• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@andrea2603 Ukecaj aj Davida :grinning: Zacal skor vstavat, ked je skor svetlo :rolling_eyes: Hadam sa to este upravi, lebo ja som rano chvilu paf, kym po mne polozi a vytaha mi vlasy. Potom uz vstanem :grinning:
5. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vymyslím zaklínadlo :grinning: , potom zverejním :wink:
idem aj ja, dobrú noc :slight_smile:
5. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dobru baby,ked ste take...
:grinning:
@rivatha ,len moj zosit ma pozakladanych asi 100 roznych papierov a len niektore su ofrkane... :sweat_smile:
5. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka U nas David rano hned mliecko pyta, "este, este", rozprava najoblubenejsie "havo, havo", potom, ked som uz schopna, ho beriem do obyvacky obliect atd., cestou zbada kuchynu, tak hned znakuje papat alebo vykrika "ham, ham". Minule som ho ani obliect nemohla, lebo sa nedal, musela som mu najskor dat papat :fearful: On nas raz zje vsetkych :sweat_smile:
5. mar 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mne mala vytrhne aj vankus spod hlavy :grinning:
5. mar 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 Super. Dam ti cislo, so zaklinadlom volaj aj v noci :grinning:
@avaka :grinning:

Tak dobru nocku, zienky :sunglasses:
5. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka :grinning: , chod aj ty spinkať :wink:
@rivatha zlaty.. :grinning:
@andrea2603 ved pojdem,dobru nocku :wink:
@avaka Podarena! Tak nieze to Ela na chate nauci Davida s tym vankusom :confused: :grinning: To by uz bol koniec uplny ranneho prebudzania :grinning:
Tak paa!
5. mar 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este popisem ,zajtra precitate....
sme dnes boli na ihrisku,tak som malu vypustila z kocika,lebo to sa nedalo,ona bola tak stastna....vykrikovala na vsetky deti az ju natriasalo v kociku,tak som ju vytiahla,za rucku aj pochodila trochu a,pohojdala som ju....krasne bolo dnes :dizzy_face:
potom sme utekali domov papat....no ked si predstavim,ako som pred 4 tt riesila,ze malo je,tak teraz je tolko,ze nechapem,kde to do nej ide :confused: na obed dam dezertny tanier-vsetko zje,este aj pridam trosku,za hodku si dala mlieko a za dalsiu hodku a pol ovocie... :confused: asi to spali,ako stale na gauc lozi hore-dole :grinning:
teraz sa vecer kupala....no stastne to dieta,kolko radosti som jej dnes spravila... :grinning: kupanie chystame spolu,nesie plienku zo vztycenou rukou do kosika.... :slight_smile:

idem kuk,ci ste pisali odkedy sa da ne ten zachod...
5. mar 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som zabudla,@olifcek,dakujem za tabulku :slight_smile:
ale aj tak nie som z nej mudra....mame hematokryt 0,31,hemoglobin 107,fe 3,53,tak sme na spodnej hranici,to je celkom v pohode nie? :confused: ,ale zelezo nikde nevidim...

no mam precitane,foto stiahnute....mozem ist :slight_smile:
5. mar 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... kukam ze bola nocna...

potrebujete motivaciu na chudnutie... paci sa...

http://www.youtube.com/watch?v=6T6L7kpuAm4&feature=player_embedded
6. mar 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nocnik tiez bez uspechu, zatial...

este som sa chcela opytat, ci uz kreslite... ak ano, s cim... dakujem...
6. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 jej no ja neverim ze keby som aj tehu tak sa odstavi :sweat_smile: jemu nevadi ani ked mam svoje dni a to je vraj horke mlieko :grinning:
6. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl mlieko nie je horke, ale sa tazsie spusta /tedaaaa, take info mam od annag... ale je faktom, ze som sa nepytala, ci je horke, len, ze ci je mozne, ze sa mi odstavi, alebo ho nebude chciet, a vtedy mi napisala, ze sa niektorym zenam len tazsie spusta, ale, ze to si babo zvykne/... OLivka tiez nema problem s mojimi dnami :wink:

inak ahojte :slight_smile:
@lenica81 kreslime drevenymi ceruzkami... chcela som kupit pastelky, ale @svetlankat ma recht, ze tie, ked da do pusy a hryzne, rovno si odhryzne, takze makke farebne ceruzky, teda asi farbicky, ze? :wink:
@avaka ja TI to kuknem kus neskor, bo som len nakukl;a a uz aj letim, lebo ideme do mesta.. OLiv nam zase cez noc podrastla a musela som vyradit 9ks bodyniek s dlhym rukavom, glg...
6. mar 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... asi nejdeme nikam.... z neba sa vali sneh ako prach, az sa zotmelo... i znacne ochladilo, ach joooo.....
6. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz je zase dobre.. dnes je tu april... takze ideme, paaaaaaaaaaaaaa
6. mar 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl
:slight_smile: ani malej nevadilo, ked som mala svoje dni, a samozrejme, nie je to pravidlo, ale vraj dost vela deticiek sa zvykne odstavovat same ked je mamka tehu, ale jasne ze nie vsetky :wink:
6. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ze sneh...
my sme boli v ikea na skok kupit policku do kupelne, lebo z vane vsetko zhadzuje... :rolling_eyes: a v da vinci kupit segre sperkovnicu, som si vymyslela, ze oservitkujem... :sweat_smile: do oslavy este casu dost, tak to hadam stihnem a ze sa podari... :pensive:
a poobede, ak sa udrzi pocko, co teraz sa nejako zatahuje, tak este skocime na prechadzku... :dizzy_face: bolo krasne, tak jarne...
6. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@lenica81 my kreslíme pastelkami, ale vždy pod dohľadom samozrejme ako pri všetkom :slight_smile:

mne bude stačiť 55kg a budem moc spokojná :slight_smile:

a musím sa pochváliť noc ešte lepšia ako minulá :slight_smile:

@avaka no vidíš, ako sa krásne rozpapala :slight_smile: , ešte nebudeš stíhať kupovať :grinning:
6. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 tu poletoval sneh a obloha vyzerá hrozne, takže tipujem, že poobede bude otras počko :angry:
6. mar 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity voskovymi pastelkami... :confused: lebo som videla v tescu take od roka... ale zas nechcem aby sa mi otravil... lebo stale vsetko chutna... :sweat_smile: mam aj take, co maju taky ten klzky, leskly povrch, cize musel by velmi kusat, aby sa dostal k jadru... len tie sa lamu pri padnuti...
6. mar 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu kocky :slight_smile:
@lenica81 my kreslime na magneticke tabulky zatial, velmi sa im to paci aj mne, lebo nepotrebujeme papiere :wink:
6. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obedovala som hovadzi stroganof s knedlou a deti to budu mat tiez, som napratana ze sa nevladzem pohnut...
6. mar 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 áno voskovými :slight_smile: , kreslíme si spolu, takže sa ničoho nebojím :slight_smile:
6. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby
my sme dnes nejako neskoro zaspali...

@laxity ved uz teraz nestacim... :sweat_smile: ,ale doteraz sme setrili na obleceni,pozeram,ze niektore body nosi este na 6-9 m :confused: :sweat_smile:
@laxity a Naty spi s mm?,co znamena dobre?kolko x sa zobudi?a nekojis vobec v noci,ci len to 1.zobudenie co si pisala...?

@lenica81 my normalnymi pastelkami,ale tiez treby zvyseny dozor,lebo stale sa stavia pri tom aj oko by si vypichla...ked ich zastruham,aj ich rychlo zatupim trochu,ale najradsej kresli s mojou ceruzkou na oci :grinning: davam foto do albumu,tu to nebude vidno
mne sa paci ta tabulka....@loginka,to aka?a mala si super obed,dala by som si,ja mam zatial len polievku,lebo vcera som robila pln.papriku,ktoru milujem a bolo mi z ej zle :rolling_eyes: ,tak teraz ani nemam chut :sweat_smile:
@olifcek o.k
6. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete ako je to s pouzivanim bylinkoveho korenia, myslim majoran, bazalka a pod. ? pre deticky myslim samozrejme
6. mar 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ,ja velmi neviem,bazalku som raz skusila,inak davam len rascu,pazitku a obcaz petrz,vnat,ale ta veru tiez neviem,ci sa moze... :confused: ale ked sa moze petrzlen...
6. mar 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok