• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek ja som este v tvojom limite, este nie su tri
10. mar 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ibaze ja na take niesom, to som len chcela, ze v ramci toho, ked dost ludi odrazu prestane jest maso a ine, ze sa pripojim a nebudem sladke... no nevyslo, co uz :sweat_smile: u nas sa take nedodrziava, ziaden post ani veci okolo :wink: ale uz idem, lebo itak meskaaaaam :sweat_smile:
10. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz uspavam tak pak pojeme . inak kaka za 4 :grinning:
10. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat inak mam doma 3 nugetky a 3 nutellky x;oD kazda ma tusim 400g, chi.. ale napriklad uz ma nelaka otvorit to.. :slight_smile:
@zucana prevetras hlavku, super bude c;o)

baby, ale uz paaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
10. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ani u nas, aj ked mm sem tam, ale sem tam sa nerata, my to uz s mm mame zratane, ideme spolu do pekiel, ale tam je aspon fajne teplucko
10. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity a uz nie je, ale teraz som smedna a mam chut na tycinky, lebo mi je velmi sladko
10. mar 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ani ja už nemám :sweat_smile: idem si urobiť kafčo a mám po sieste :grinning: , tak nakukni do skrinky či niečo vydoluješ :grinning:
10. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len ja ju dam svokre a pojdem kuk kuchynske linky :sweat_smile:
10. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy tu zas provokujete!!! Vsak mne dojdu tie cokyny od @maculik :wink:
10. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity @zucana to je balzam na nervy a zdroj uzasnej energie, len skoda ze je taka kaloricka,
10. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam kocky, tu sa cokoladuje :dizzy_face:
a ja jedinu cokoladku, co mame doma (teda okrem tych pre @zucana :slight_smile: beriem tehu kamaratke, ku ktorej ideme, ked teraz vezmem Adel zo skolky. Ale uz som mala coko muffin plneny niecim ako nutela, ja si to vzdy zohrejem v mikrovlnke a fajne sa to dnu roztopi a potom som taka presladena, ze az.

tak zatial pa, ozvem sa vecer, mm ide na futbal /pozerat), tak budem o pol11 sama.
10. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujem krasne vsetkym za blahozelania :dizzy_face:
@olifcek, no, teda, si vela nevydrzala :grinning: ze den bez sladkeho... :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: :grinning: takze si bola na fb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vika az teraz zaspala....vsak ked vstavla 10.30 ani sa nedivim
ja som si dala krabicku pomarancovych tic tac :sweat_smile:
10. mar 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana joooooooooooj, ja som v utorok dostala supis dezert nemecky, ale nenormalny... a uz som skoro svoju polku zjedla... myslim, ze este 1 bonbon je moj, ostatok mm... sice som dostala akoze ja na mdz od kamosov, ale nemozem ho sezrat sama... :sweat_smile: a este ta obrovska visnova stud. pecat tam v skrinke provokuje... ale dnes uz nie... mam tu este nejake buchticky, co treba zjest, bo vyschnu, tak tie dam na veceru a konec... :sunglasses:
10. mar 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak len provokuj
@lenica81
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vas tu pridem pozdravit, a tu o cokoladach! Ja sa snazim nejest sladke uz od zaciatku roka, len nejaku pochutku cez vikend s mm :sunglasses: Idem ja teda :angry: :grinning: Ale nie, ja mam pevnu volu, ked chcem :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana, nie nebola som preco? :fearful:
10. mar 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Asi kvoli blahozelaniam, pisali sme ti tam viacere :dizzy_face: Ale to dojde aj na e-mail predsa :wink:
10. mar 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vsak kvoli gratulaciam :wink:
10. mar 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana @rivatha nebola som na fb aj ked si uvedomujem ze tam budem mat vela gratulacii ale no, zavazok je zavazok, post je silnejsi ako moje narodeniny...takze vsetkym gratulantom z konika, ktori gratulovali na FB dakujem tu a tym ktori nie su z konika podakujem po 38 dnoch :grinning: alebo si oni vsimnu moj posledny status :sweat_smile:

a na mail mi nepride, zrusila som si to :wink:
10. mar 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat sveta a ty nevyjedaj sladke a slane ale vypi liter vody :angry: :grinning:
10. mar 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ahaa, tak si sa vazne "odstrihla". V tej zaplave priani si ten status podla mna nevsimnu, ale mozem im odkazat spravou na tvoju nastenku :grinning: :grinning: :grinning: To by vsak asi tiez nepostrehli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky moje,

Tak sme boli dnes u dr, od vcera mame aj teplotku tak povedala ze ak do zajtra neprejde mame dojst na CRP a ak by stazene dychal tak tiez, lebo dnes tam vselico pocula, ked ho pocuvala. Tak radsej sedime doma. Testy nam zas odlozili, lebo bude zas tyzden pod fenistilo, mukosolvanom, spirotepom a ja neviem este cim. Spravili mu aj konztrolny vyter z nosteka, ci sa mu nevratilo to co mal naposledy, neviem co tobolo, ale latinsky to znelo divne ;-D takze potom budeme mudrejsi, ked budu vysledky z vyteru. Ale vraj to na 90 % vyzera na alergicke prejavy. No co, budeme teda bojovat s alergiou.

Baby cestovali by ste v takom stave s dietatom? Muz chcel ist k svokrovcom, ale teraz ta MY pohotovost mala zas umrtie 1,5 rocneho baba, na zapal mozgovych blan...nezistili vcas diagnozu :( bala by som sa tam ist na pohotovost
10. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka krasne narodeninky a veeela radosti a malo starosti v novom domceku ;)
10. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana len zbezne som citala, ze aj vy sa trapite teplotkami, moze to byt zo zubou ale ak to ma 3 dni isla by som, nam po 3 dnoch teploty robi CRP, aby sme boli vsetci kludni, ci nejde o nejake bakterialne ochorenie
mozno aj my to mame zo zubou, ale dr ze nebudeme riskovat a radsej preverime
a ak je vonku teplucko mozes asi aj s miernou teplotou, oblec ju a basta. mne len vtedy povie ze nechodit von, ked je skaredo a zima,ale tak u vas to uz asi nehrozi, tam mate pekne teplucko
10. mar 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, hej odstrihla som sa, ale na mail som si notifikacie zrusila uz davno, to nie kvoli tomuto :grinning:
10. mar 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka všetko najlepšie, nech sa rýchlo zabývate v novom a nech Ti kočky robia radosť, samozrejme aj mužíček :wink: :slight_smile:

@matesl :frowning2: vy sa z toho kolotoča chorôb nie a nie dostať :confounded: , snáď to alerg.vyšetrenie pomôže a dajú niečo, po čom už budete o.k., možno má Riško zníženú imunitu, preto tak rýchlo chorobu nachytá :unamused:
10. mar 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ja bych asi nesla...asi urcite...
no a my mame iba vecer sem tam tu teplotu zvysenu...no a teraz to vyzera naozaj z toho ockovania lebo ani teraz nema....uvidime v noci...a tu CRP nerobia....alebo aspon nam nikdy nerobili :sweat_smile:
10. mar 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok