Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
5. mar 2011

@andrea2603 no aby som ta vyviedla z omylu, Miske to este samej nejde, len s mojou pomocou.

andrea2603
5. mar 2011

@svetlankat čertík nie 😀 ... anjelik s rožkami 😀

jaja32
5. mar 2011

@andrea2603 mne stacilo len raz si odskusas to vase 4. poschodie s malou na rukach a poviem ti nezavidim.

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 veru, to je i OLiv.... certisko s rozkami a svatoziarou 😀

svetlankat
5. mar 2011

@andrea2603 ja tvrdim ze certik s anjelskou tvarickou 😀

andrea2603
5. mar 2011

má to jednu výhodu ... nie a nie pribrať 😀

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 i ja chcem taku vyhodu... zacnem i j chodit viac po schodoch? len... byvame iba na druhom, ale psssst...

andrea2603
5. mar 2011

@olifcek moja zlatá, 2.posch. sa neráta, treba vybehnúť hore na 4. k susedom a vyniesť im smeti 😉 😀

jaja32
5. mar 2011

@andrea2603 tak budeme ku vam castejsie chodit.... 😀 jaj, keby to bolo len o tom chodeni po schodoch

laxity
5. mar 2011

@andrea2603 to aj ja sa snažím ju vždy upozorniť, ale zatiaľ to nejak nezaberá...asi len trpezlivosť 🙂

@svetlankat tak nech čoskoro vylezú 🙂

laxity
5. mar 2011

@svetlankat tak to sa máme na čo tešiť, bývame na treťom a nemáme výťah 😅

svetlankat
5. mar 2011

@laxity dakujeme, dufam, uz na ne cakame teda dost dlho

laxity
5. mar 2011

@jaja32 a kedy sa môže ísť už napr. do trojkolky? 😕

andrea2603
5. mar 2011

@jaja32 tak ja neviem v čom to je, ale ja som po každom dieťati chudšia, viac už ani nemôžem mať, však ma nebude už vidieť 😎

@laxity presne ako píšeš 😉

svetlankat
5. mar 2011

u mna je to o cokaladach, ani chodenie po schodoch na take mnozstvo co ja vyzeriem nestaci

jaja32
5. mar 2011

@laxity ja neviem kedy ale ja som ju dnes pekne povozila, ona sedela a ja som tlacila o dusu, obcas zatrubila aby nas kazdy videl 🙂

laxity
5. mar 2011

@andrea2603 bože a ja nie a nie schudnúť ☹ , ešte 5kg chcem dať dole 😅

svetlankat
5. mar 2011

@laxity my tiez na tretom, ale mame vytah nastastie, ale dnes sme prvy krat sli peso, ale hore ma uz boleli krize

laxity
5. mar 2011

@svetlankat šak toto, ja keď vidím sladké a takto večer, tak sa neviem dojesť...ale nemôžem jednoducho 😠

jaja32
5. mar 2011

@andrea2603 davaju ti riadne zabrat

laxity
5. mar 2011

@jaja32 🙂 veď dnes bolo krásne počasie, ja som tiež malú vybrala z kočíka a pobehali sme si...ale tak nemá zimné topánočky, tak som sa bála...ale už sa teším na trojkolku 🙂

jaja32
5. mar 2011

@laxity ty 5 a ja 10 😠 , tak nezufaj

laxity
5. mar 2011

@svetlankat ja to inak nechápem, skoro nová bytovka a nedali sem výťah...otras 😠

a to ja sa pekne po schodoch nabehám teda 🙂 , najlepšie keď mi niečo chýba čo mám dolu v pivnici 😀 😅

svetlankat
5. mar 2011

@laxity ja nakupim do skrinky a potom som schopna to zjest aj za dva dni, teraz som nakupila mars snickers a twix, ze vsak akcia a XL, tak ze musime mat v skrinke, mm sa smial ze na ako dlho

jaja32
5. mar 2011

@laxity ja som malej kupila zimne topanocky velmi neplanovanie. Chcela som kupit len take nezateplene a boli sme u Batu a tam boli zimne tomanocky uz vo vypredaji z 25 eur na 7,90 eur... no nekup 🙂

svetlankat
5. mar 2011

@laxity fuha, ja som stastna ze mame vytah, uz len kvoly kociaru

laxity
5. mar 2011

@jaja32 zúfam 😀 , bo práve dnes mi kamarát, ktoré som dlhooo nevidela, mi zadre, že Kačenka ale pribrala si ☹ ....vrrr necítim sa dobre, brucho mi hrozne vadí ale na brušáky som lenivá...snáď to do leta zhodíme 😀

svetlankat
5. mar 2011

@jaja32 super cena

laxity
5. mar 2011

@svetlankat 😀 u nás asi max. 1 deň 😀 bo aj mm je nenažraný 😀

jaja32
5. mar 2011

@laxity jaj, nechapem ako som mohla davno zhodit 30kg, teraz nemam nejako energiu, som nervna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre