuce bola vratit :sweat_smile: ako ,ved ju ten jazyk tlacil,cely naskrcany tam bol,co boli tak siroke....a ked uz som isla,tak som vymenila aj tie topanky,za take ,ked bude teplejsie,lebo v tamtych by jej bolo v maji asi riadne teplo a boli dost tazke,ledva v tom nozku zdvihla,takze mame ine a namiesto papuc som zobrala letne sandale,ale to bude mat na doma,tak dufam,ze to moze bytt,lebo uz mi z toho sibe...

mne mala dnes pri uspavani zdrha z postele a buchala na dvere tata tata...tak sme museli vstat a zaspala az o 13-+tej :confused:
28. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie sandale samozrejme chlapcenske,lebo ine neboli ,no super vyber....ze som tam ja vobec chodila... :unamused:
28. feb 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka aj my mame sandale na doma na nejakej foto je ich aj vidno....
no a tu topanok nastastie dost ved italy :grinning:

@zoska pozdravim ideme sa stretnut po 16tej teraz nam mali spia :wink:
28. feb 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka esteze v ke mame super vyber topanociek :dizzy_face: :dizzy_face:

@rivatha torta je prekrasna
@zoska ved deticky mozu 100% dzusik, len pomer 1:1 s vodou riedeny :wink:
28. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Skus. Ved uz su vacsi, uz mozu postupne to, co my.
@olifcek Vdaka :slight_smile:
@avaka Dakujem :wink: A my mame na doma uz teraz tiez sandalky s pevnou patou a vyssie. Na prve krocky samostatne sme vsak mali tie, co som ti posielala linku. A nerozumiem, preco kupujes uz na maj topanocky? :confused: Nie je lepsie kupit potom, ked budes vediet, ake velke treba? Mozno som mimo, lebo som necitala vsetko minuly tyzden.
No, idem sa pochystat, pojdem cvicit :slight_smile:
28. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@rivatha prosíme si nejaký dôkaz /foto, video/ alebo čestné prehlásenie :grinning: , že tú tortu si robila ty. Krásna je :dizzy_face: , lebo ak som dobre čítala, tak tvoja prvá, ale fakt vydarená, niektoré cukrárky takú neupečú :wink:

28. feb 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 No prepac! :confused: :fearful: :sweat_smile: Cestne prehlasujem, ziadny iny dokaz nemam :sweat_smile: Jedine, ak by si chcela vidiet minulotyzdnove blocky z kopy marshmallow cukrikov, slahaciek, cokoladok a podobne :grinning: To mam :slight_smile: Chcela som si odfotit ten bordel v kuchyni viackrat, ale hanbila by som sa zan v buducnosti :grinning: Skoda ale, ze som si nenafotila korpus a celu natretu nutellou Ja som sa s tym teda pohrala poriadne a na vela etap, no bala som sa vysledku, tak som ani nic nefotila, ak sa mi este cosi dodubka, aby mi to nebolo luto :sweat_smile: Cukrarky to maju isto rychlejsie vsetko hotove. Ale za peniaze toto robit, ee, nestalo by mi to za to a sumy by boli asi privelke :sweat_smile:
28. feb 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ty brdo, ja normalne ziram, mne sa taka pekna este nepodarila a kedze som antitalent na modelovanie tak asi taku s postavickami mat nikdy nebudem :grinning: :sweat_smile:
fakt si sikula , na prvy raz je to viac ako skvele, udelujem ti velmi vyznamnu pochvalu :slight_smile: :grinning:
a plnka bola nakoniec aka?
28. feb 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Aj ty si sikulka ved si mala 2 poschodia :wink:
A pozdravuje maculik
28. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ,ani ja nerozumiem... :sweat_smile: ,proste som sa nechala zblbnut,znama mi povedala,ze vraj sa im hned vypredaju... :rolling_eyes: ,isla som povodne na papucky a kupila som aj jarne..marec-april,ak by nechodila,mala by v kociku,lenze boli tazke,tak som ich vymenila za lahsie,ale v tych by bolo v taku skoru jar zima... :rolling_eyes: no a peniaze by mi nevratili..asi si otvorim obchod s dets.obuvou,uz mame par kuskov... :sweat_smile:
28. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka jeden par ti prispejem :sweat_smile:
28. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dakujeme,a ako bolo?
28. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana no srandu si rob :grinning:
28. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ale take podobne som tusim kupila... :sweat_smile:
aha
28. feb 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka super bolo....sice poprchalo ale boli sme v dome sv. antona a po namesti. zajtra mame ockovanie teda vikinka tak podla nej sa ideme dohodnut ci pojdeme na pizzu alebo uvarim veceru ja...ale vidim to na veceru u nas nech je viki vklude po ockovani...no a ak bude teplota tak nincem....
v stredu pojdu asi do benatok potom vo stvrtok do verony a rozmyslame ci nepojdeme na vikend spolu na hory...no ale to zavisi aj od toho ci my podpiseme zmluvu alebo nie...ci budu korunky :unamused:
ale cez vikend ma byt 16 stupnov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@avaka tak otvorime predajnu s jarno-letnou obuvou :grinning:
28. feb 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tak super ste si to uzili :slight_smile: ,tak,nech Vam to vyjde,aj Viki nech je v pohode,aby Vam vysiel aj vikend a tiez pozdravujeme :wink:
28. feb 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru baby
28. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka , to je daka hovadina, nem? Vsak do maja bude tovar este velakrat v obchodoch :sweat_smile: Ci jako? Ktovie, ako jej porastie nozicka, hadam vyuzijete vsetky. Foto z mobilu nevidim. @zoska , dakujem pekne. Velmi si vase pochvaly vazim! A to vies, ze si moj odvazny torto-vzor?! Takze - kto je tu sikula! :wink: Torta sa sklada z: mramorovany korpus, dzem s rumom, kofilova slahacka, cesto orumovane z oboch stran, cerstve ovanilkovane jahody, lad.gastany&kinder slahacka (dlha story, ako ma hneval stuzovac, preto tolko druhov), zospodu orumovane cesto, cela torta onutellovana, a potom uz to, co vidis.
28. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bru bru
Viki ma nechce nechat kukat fotbal s mm a mm je Aj rad :angry:
28. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby, ako?
1. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok