Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
15. mar 2011

@laxity tak keby mne juli spala od siestej do siemdej, tak ide spat o polnoci 😀

byva sa velmi dobre..konecne vo svojom

laxity
15. mar 2011

@blumka ti verím doma je doma 🙂 a radosť si to upratovať teraz nie? 😀

Natálka bola tak unavená, že som jej nestihla dať ani kašu ani čaj...nič 😀

blumka
15. mar 2011

@laxity upratuje sa uz dobre, najhorsie bolo to prve upratovanie po stavebnych pracach, teraz je to ok, lebo je vsade vsetko upravene...zatila sa kazdy snazi nechat po sebe poriadok 😀

laxity
15. mar 2011

@blumka dokedy? 😀

blumka
15. mar 2011

@laxity no ja s tym problem nemam, horsie bude s mm..ale tak mu veci nahadzem do pracovne a zamknem 😀

alex
15. mar 2011

@laxity @lolka @lenica81 @dorotka2 @katina2209 platí to o 9:30, či? @matesl vy ako, prídete?

laxity
15. mar 2011

@alex ja súhlasím s časom, určite prídeme 🙂

avaka
15. mar 2011

@svetlankat aj ja sa pripajam,vsetko naj 🙂

@blumka ,dnes som na teba 2x intenzivne myslela,ze ci aj tu dodrzujes post a ako sa vam byva....tak som ta privolala.. 🙂
@katina2209 ,me sa mala veru rozjedla,sice niektore dni je to ménej,ale inak si myslim,ze dost papa,normalne 5 chodov zje+ este 1-2x mlieko +v noci a rano

@laxity takto isla hned spinkat? 😕 ,ale asi bola unavena,ich zmaha to chodenie 😅 ,mne mala spala do 15-tej,ale zobudil ju nechtiac mm a som myslela,ze pojde spat vecer neskor,no ale hotova bola,tak sme isli normalne o 19-tej
inak my uz mame 1spanok,aj ked vstane skoro...som zistila,ze vtedy viac potiahne na obed(aj 3 hodky)na obedny ju davam,po 4 hodkach od zobudenia(uz aj neskor niekedy,lebo casto uz nezaspi),casto uz o 13-tej vstava(teda vacsinou vzdy) a do vecer uz taha...

my sme poobede boli na ihrisku,je to super,ked je uz tak krasne a nemusim stale vymyslat kam pojdeme 🙂 a tiez bola tak unavena z toho chodenia,no ale za ruku chce stale,baby taka je opatrna,ked ide sama,tak prisuva nohy,akoby po lade chodila... 😅

maculik
15. mar 2011

ahojte 🙂
@svetlankat aj ja sa pripajam a prajem vsetko naj k meninam 🙂 Este ze su tu kocky, ja slov.kalendar tu nemam a bola by som zabudla aj na segrine meniny pozajtra, este ze mi to mm dnes pripomenul 😅

mm isiel pozerat ku kamaratovi futbal, este 2 dalsi kolegovia, panska jazda, takze mam vecer pre seba. Ale uvaril mi predtym moju oblubenu omacku na cestovinky, tak prave tlacim do seba, mnam! 😵 😀

a ako som spominala vcera, ze u nas po novych zuboch ani stopy, tak dnes som zbadala cervenu bodku na dolnej dvojke a ked som pozrela blizsie, tak uz obe vidno, ze som si to nevsimla.... Rano mal zvysenu teplotu, ale po spani uz nie, tak sme isli do 5 von (kupila som obom celenky a tie male trojuhol.satky na krk, aby ho nemali holy, predsa len este fuka), no a dosli sme domov a zdal sa mi horuci a on mal 39,4! Tak som dala cipok a spinkal uz pred 7, som zvedava, aka bude noc ☹

svetlankat
15. mar 2011

dakujem baby

blumka
15. mar 2011

@avaka tu nemam post to by som nevydrzala 😀 staci fb 😉

laxity
15. mar 2011

@avaka joj moja aj my sme mali niekedy jeden spánok, vstala o 6.00 a šla spať o 13.00 poobede a iba hoďka hoďka a pol prípadne 😀 ale včera mala dva spánky a druhý krásny dvojhodinový 🙂

aj Naty je opatrná ale dnes robila rekord 🙂 som ani nedýchala chvíľkami 😀

blumka
15. mar 2011

@laxity @avaka Juli ide rano spat po 3 hodinach, niekedy 3,5 a podla toho ako dlho spi ide este raz alebo taha do vecera

lolka
15. mar 2011

ahojte,
@avaka kraaasne fotecky, mala je usmiata krasavica 😵
@svetlankat vsetko najlepsie k meninkam prajeme aj s Viki !
@katina2209 tak super, ze uz to mate doma hovote, aj ked to mohlo byt lepsie, podla toho co pises 😅 a co sa Matka tyka, viem, ze ta to trapi, to by asi kazdu mamicku, ze jej babo nechce vela papat, ale tvoja mamina ma pravdu - hladom neumrie 😉 niektore deti su lepsi jedaci, niektori horsi........a neboj, najneskor v puberte zje aj tebe z taniera 😵

posledne cca 3 dni sme hore aj my od 6.00....bleee ☹ u nas nezvyk, potom je den dlhy a ja vecer uplne hotova 😅

svetlankat
15. mar 2011

@lolka dakujem

lolka
15. mar 2011

Jeeej a mame novinku, dnes nam vecer Viki presla z obyvacky do spalne a potom sa aj sama pustala 😵 vonku chodime za 1 ruku, ale doma je odvaznejsia 😵
@alex a ostatne, zajtra tou nas plati 😵

katina2209
15. mar 2011

@lolka no keby si mala pravdu, ja by som bola rada keby sa mi rozjedol,pretoze Marko je zly jedak som myslela,ze Matko bude lepsi...
Babulky a kde je zajtra stretko som o tom vobec nevedela ked som tu nebola asi to zajtra nestihneme,podla toho dokedy a kde budete?

katina2209
15. mar 2011

@lolka aj nas Matko sa uz pusta dnes tiez presiel pol obyvacky a potom si cupol a pokracoval este 4 kroky no a potom pekne na styri 😀
Ale do puberty sa mi nechce cakat to pridem o nervy 😉

matesl
15. mar 2011

ahojte zienky,

tak ja vas zajtra neuvidim :(

kultivacie mame pestre, mame dojst vo stvrtok na kontrolu a na dalsie vytery. vratila sa mu ta jedna bakteria (nezapamatala som si opat ten nazov) a ako bonus mame aj zlateho stafylokoka 😨 😨 😨
kde toto chytil netusim, chodime len von, nikam inam, naposledy sme boli tak pred mesiacom v hopsasa. ale potom mal sopel a mal len tu jednu bakteriu, potom asi 4 dni nic, zaockovali nas a bum, uz tam mame toho viac.
stale nam tecie soplik, a kasleme, ale teplotu nemame tak nam neda atb, uvidi podla vyterov, co bude zas o tyzden, takze asi budeme v karanztene do vtedy...
☹ ☹ ☹

matesl
15. mar 2011

aj my vstavame o 6:00, netreba si budik nastavovat ked ide mm do prace 😉

zucana
15. mar 2011

@matesl chuda male a ty s nim.... Najlepsie je ze kym pridu vysledky moze tam
Mat uplne nieco INE....

lolka
15. mar 2011

@matesl chudacik Risko 😒 kde to nachytal, ked ani nikam nechodite ? 😕

matesl
15. mar 2011

@zucana
@lolka

ved to, bed my ani po navstevach, obcas nejake nakupne, ale to nebyva v tych gulickach alebo tak, max. hopsasa a v avione tam kde vsetci ostatni, tak ja uz neviem ☹

lalipop
15. mar 2011

@matesl ahoj. co sa tyka tej salamy co som vcera pisala, tak to davam len tak pre chut na rohlik so sunkou a malej to smakuje. zje pol rozka a este si pyta. ale fakt len dve koliecka prepolene zje. a moj starsi sa od roka napchaval parkami 😉 a teraz tak vyzera 😅 ako macko

matesl
15. mar 2011

@lalipop so sunkou davas, no, lebo ze salama si pisala 😀
moj to nechce, nejaky je fajnovy, ale vseobecne ma teraz trochu nechutenstvo, alebo zeby nema cas? 😅

lalipop
15. mar 2011

@matesl nasa by jedla stale 🙂 ale ma svoje chute, vsetko mi tiez nezje.

lalipop
15. mar 2011

dnes sme boli kupit poltopanky c.20 aj sandalky c.21 pre malu. su krasne, fialove. uz sa tesim, ked jej ich dam k satockam - zatial ich aspon rozchodime po byte. chcela som kupit take od befado, ale este ze som pockala a tieto su od richteru - kozene. mam ich odskusane a vobec sa v nich nepoti nozicka.
@matesl este vo stvrtok budu v jele predavat, tak by ti ich mohla mamina kupit

blumka
16. mar 2011

bre ranko 😉 u nas od 5.45 😉

baby, vy valite, ze salama, sunka, parky.....wau...ja som este juli nedala, este som nenasla taku co by nebola slana jak fras, teda sunka, salamu nejeme ani my a parky sa u nas jedia raz za 2-3 mesiace...
Dnes som robila tu avokadovu pomazanku, neviem ako ste vy robili, ja som zmiesala avokado so syrom a trosku som tam kvapla citronovej stavy a posolila mierne, celkom to bolo dobre ale nebude to patrit k niecomu za cim sa potrhame 😀 ale zas Juli ked je hladna, zje vsetko 😅

tak sa zatial majte, krasny den pred nami tak si ho uzite 😉

laxity
16. mar 2011

ránko

@blumka my 4.50 😅 ale urobili sme mlieko, vypila prvý krát v živote 70 ml a zaspala o 5.45 ešte na hoďku 🙂 Ja som tiež tak robila avocádovu a celkom šlo 🙂

@matesl jój to mi je ľúto, nech je čím skôr všetko v poriadku 😔

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre