• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity tak keby mne juli spala od siestej do siemdej, tak ide spat o polnoci :grinning:

byva sa velmi dobre..konecne vo svojom
15. mar 2011 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka ti verím doma je doma :slight_smile: a radosť si to upratovať teraz nie? :grinning:

Natálka bola tak unavená, že som jej nestihla dať ani kašu ani čaj...nič :grinning:
15. mar 2011 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity upratuje sa uz dobre, najhorsie bolo to prve upratovanie po stavebnych pracach, teraz je to ok, lebo je vsade vsetko upravene...zatila sa kazdy snazi nechat po sebe poriadok :grinning:
15. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka dokedy? :grinning:
15. mar 2011 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity no ja s tym problem nemam, horsie bude s mm..ale tak mu veci nahadzem do pracovne a zamknem :grinning:
15. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity @lolka @lenica81 @dorotka2 @katina2209 platí to o 9:30, či? @matesl vy ako, prídete?
15. mar 2011 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex ja súhlasím s časom, určite prídeme :slight_smile:
15. mar 2011 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat aj ja sa pripajam,vsetko naj :slight_smile:

@blumka ,dnes som na teba 2x intenzivne myslela,ze ci aj tu dodrzujes post a ako sa vam byva....tak som ta privolala.. :slight_smile:
@katina2209 ,me sa mala veru rozjedla,sice niektore dni je to ménej,ale inak si myslim,ze dost papa,normalne 5 chodov zje+ este 1-2x mlieko +v noci a rano

@laxity takto isla hned spinkat? :confused: ,ale asi bola unavena,ich zmaha to chodenie :sweat_smile: ,mne mala spala do 15-tej,ale zobudil ju nechtiac mm a som myslela,ze pojde spat vecer neskor,no ale hotova bola,tak sme isli normalne o 19-tej
inak my uz mame 1spanok,aj ked vstane skoro...som zistila,ze vtedy viac potiahne na obed(aj 3 hodky)na obedny ju davam,po 4 hodkach od zobudenia(uz aj neskor niekedy,lebo casto uz nezaspi),casto uz o 13-tej vstava(teda vacsinou vzdy) a do vecer uz taha...

my sme poobede boli na ihrisku,je to super,ked je uz tak krasne a nemusim stale vymyslat kam pojdeme :slight_smile: a tiez bola tak unavena z toho chodenia,no ale za ruku chce stale,baby taka je opatrna,ked ide sama,tak prisuva nohy,akoby po lade chodila... :sweat_smile:
15. mar 2011 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@svetlankat aj ja sa pripajam a prajem vsetko naj k meninam :slight_smile: Este ze su tu kocky, ja slov.kalendar tu nemam a bola by som zabudla aj na segrine meniny pozajtra, este ze mi to mm dnes pripomenul :sweat_smile:

mm isiel pozerat ku kamaratovi futbal, este 2 dalsi kolegovia, panska jazda, takze mam vecer pre seba. Ale uvaril mi predtym moju oblubenu omacku na cestovinky, tak prave tlacim do seba, mnam! :dizzy_face: :grinning:

a ako som spominala vcera, ze u nas po novych zuboch ani stopy, tak dnes som zbadala cervenu bodku na dolnej dvojke a ked som pozrela blizsie, tak uz obe vidno, ze som si to nevsimla.... Rano mal zvysenu teplotu, ale po spani uz nie, tak sme isli do 5 von (kupila som obom celenky a tie male trojuhol.satky na krk, aby ho nemali holy, predsa len este fuka), no a dosli sme domov a zdal sa mi horuci a on mal 39,4! Tak som dala cipok a spinkal uz pred 7, som zvedava, aka bude noc :frowning2:
15. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem baby
15. mar 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avaka tu nemam post to by som nevydrzala :grinning: staci fb :wink:
15. mar 2011 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avaka joj moja aj my sme mali niekedy jeden spánok, vstala o 6.00 a šla spať o 13.00 poobede a iba hoďka hoďka a pol prípadne :grinning: ale včera mala dva spánky a druhý krásny dvojhodinový :slight_smile:

aj Naty je opatrná ale dnes robila rekord :slight_smile: som ani nedýchala chvíľkami :grinning:
15. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity @avaka Juli ide rano spat po 3 hodinach, niekedy 3,5 a podla toho ako dlho spi ide este raz alebo taha do vecera
15. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
@avaka kraaasne fotecky, mala je usmiata krasavica :dizzy_face:
@svetlankat vsetko najlepsie k meninkam prajeme aj s Viki !
@katina2209 tak super, ze uz to mate doma hovote, aj ked to mohlo byt lepsie, podla toho co pises :sweat_smile: a co sa Matka tyka, viem, ze ta to trapi, to by asi kazdu mamicku, ze jej babo nechce vela papat, ale tvoja mamina ma pravdu - hladom neumrie :wink: niektore deti su lepsi jedaci, niektori horsi........a neboj, najneskor v puberte zje aj tebe z taniera :dizzy_face:

posledne cca 3 dni sme hore aj my od 6.00....bleee :frowning2: u nas nezvyk, potom je den dlhy a ja vecer uplne hotova :sweat_smile:

15. mar 2011 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolka dakujem
15. mar 2011 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeej a mame novinku, dnes nam vecer Viki presla z obyvacky do spalne a potom sa aj sama pustala :dizzy_face: vonku chodime za 1 ruku, ale doma je odvaznejsia :dizzy_face:
@alex a ostatne, zajtra tou nas plati :dizzy_face:
15. mar 2011 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolka no keby si mala pravdu, ja by som bola rada keby sa mi rozjedol,pretoze Marko je zly jedak som myslela,ze Matko bude lepsi...
Babulky a kde je zajtra stretko som o tom vobec nevedela ked som tu nebola asi to zajtra nestihneme,podla toho dokedy a kde budete?
15. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolka aj nas Matko sa uz pusta dnes tiez presiel pol obyvacky a potom si cupol a pokracoval este 4 kroky no a potom pekne na styri :grinning:
Ale do puberty sa mi nechce cakat to pridem o nervy :wink:
15. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky,

tak ja vas zajtra neuvidim :(

kultivacie mame pestre, mame dojst vo stvrtok na kontrolu a na dalsie vytery. vratila sa mu ta jedna bakteria (nezapamatala som si opat ten nazov) a ako bonus mame aj zlateho stafylokoka :fearful: :fearful: :fearful:
kde toto chytil netusim, chodime len von, nikam inam, naposledy sme boli tak pred mesiacom v hopsasa. ale potom mal sopel a mal len tu jednu bakteriu, potom asi 4 dni nic, zaockovali nas a bum, uz tam mame toho viac.
stale nam tecie soplik, a kasleme, ale teplotu nemame tak nam neda atb, uvidi podla vyterov, co bude zas o tyzden, takze asi budeme v karanztene do vtedy...
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my vstavame o 6:00, netreba si budik nastavovat ked ide mm do prace :wink:
15. mar 2011 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl chuda male a ty s nim.... Najlepsie je ze kym pridu vysledky moze tam
Mat uplne nieco INE....
15. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl chudacik Risko :unamused: kde to nachytal, ked ani nikam nechodite ? :confused:
15. mar 2011 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana
@lolka

ved to, bed my ani po navstevach, obcas nejake nakupne, ale to nebyva v tych gulickach alebo tak, max. hopsasa a v avione tam kde vsetci ostatni, tak ja uz neviem :frowning2:
15. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl ahoj. co sa tyka tej salamy co som vcera pisala, tak to davam len tak pre chut na rohlik so sunkou a malej to smakuje. zje pol rozka a este si pyta. ale fakt len dve koliecka prepolene zje. a moj starsi sa od roka napchaval parkami :wink: a teraz tak vyzera :sweat_smile: ako macko
15. mar 2011 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lalipop so sunkou davas, no, lebo ze salama si pisala :grinning:
moj to nechce, nejaky je fajnovy, ale vseobecne ma teraz trochu nechutenstvo, alebo zeby nema cas? :sweat_smile:
15. mar 2011 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl nasa by jedla stale :slight_smile: ale ma svoje chute, vsetko mi tiez nezje.
15. mar 2011 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sme boli kupit poltopanky c.20 aj sandalky c.21 pre malu. su krasne, fialove. uz sa tesim, ked jej ich dam k satockam - zatial ich aspon rozchodime po byte. chcela som kupit take od befado, ale este ze som pockala a tieto su od richteru - kozene. mam ich odskusane a vobec sa v nich nepoti nozicka.
@matesl este vo stvrtok budu v jele predavat, tak by ti ich mohla mamina kupit
15. mar 2011 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko :wink: u nas od 5.45 :wink:

baby, vy valite, ze salama, sunka, parky.....wau...ja som este juli nedala, este som nenasla taku co by nebola slana jak fras, teda sunka, salamu nejeme ani my a parky sa u nas jedia raz za 2-3 mesiace...
Dnes som robila tu avokadovu pomazanku, neviem ako ste vy robili, ja som zmiesala avokado so syrom a trosku som tam kvapla citronovej stavy a posolila mierne, celkom to bolo dobre ale nebude to patrit k niecomu za cim sa potrhame :grinning: ale zas Juli ked je hladna, zje vsetko :sweat_smile:

tak sa zatial majte, krasny den pred nami tak si ho uzite :wink:
16. mar 2011 o 07:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ránko

@blumka my 4.50 :sweat_smile: ale urobili sme mlieko, vypila prvý krát v živote 70 ml a zaspala o 5.45 ešte na hoďku :slight_smile: Ja som tiež tak robila avocádovu a celkom šlo :slight_smile:

@matesl jój to mi je ľúto, nech je čím skôr všetko v poriadku :pensive:
16. mar 2011 o 07:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko. Tak to sa nemozem az tak uplne stazovat, my dnes 6.30 :grinning: Byva aj lepsie, no co uz. Tak mi treba, ked som sla neskoro spat :grinning:
@blumka Ja mam velmi rada avokado a zistila som, ze viac ako natierka mi chuti len tak popucit a dat na chlebik s masielkom. Sebe to aj osolim a pokvapkam citronom a pochutka je na svete. Davidovi to chuti velmi, tak mu to ani neochucujem.
Sunku ani ja nedavam, ved tam je kadeco, tak naco, ked ma ciste masko na obed :wink: Ale troska raz za cas urcite neskodi, ak detickam chuti.
Vyzera to opat na krasny den, tak si ho podme uzit :slight_smile:
16. mar 2011 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok