• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity mne po porode ostalo na bruchu take ovysnute skarede sadlo a to uz asi nikdy nepojde prec :frowning2:
5. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 tak to super cena :slight_smile: , myslíte, že je ešte treba kupovať zimné? Keď ju sem-tam vyberiem z kočíka? Ale už kašlať na to a potom kúpim jarné :slight_smile:
5. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat sak ty si uz schudla dost.. a urcite to este ide dolu :slight_smile:
5. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity j moj mm ale on skor na normalne jedlo varene, to si da aj na veceru
5. mar 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 30kg ty páni to pekne :confused: , ja tiež neviem ako to dám dole...ale verím, že sa mi to podarí, cvičím, tak dúfam, že to zaberie :slight_smile:
@laxity ja by som nekupovala uz zimne.... to ze som kupila bola len nahoda a dnes sme chodili po vonku a mala spotene nozicky.
@svetlankat aaa mne ostalo presne také isté brucho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@jaja32 uz nejde lebo zeriem cokolady, sorry za vyraz ale jedenim sa to neda nazvat
@laxity presne to isté, nová bytovka a bez výťahu :angry: . A niekedy si pripadám jak taká drblinka :sweat_smile: , že idem hore-dole na tri krát, keď všetko naraz neodnesiem :unamused:
@svetlankat môj na všetko :grinning:
5. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity vies co mna najviac stve, ze ked si sadnem, tak sa mi vytrci dopredu, ani rukami ho neviem skrit, ako druhe prsia
5. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 určite ťa ide poraziť :grinning: teda mňa hej :grinning:
5. mar 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity cez tehotenstvo som pribrala 10 kg, po porode som schudla polovicku a tu som pekne aj nabrala. Obleciem saty co som nosila pred otehotnenim ale chcem nosit tie saty, ktore som nosila este este este predtym :slight_smile:
Bry veceeer! Citam, ze sa tu chudne. Tak ja aj utekam hadam :grinning: Prave sme s mm mali tortilla chipsy so smotanovym dipom :grinning: Od oslavy len pojedam somariny uz tyzden :unamused: Od pondelka pokracujem v zdravej strave, uz som prisla pekne o dake tri kilecka, tak nech to este zide trochen :slight_smile: Lebo takto ten socializmus nevybudujeme, ak budem somariny papat :grinning:
@svetlankat :grinning: :sweat_smile: ja sa hrozím najviac leta...bo po pravde ja som zvyknutá na to, že som bola chudučká a teraz toto :angry:
5. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 podobne len ja som pribrala 17 kg a mám naviac 5 kg :angry:
5. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: :grinning: zob sem, zob tam a majetok je fuc :grinning:
5. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: také tortilla chipsy by som si dala :grinning:
5. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vy už chodíte? nejak neviem, či áno, ale David bol šikulko, tak asi áno.
5. mar 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dala som si zavazok, ze po 17 hod. nebudem jest.... no nejem, len trosku si buraky hadzem do ust
@jaja32 :grinning: :grinning: :grinning:
No vidis, skoda, ze nemam ten stlp, by som len zo vzduchu zila :grinning:
@andrea2603 Ano, uz ho tu nahanam vsade :slight_smile:
5. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme dnes pozriet koniky na ciernej vode, mali kukali a vykrikovali stale ko-ko, zlati boli :slight_smile:
5. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 inak na to som si aj ja minule spomenula, či Dávidko už behá, on bol riadny šikulo :slight_smile:

@loginka mne to nešlo otvoriť :confused:

a super si objednala aj nás to čaká u našich a svokrovcov :slight_smile:
5. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Kus! Lebo ich mame tuto na stoliku este :grinning: Ale vsak to nie je cokoladka, to sa moze :grinning: Ale len do pondelka, potom budem zasa na seba zla :angry: Tiez chcem v lete nosit tricocka pohodlne a nie kukat, kde mi aka suncicka vysla :grinning:
@loginka pekné si kúpila, a to von, máte domček?
@jaja32 ja po šiestej :confused: aj to je niekedy moc pre mňa, keď si nemôžem dať...ale nie vždy dodržím :sweat_smile:
5. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak ty nie si zhrnajova nevesta? Ja som uz kazala mm navrtat do stlpa dieru... len jednu, nech vela nesajem vzduchu :grinning:
5. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha čo ale do plaviek :sweat_smile: z toho mám des :angry: ale nejak bolo nejak bude, keď len to, hlavne, že sme zdravé všetky :slight_smile:
5. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok