Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
4. mar 2011

@zucana tak ako mas pravo napisat ty svoj nazor ma ho aj iny, to je vsetko

zucana
4. mar 2011

@svetlankat no ja asi nie ked ste mi 4 napisali ze nemam sudit pritom som povedala svoj nazor

olifcek
4. mar 2011

@zucana zuzi, ved je to forum, nie? diskusia.. ci sa nieco zmenilo? kedysi tu kazda pisala, co chcela, ci potrebovala a neboli ziadne narazky, ci urazania sa... dnes? clovek aby zvazoval, co chce napisat, lebo dnes su jeho slova chapane inak ako v minulosti, co je mne divne,i neprijemne a i kebyze mam viac casu, neprispievam, lebo to uz nie je, co byvalo

loginka
4. mar 2011

@matesl ved to, vydrzat!!! ale fakt je pravda, ze napriek tomu ze clovek spava kolkokrat 4 hod. uz si organizmus aj zvykol, to budeme cucakovat, ked nam deti zrazu prespia celu noc, uz si to neviem ani predstavit co to je
Domco spava ako kedy, za normalnych okolnosti sa budi max 2x ,jeden krat papa, potom okolo 6-7, je uz hore
inak ked som Lauri rano cca o 6 sa zobudila, skusila dat raz UM, samozrejme uz bolo po spani, tak to je blbe, ked das prso tak baby spinka dalej

zucana
4. mar 2011

no ja neviem ci je diskusia ked ti niekto napise, ze nemam niekoho sudit...dost ludi a veci sa tu prebera ale nespominam si, ze by to niekto pisal....a myslim,ze uz sa dost pozname a preto clovek uz inak berie veci od ludi.....mozno trochu osobnejsie a mozno uz ma predstavu o istej osobe....mas pravdu @olifcek je to ine ...ale nebudem to viac rozoberat.asi tu uz nejak nezapadam...

loginka
4. mar 2011

netreba to vsetko brat osobne a tak vazne, sme tu na vykecanie sa a poradenie si, aj ked kludne mozeme mat rozne nazory, ako napriklad v tomto pripade
nerozculuj sa, myslim ze nikto to tu zle nemysli, hadam sa nemylim 😉

loginka
4. mar 2011

objednala som zahradny domcek a smykacku tak sa tesiiiiim 🙂

jaja32
4. mar 2011

@loginka 🙂

olifcek
4. mar 2011

@loginka 😵 😵 😵

u mna sa nemylis

svetlankat
4. mar 2011

@loginka jej potom daj foto

svetlankat
4. mar 2011

@loginka nemylis

blumka
4. mar 2011

baby, sak tu sme vzdy dobre pokecali, nikdy nikto nemal umysel byt na niekoho zly, teda myslim....verim tomu...sak debatujeme ne? 😉
mne sa uz tiez raz stalo, ze som mm vypravila pekne krasne na kofolu s kamaratmi a po polhodine co chudak ju ani nestihol vypit som mu volala, teda vrieskala som do telefonu, nech okamzite pride domov, lebo sa z TYCH DVOCH zblaznim 😅 a bolo po kofole...no stalo sa, no... 😀 odvtedy ak chce niekde vecer ist, tak mi to dopredu povie, ja si nejak zabezpecim pomoc alebo nedam spat cez obed terezku aby vecer skor odkvacla...
ono je to ovela tazsie s dvoma detmi ako s jednym...a este ked su obidve take vesele akurat ked maju spat...je odvazne povedat ze trojrocnemu dietatu uz poviem chod do postele a ono uz ide same a same zaspi...nie kazde...
tak sa uz nedurdime, no 😉

zucana
4. mar 2011

kazdy mame svoje nazory a svoje skusenosti a pozname osoby a veci o ktorych piseme....uz si dam velky pozor co kde napisem ako si dava aj @olifcek .takze dobru noc a pekny vikend a snad @loginka aj ja kupim nejaku smykalku tak daj tip

katka888
4. mar 2011

@blumka
😀 😀 😀 mm porazilo raz, ked som mu povedala, ze som mala 100 chuti sa zbalit k rodicom po jednom veceri, kedy sme prisli domov, on mi dal malu, so slovami, zeide s kamosom von, ze ho tam caka, a pride o hodinu / vzdy, ked povie, ze pride o hodinu pride o 3 - to neprehanam - aj ten vecer / co by nebol problem,keby to nebolo v obdobi, ked sa mala este 4-5x v noci budila, takze ja tazko utahany nevyspaty kon, mala vkuse, vkuse revala cely vecer, bola nervna, co vobec nezvykla robit, cize nieco ju trapilo, bolo potrebne ju ten vecer aj kupat a on mi vo dverach strci malu a otoci sa na "opatku" s oznamovacou vetou, ze odchadza... ziadne ci moze, ci netreba pomoct s kupanim, ci co sa deje s malou.....
takze mm a ich "kofoly" su kapitoly same o sebe 😀 😀 😀

avaka
4. mar 2011

tak na odlahcenie...mame dalsie topanky.... 😅
boli sme v meste,kupili topane,uplne obycajne od raku,ako ma tie prve,co su male,ale chcela,aby som jej ich dala dole,tak dufam,ze ju netlaci jazyk... 🙄 potom sme boli v mC,najprv sami,potom prisli nejake deticky....po ceste domov mi zaspala po sediacky o 17:45 ,ale len na pol hodku,a vecer sme isli spat o 20-tej a zobudila som sa 21:15,zaspala som prva.... 😀

baby neblbnite,normalne to citit,ze je tu ticho a dusno... 😔 kazdy ma pravo na nazor,treba to predebatovat a neurazat sa....niekedy fakt pismena inak vyzneju....

@matesl,my nemame dudel,davam v noci prso,ale 1.prebudenie po zaspati,ak je do hodiny,tak sama spi dalej,ked vidi,ze vojdem do izby....inokedy sa v noci sama odpoji,ked tecie mlieko a nechce uz a spi dalej,ked tecie trosku ,tak dudka,niekedy len chvilku,niekedy dlhsie...

blumka
4. mar 2011

@katka888 😀 😀 stava sa 😀 😀

blumka
4. mar 2011

@avaka ty planujes otvorit nejaku obuv? 😀 😀 uz by ste mohli kupit dajake poriadne, nie? 😉

avaka
4. mar 2011

@katka888 ,to poznam 😀

avaka
4. mar 2011

@blumka ved tie dnesne su poriadne!!!!,dufam 😅 😔 ,su to na prve kroky,od raku,....inak dnes som jej topanky porozkladala na taburetku,no na taky maly obchodik by to uz bolo.... 😅 ma picne,minule sa ma pyta v jednej predajni,ze kto mi predal tie sandale ,ja ze v zdravotn,potrebach... 😅 a to je fakt sila,lebo som vravela,ze este nechodi,a tie sandale su otvorene,myslela som,ze na doma mozu byt,ale prd,normalne sa v nich vala,az na hlavu pada... 🙄

blumka
4. mar 2011

@avaka ale preco tie topanky nejdes vratit? tomu nerozumiem...ci ste ich dlhsie nosili a az potom si zistila ze nie su ok?

matesl
4. mar 2011

@avaka a ako casto sa budite?

avaka
4. mar 2011

@blumka ,ja som ich uz menila 🙄 ,najprv som kupila take jarne,ale tie by sme nevyuzili a nevladala v nich ani hohu zdvihnu,boli tazke a nieco som musela vybrat,peniaze by mi nevratila.......tieto sandale sa vacsie,takze myslim,ze ich este na doma neskor vyuzijeme,ale teraz este nie,musi mat pevne.....
inak teraz som kukala tvoje foto na FB,nemam slov,uzasne......v dobrom zavidim 😉

@matesl ,ked je dobra noc,tak 3-4x,ked isli zuby bola hore aj kazdu 1/2 hodku a to uz ani mieko neslo,rano len naprazno uz dudlala...
poslednu dobu spi pekne,prvy krat sa budi az okolo 23-ej 🙂

matesl
4. mar 2011

@katka888 a teraz sa uz nebudi? ako si to dosiahla 😅

matesl
4. mar 2011

@avaka no to aj ja mam rano uuuplne makke prisia, zato maly ma plienku na prasknutie 😀 inak my stale nemame spodne 2-ky...nejak sa mu to zastavilo

matesl
4. mar 2011

@blumka aj mne sa stalo, ze mm isiel na pivo a po prvom hlte ja ze pod domov, maly vsetko ogrcal, musis mi pomoct, maleho prezliect, seba, postel...ani som nevedela ako mam vstat a ci mam maleho rovno do vane postavit aj so sebou... no ale on chodi len sem cez cestu, tak prezliekol postel a siel, akurat mu pena spadla 😀

avaka
4. mar 2011

@matesl ,no ja som par krat malu vo vani vyzliekala,ked sa pres....la,to musi byt hrozne,ked Ti vsetko takto ogrcia... 😔
a u nas ma tiez plienka rano riadnu vahu
my mame vonku zatial len jednotky ,ale teploty mala asi ked zostupovali,prerezali sa ovela neskor...

katka888
4. mar 2011

@matesl
ja to pripisujem tomu, ze sme tehu a pomalicky, ale isto sa zacala sama odstavovat, pripisujem to zmenam v mojom tele co preslo podla mna z casti do mliecka, ze deti sa zvyknu v takych pripadoch odstavovat.... a zacala pit len 2x v noci, potom raz, ked mala cca 11 mes tak uz prespala celu noc bez jedenia, a do 12 mes som sa ju snazila ako tak udrzat na mliecku aspon rano a vecer, ale uz to bolo len take ze sa prisala pozuzlala, kusla a niekedy akoby ani nepotiahla. a tak uz asi tyzden nekojim vobec.

katka888
4. mar 2011

@matesl
ani my nemame spodne 2ky 🙂

katka888
4. mar 2011

@matesl
@avaka
no a kedze uz v noci nepapame, na 85% mame rano plienocku suchu... mokra je len ked mamka nechce vstat z postele a dat ju na nocnik, inac ked ju dam po prebudeni na nocnik, tak napisa az tam...

lenica81
5. mar 2011

ahojte baby... pekne slnecne rano prajem... Vilko dnes spal excelentne... sme sa vcera dohodli, ze potiahne do siedmej, tak 5 min pred 7mou zamrnkal a bol hore... 😀

a uz sa nehadajte... 😔 ved nie je nam tu dobre bez toho...

a k tomu nasmu mrnkaniu... tak vysiel konecne 4. zub a pri 5. je uplne ze modre dasienko... 😅 tak aspon ze bol dovod... 😔

u nas, ked som este dojcila a maly tak nepokojne spaval, tak ked bol mm prec, tak samo ze bol hore veeeeeeeeeelmi casto... raz len do polnoci 7x cca sa zobudil... no, to som mala dost...

@blumka... ako som si to tu precitala, ze mas foto na FB, tak som kukla... 😵 nadherne... ale US styl nenormalny... ja na FLN pozeram taku designerku - Candice Olson... no a to ti poviem, nieco z toho u vas vidno... 😉 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre