• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@katka888 jemne uz mozes... bazalka aj od 8. mesiaca, aj petrzlenom... :wink:
6. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mar 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! @avaka @katka888 , v tom Mama a ja speciali o vyzive som citala, ze od roka sa moze uz aj oregano, bazalka, tymian, kopor. Petrzlenova vnat sa mohla uplne hned :wink: A rascu davam tiez, ved ta je aj v chlebiku a je isto neskodna. Akurat vcera som drobcovi robila cestoviny s cukinou na pore a s paradajkovym pyre, tak som dala oregano a bazalku, trosku morskej soli a hned to bol iny druh jedla. Chutilo myslim :slight_smile: Mne tiez :grinning:
6. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 Mne usiel David uplne dakam do paze aj s papiermi, ked sme si sli kreslit :grinning: On radsej gauc popise zasa :grinning:
6. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: ,ja ked kreslim a poviem,ze kreslim pusinku,tak E ju na zemi bozkava stale :grinning:
a aspon to vynikne na tom gauci?? :sweat_smile: :grinning:
a vidis,keby som tu nebola mozno by som lepsie precitala special mama a ja :sweat_smile:
ja rascu davam davno,mas pravdu,ved aj v dets.cajikoch je,aj por pouzivam davno,teraz uz aj cibilu,trochu cesnak....a to pyre davas ake?ja zatial len cherry rajcinky na ranajky a do varenia som pridala zo par krat...
6. mar 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha
dnes som malej robila syrovo brokolicovu omacku, nam do nej davam cesnak a majoran, tak som nevedela ci aj viki moze, ale asi take tie "listove" zelene bylinky jej pomaly zacnem pridavat :wink: a tymian k masku.... ten je dobry na stravenie masa

dakujem dievcata za odpovede
6. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a aky davate syr?
6. mar 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kreslime tymi spodnymi z ikea neviem ci sa to volaju voskovky :confused: ale kreslime len spolu resp. ju to itak moc nebavi lebo pri tom musi byt na mieste a len by behala :sweat_smile: dufam,ze je to bezpecne ked to nedava do ust....
http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/67212600
no a viki stale len beha...ona ani nechodi ona leti :rolling_eyes: a uz vyse mesiaca po schodoch tak to som zmorena....a tym padom uz mam 59 kg este 4 kg a som na povodnej ale este pred svadbou som mala 53 tak to by bolo uplne ze super :dizzy_face:
ja som robila ryzu s hraskom, sunkou a mliekom (sojovou formulou) normalne jej chuti...asi lebo je sladsie jak normalne sojove :slight_smile:
6. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Cibulku ani cesnak som este nedavala, por veru dlho davam uz. My sme mladsi, takze len cerstvo po roku, pomaly pride aj na take ochucovadla :slight_smile: Syr som zatial len Lucinu dala na chlebik, postupne nejaky tvrdy skusime nastruhat. To pyre take v krabicke, ja tymto paradajkam v zime moc neverim. Uz ani v lete mi nechutia paradajkovo, jedine tie cherry, ako pises :slight_smile: Toto pyre obsahuje ciste paradajky a trosku soli, take to huste, co z neho aj paradajkovu polievku robim. Alebo sa daju este kupit lupane paradajky v konzerve.
A gauc som uspesne vydrhla. Pekne to veru bolo na tej svetlej farbe :grinning: To bolo v casoch, ked sa zacinal staviat. Hned takto zhurta :grinning:

Ela je uzasna s pusinkami :dizzy_face: David dava take pusinky, ze usta dokoran pri tom :sweat_smile:
6. mar 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ,tak to aj ja dam take voskovky kupit mm :slight_smile: ,ani naasu moc nebavi,to skor ja kreslim :sweat_smile:
kocky a ten syr?
idem,chystame sa na navstevu,ked mala vstane,peknu nedelu :slight_smile:
6. mar 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Neboj, nemoze to byt nebezpecne, ked to neolizuje :wink:
A vahu mas super, parada. Keby som mala 60, tak zjem pol cukrarne na oslavu :grinning:
6. mar 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nasa pekne cmukala,teraz otvara,normalne jazyckove nam dava.. :sweat_smile:
tie lupane som mala zrovna vcera do papriky....ja som sa bala toho pyre...tak mozem pouzit?super,skusim cestovinky ,aj syr nastruham,uz som raz skusila struhany...lucina tusim nejako nechutila...
6. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Ja som pisala, ze len Lucinu som zatial dala :wink:
Peknu navstevu :slight_smile:
6. mar 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana my nastastie schody nemame... :sweat_smile: to mas riadny trening
@avaka my sme dneska kreslili prvykrat...kupila som tie pastelky predvcerom a ked prisiel papa z roboty (dnes musel na 2 hodky) tak som tam napisala ze pre papa a ona mu to normalne odniesla :sweat_smile:
zo syrov neporadim ale tu sa dava parmezan ten je najzdravsi....tie tavene bych nikdy nedavala....
@avaka Ja neviem, ale mne sa to zdalo ok. Ved to bola troska a v tomto mojom neboli ziadne konzervanty, E-cka, nic :slight_smile:
A cmuka aj David, ked dava pusinku na dialku. Ked mu vravim, nech mi da pusinku na licko, tak pride s otvorenou pusou :sweat_smile:
6. mar 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no vies, ja som teraz bez sladkeho lebo nemozem vajcia a mlieko ale ja som radikalne schudla ked sa mi stitka upravila ...ked budem moct vajcia a mlieko tak mam 2 dni taku NEdietu :grinning: na ranajky prazenica potom smotanovy privarok s fasirkami a veeela sladkeho :sweat_smile:
6. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby, jogurty davate uz teraz po roku aj ochutene? Ci davate radsej nejake ovocie alebo vyzivu do toho? Nam vacsinou biely nechuti. Trochu spapa, a potom som mu tam dala vyzivu. Kupim ale aj ovocny. Ked mi tu krici "ham, ham", to uz ani banan do toho nestihnem popucit :grinning:
6. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja dava nadherne pusinky :dizzy_face: take uz normalne a kasne ma hladka a mojka to je take nadherne :dizzy_face: a uz aj papa dava...zacala po tej sobote co boli skoro cely den spolu sami :sunglasses:
6. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa=otec po taliansky :grinning:
@zucana Ja viem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som sa smiala na tvojich planoch vsetko pojest :grinning:
6. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha my papame sojove jogurty ale ochutene.....cucoriedkovy, marhulovy, slivkovy, jablkovy :wink: takze podla mna uplne v pohode mozes ochutene....samo ze ja kukam vzdy vsetko bez konzervacnych....
6. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a to som tu len supla tak co ma napadlo pockaj ked to pride :grinning: zjem aj teba :grinning:
6. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 my malujeme farbickami, ze aj ked kusne kusne do drievka nie do pastelu, mame take tie propagacne od jednej politickej strany, su take malicke akurat Miske do rucky. No a my uz policky mame tiez namontovane, lebo na vani sa to vsetko co tam pribudlo nedalo skladovat, myslim hracky.
6. mar 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha @svetlankat no... kym ja som v tescu kupovala olivke bodynka, tak mm bol v potravinach... doma vybalujem nakup, a tam... 3x velka nugetka, arasidova, 3x velka nutella a 1x arasidove maslo, to som nejedla uz par rokov.... jasne, okrem inych potravin tam boli tieto lakadlaaa... ta nugeta je fest draha, ale fest chutna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

od vcera ma kus boli brucho, saq bo pazrava som nutellu jedla, ale tak... ochutnala som nugetku... je to staaale No.1! nie je nic chutnejsie... ale po 15tej uz nic nehrozi, teda zo sladkeho, takze...

teraz je mm na pingpongu a my sa s oliv mojkame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jasne, cestoudom, nas chytila snehova chumelica, hech... @lenica81 :dizzy_face:

@avaka pls, hod mi tie hodnoty do IP, dakujeeeem

tak zatial pa... mamicky :dizzy_face:
6. mar 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mnam mna, kurnik, my sme boli von, ale uplne som zabudla na tu akciu, asi este vybehnem, ale bez Misky, nech si aj mm trosku uzije, ale robi mi schodiky, tak neviem. asi pridem k tebe na navstevu na nugetku
6. mar 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka keď už Natálka spinká večer od tej 19.30, tak potom si ideme aj my lahnúť večer do spálne a po prvom kojení (včera to bolo o 22.45 :confused: ) odchádzam do obývačky...a zobudila som sa 6.15 už svitalo, tak som šla za nimi a pekne spinkali ale do 10 minút sa zobudila možno aj skôr, ale o 2.00 sa mu prebrala, tak ju len uhladkal a spinkali ďalej, mm povedal, že to bolo lepšie ako prvú noc, tak uvidíme aká bude dnešná :slight_smile:
6. mar 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha super receptík vyskúšam, to bude podľa mňa malej šmakovať :grinning:
6. mar 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok