Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
svetlankat
5. mar 2011
@laxity mne po porode ostalo na bruchu take ovysnute skarede sadlo a to uz asi nikdy nepojde prec 😞
laxity
5. mar 2011
@jaja32 tak to super cena 🙂 , myslíte, že je ešte treba kupovať zimné? Keď ju sem-tam vyberiem z kočíka? Ale už kašlať na to a potom kúpim jarné 🙂
jaja32
5. mar 2011
@svetlankat sak ty si uz schudla dost.. a urcite to este ide dolu 🙂
svetlankat
5. mar 2011
@laxity j moj mm ale on skor na normalne jedlo varene, to si da aj na veceru
laxity
5. mar 2011
@jaja32 30kg ty páni to pekne =-) , ja tiež neviem ako to dám dole...ale verím, že sa mi to podarí, cvičím, tak dúfam, že to zaberie 🙂
jaja32
5. mar 2011
@laxity ja by som nekupovala uz zimne.... to ze som kupila bola len nahoda a dnes sme chodili po vonku a mala spotene nozicky.
laxity
5. mar 2011
@svetlankat aaa mne ostalo presne také isté brucho :-N :-N :-N
svetlankat
5. mar 2011
@jaja32 uz nejde lebo zeriem cokolady, sorry za vyraz ale jedenim sa to neda nazvat
andrea2603
5. mar 2011
@laxity presne to isté, nová bytovka a bez výťahu ]-( . A niekedy si pripadám jak taká drblinka :-N , že idem hore-dole na tri krát, keď všetko naraz neodnesiem :-|
laxity
5. mar 2011
@svetlankat môj na všetko 😃
svetlankat
5. mar 2011
@laxity vies co mna najviac stve, ze ked si sadnem, tak sa mi vytrci dopredu, ani rukami ho neviem skrit, ako druhe prsia
laxity
5. mar 2011
@andrea2603 určite ťa ide poraziť 😃 teda mňa hej 😃
jaja32
5. mar 2011
@laxity cez tehotenstvo som pribrala 10 kg, po porode som schudla polovicku a tu som pekne aj nabrala. Obleciem saty co som nosila pred otehotnenim ale chcem nosit tie saty, ktore som nosila este este este predtym 🙂
rivatha
5. mar 2011
Bry veceeer! Citam, ze sa tu chudne. Tak ja aj utekam hadam 😃 Prave sme s mm mali tortilla chipsy so smotanovym dipom 😃 Od oslavy len pojedam somariny uz tyzden :-| Od pondelka pokracujem v zdravej strave, uz som prisla pekne o dake tri kilecka, tak nech to este zide trochen 🙂 Lebo takto ten socializmus nevybudujeme, ak budem somariny papat 😃
laxity
5. mar 2011
@svetlankat 😃 :-N ja sa hrozím najviac leta...bo po pravde ja som zvyknutá na to, že som bola chudučká a teraz toto ]-(
laxity
5. mar 2011
@jaja32 podobne len ja som pribrala 17 kg a mám naviac 5 kg ]-(
jaja32
5. mar 2011
@rivatha 😃 😃 zob sem, zob tam a majetok je fuc 😃
laxity
5. mar 2011
@rivatha 😃 také tortilla chipsy by som si dala 😃
loginka
5. mar 2011
cafte
preposielam od inej mamicky, bude sa nam to hodit
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fww......
vírus tam nie je

inak taku smykacku som kupila
http://www.veba.sk/hojdacky-a-preliezacky/20139...
a taky domcek
http://www.veba.sk/domceky-pre-deti/10011-smoby...
andrea2603
5. mar 2011
@rivatha vy už chodíte? nejak neviem, či áno, ale David bol šikulko, tak asi áno.
jaja32
5. mar 2011
@laxity dala som si zavazok, ze po 17 hod. nebudem jest.... no nejem, len trosku si buraky hadzem do ust
rivatha
5. mar 2011
@jaja32 😃 😃 😃
No vidis, skoda, ze nemam ten stlp, by som len zo vzduchu zila 😃
rivatha
5. mar 2011
@andrea2603 Ano, uz ho tu nahanam vsade 🙂
loginka
5. mar 2011
boli sme dnes pozriet koniky na ciernej vode, mali kukali a vykrikovali stale ko-ko, zlati boli 🙂
laxity
5. mar 2011
@andrea2603 inak na to som si aj ja minule spomenula, či Dávidko už behá, on bol riadny šikulo 🙂

@loginka mne to nešlo otvoriť =-)

a super si objednala aj nás to čaká u našich a svokrovcov 🙂
rivatha
5. mar 2011
@laxity Kus! Lebo ich mame tuto na stoliku este 😃 Ale vsak to nie je cokoladka, to sa moze 😃 Ale len do pondelka, potom budem zasa na seba zla ]-( Tiez chcem v lete nosit tricocka pohodlne a nie kukat, kde mi aka suncicka vysla 😃
andrea2603
5. mar 2011
@loginka pekné si kúpila, a to von, máte domček?
laxity
5. mar 2011
@jaja32 ja po šiestej =-) aj to je niekedy moc pre mňa, keď si nemôžem dať...ale nie vždy dodržím :-N
jaja32
5. mar 2011
@rivatha tak ty nie si zhrnajova nevesta? Ja som uz kazala mm navrtat do stlpa dieru... len jednu, nech vela nesajem vzduchu 😃
laxity
5. mar 2011
@rivatha čo ale do plaviek :-N z toho mám des ]-( ale nejak bolo nejak bude, keď len to, hlavne, že sme zdravé všetky 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli