Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
12. mar 2011

@matesl sama nieviem, ale casto som z toho na nervy, ked stojim a oni ma tahaju a revu, teraz mi par krat zabrala finta - zacnem im spievat kolo-kolo urobilo bac a spadnem a oni so mnou, ale casto su to revy a revy a niekedy revem aj ja
ked mam nahodou len jedno a mm je v inej izbe s druhym je to nenormalny rozdiel

hribikana
12. mar 2011

Ahojte,
takze sme uz tyzden po dovolenke a uz tyzden je Tomas chory. Citam, ze aj vy tu mate tazkosti s teplotkami. Mne Tomas teplotoval od minulej soboty do vcera vecera, zacalo to az 40, postupne to bolo lepsie a lepsie, vcera uz "iba 38", dnes nastastie nic. CRP bolo ok, nechapem. MUDr. vcera predpisala ant., ze sa boji dlhsie cakat, kedze drobec je aj starsne zahlieneny a vysledky vyterov budu az v pondelok. Okrem toho mu idu horne stolicky, je to sranda, aky ma bordel v pusinke, ma iba jednicky, teraz mu vysla horna dvojka so stolickou a uz sa tlacia aj z druhej strany. A konecne uz naozaj chodiiii, ale teraz,ked je chory, tak velmi netrenuje,kedze staleplace a visi na mne.

loginka
12. mar 2011

@svetlankat mozno aj nam idu ocaky, lebo stolicky uz tiez mame davnejsie, ale nevidno to zatial...
teraz maly tiez velikansky revisko...
@katka888 😵 nieco na tom bude

lalipop
12. mar 2011

@loginka a ja som vzdy chcela mat dvojicky 😉 ale stacia moji traja sintri 🙂

svetlankat
12. mar 2011

@loginka juj to ma mrzi, boze uz nech su vonku

matesl
12. mar 2011

@svetlankat mne dr povedala ze sa vyspim az ked ocne vyjdu...tak asi na tom nieco bude. my stale nemame spodne dvojky, mame len 6 zubov, sa mu to nejak zabrzdilo...tak mu ide asi viac naraz preto je nervny a v noci stale na prse

svetlankat
12. mar 2011

@lalipop presne presne, ja ked som bola bubertak, tiez som tvrdila, ze dvojicky, ale teraz som stastna ze je miska len jedna, velmi obdivujem @loginka a maminky s dvojickami.

svetlankat
12. mar 2011

@matesl juj, nestras, my stagnujeme so zubkami uz od 10: mesiaca, odvtedy nam nic nevyslo, ale ocaky sa tlacia, teda zostupuju uz riadne dlho, ale fakt to uz vyzera ze by sa mali prerezat kazdu chvilku,ale to som si myslela aj pred troma tyzdnami

matesl
12. mar 2011

@loginka to ja by som si asi uz hoila, pri tychto nociach este aby mi dvaja pistali...mas moj obdiv, velikyyyy
ja tiez niekedy na maleho vyletim, aj mi je ho potom luto, tak ale musi vediet odkial pokial, v poslednej dobe otvara vsetky kremy co sa tak zaklapaju, a ma to stale v ustach, a ked mu ho zoberiem tak nervy najvacsie, tak ale nemoze to jest, co s nim, no tak nech sa pojeduje ked si neda povedat, ked mu to len vyberiem z pusky a poviem nono, hned si to tam zas da, tak koniec, neposluchnes, nebudes mat... no ale tiez nemam rada ked sa jeduje 😅

loginka
12. mar 2011

@svetlankat no veru nech su vonku, nech je uz aspon kus kludu, to som ani netusila ze tie ocaky idu tak dlho, pri stolickach sme nemali problemy

lalipop
12. mar 2011

@matesl nasa ked uz je moc nervozna tak si s nou lahnem do nasej postele a ona sa ku mne tuli a drzi ma za prst. a potom ked sa ukludni zase sa pekne hra. v noci tiez spusti velky plac a nie a nie prestat- nastastie dudel vzdy zaberie 😉

svetlankat
12. mar 2011

@lalipop ku mne sa Miska netuli, akurat tak po mne skace a kruti sa ako taka mala hlista

matesl
12. mar 2011

@svetlankat no nam posledny 22.1. a pred tym 17.12. takze na kazdy zub cakame tak mesiac, teraz 2.mne sa inak zda ze mame naliate spodne dasienky aj ich ma dost prekrvene, tak uvidime, aj mu orechadzam po dasnach , ale v zadi necitim nic, len z boku citot kdde budu stolicky, a uz by sa tak sikly, lebo on potom vsetko prehlta po velkych kusoch, nerozzuje to 😀

matesl
12. mar 2011

@lalipop u nas prso vzdy zaberie a vsimla som si ze mi ide po prse ked je unaveny...asi sa tak pyta spat 😀

loginka
12. mar 2011

@matesl ja uz tie kremy ani neberiem - musim ich nejako prebalit 🤐 - pouzivam to vtedy, strcim do ruky kremik, kus sa zababru, alebo dam olej so stop systemom, co sa neleje
inak Lauri sa strasne hneva ked jej nieco nechcem dat, je to velka palica, s mm sa hadame ze po kom taka je 🙂

no noci - tento tyzden to bol pruser ked som bola aj chora a deti revali na striedacku, mala sa potrebovala aj 2 hod nosit, potom zase maly, toho zase na fitlopte vyse hodiny, uz som mala naozaj dost

lalipop
12. mar 2011

@svetlankat 😉
@loginka mojim starsim sa ocne zubky prerezali az v 1,5 roku a to mali stolicky uz v roku vonku. a teraz sa malej este ani stolicly netlacia, tak uvidime kedy nas to caka. 😒

svetlankat
12. mar 2011

@matesl 🙂 , aj ja Miske kontrolujem prstom,ale u nas je to velmi tazke, lebo ma vzdy kusne a fajne, nahmatat len tu medzeru kde bude ocak je komplikovane, lebo hned ma kusne, ale teraz posledne dva dni, uz ked vidi palec ze ide do pusy tak vresti, takze usudzujem, ze ju to fest boli

svetlankat
12. mar 2011

@lalipop Miske vysli stolicky ked mala 10. mesiacov a od vtedy nic, ale tie ocaky su uz naspadnutie ako sa hovori

lalipop
12. mar 2011

@loginka jej na fitlopte sme uspavali malu ked bola babetinko. musime ju asi nafukat a budeme aspon na nej skakat
@svetlankat to skakanie po mojom bruchu bavi aj lauriku. inak majlepsia hracka u nas som ja 😀

svetlankat
12. mar 2011

@lalipop 😀 😀 tak tak a najlespie je ked sa po nas vedie niekde vysplhat, napr na sedacku a tak, tak to je radosti a smiechu

svetlankat
12. mar 2011

Baby idem si lahnut, tak prajem vsetkym lahku noc, nech je lepsia ako ta minula.bru babenky

loginka
12. mar 2011

@lalipop ved aj my, ale teraz som uz nevedela co s malym tak som to vyskusala a zabralo to, aspon navtedy
inak mu staci poposuvat postielku - mame taku na koleckach, tak on sa vozi, tak sa aj uspava

loginka
12. mar 2011

dobru baby

lalipop
12. mar 2011

@loginka to s tou postielkou ste dobre vymysleli 😉 nasa uz nebola davno tak moc chora a dufam, ze tak lahko ani nebude 🙂 . dokonca aj ovcie kiahne ju obisli a to ich mali obidvaja starsi.

matesl
12. mar 2011

@loginka tak to ti poviem, ze si to ani neviem predstavit ako ti bolo, ja sa uz nebudem stazovat na noci, bo mam len jedno 😅 mat este jedno k malemu, tak neviem asi ich dam do ustavu na noc 😀 (srandujem, ale maleho som vzdy plasila, zepojde do hniezda zachrany na noc a ja sa vyspoim a rano pojdem po neho 😀 )

zucana
12. mar 2011

caute baby idem do postele docitat ale boli sme na veceri s kamosmi a poviem vam ze bolo super (az na ten ucet v japonskej restike ....) ani som necakala...a dokonca som sa napratala aj do mojej sukne 36tky 😅 peknu zajtrajsiu nedelu snad bude ako dnes 😉

matesl
13. mar 2011

@zucana tak to je parada, ale vela si potom asi nepapala, ci? ;)

svetlankat
13. mar 2011

Baby dobre ranko, tak som rada, u nas uz sople v noci neboli, sice sme sa kojili kazde dve hodky, ale to sme dobiehali co cez den nevypila, takze to boli urcite zubky, ale este stale nie su vonku ☹

olifcek
13. mar 2011

@svetlankat juj... Ale uz aspon si pokojnejsia, ze? My uz mame ocaky von a aj jednu stvorku, dalsie tri su stale desne opuchnute

olifcek
13. mar 2011

oliv mi uz dva dni pyta gelik na zubky, i mrnci sem tam v noci, i castejsie je na prse, tak som zvedava, co vyjde ako dalsie 🙂 som len z mt, bo vonku sme, o chvilu dame doma obed, paq zase von ideme. Krasnu nedelu prajem, mamicky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre