Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
29. mar 2011

@lalipap posli mi do IP telefon, dohodneme sa, sme tu az do vikendu. je tu otrasne pomaly net a niekedy mam problem odpovedat, nejde mi to, mrzne to.. 😢

maculik
30. mar 2011

ahojte, kde ste vsetky, vonku?
tu je dnes chladnejsie, pod mrakom, ale von pojdeme normalne. Rano sme isli do skolky skor, lebo Adelke v triede konci zajtra ucitelka, budu mat novu, tak isli do mesta na zmrzku, od vcera o tom rozpravala a tesila sa 🙂
Ja som teraz popratala, umyla dlazky, uz len kuchynu zmyjem vecer, ked mm pojde pre nasich na letisko. Varila som dnes prvykrat ten granadir, co dala link @rivatha a vyyyyborny 😵

a tu je nieco aktualne aj pre nas 🙂 http://pokus.blog.sme.sk/c/260736/Stat-ma-emoci...

zucana
30. mar 2011

@maculik ahojky tu je teplucko 20 stupnov...viki v noci bolelo brusko tak som nevyspata a vcera som bola v robote az do 18.00 🙄 vecer ide mm na veceru s kamosmi tak budeme s viki same....pozreme panelak....
pojdem na ihrisko ja s viki dnes uz sme dlho neboli a maci ty si uzi rodinku 😵

lenica81
30. mar 2011

ahojte baby... my sme doobeda boli na fitloptach s Vilkom a na prechadzke...

aj ked je tu krasne, tak uz von nepojdeme na prechadzku, lebo este skocime na taku kratku navstevu, ked dojde mm a nechce sa mi von ist... som akasi mimo... treba mi este co to popratat...
akurat som davala Vilkovi obed, tak som mu dala z mojej polievky karfiolovej, este ze som nedala peper, tak mi zhltol skoro celu davku... to, co som mu prichystala, nechcel... tak uz na to kaslem, a budem varit, tak ze aj pre neho to co pre nas... okrem korenia a bravcoveho... clovek sa s tym babre a napokon to ani nechce... 🙄 furt mi tu ukazuje na ovocie, ale ved len banany nemoze jest... 😒 😀

@maculik uzi si vasich a nech vam vyjde ten nocny projekt s Petrikom... aby si si mohla uz pospat... 😎 a ten blog je trefny... 😀

zucana
30. mar 2011

@lenica81 ja som doma nic moc nemala tak som spravila cestoviny so sunkou a spenatom a chutilo 😉

maculik
30. mar 2011

Ahojte,

@zucana jej, 20st? parada, tak si uzite krasny dnik 🙂 Tu ma zajtra trochu prsat, ale v piatok uz 19st a polojasno a v sobotu ze 25! Skoda, pekne pocasie na nejaky celodenny vylet, ale mm berie mojho tata na futbal do Dusseld., tam sa mi nechce s detmi trepat, tak my s mamou a detmi ostaneme tu a ked sa vyspia, pojdeme asi na ihrisko k Rynu.

@lenica81 no, sama som zvedava, ako ten projekt 😀 dopadne, skusime a uvidime 🙂

nakoniec sa celkom pekny den, sice pod mrakom, ukazal, ale prechadzka bola prijemna, teraz sme sa najedli a idem zehlit, mali sa hraju. Tieto 2 dni necham Adelku doma, tato si ju chce uzit, kedze uz ju uvidi az neviem kedy (pred stretkom nejdeme k nam, len do BB 😝

maculik
30. mar 2011

@zucana na mytoys.de maju zlavy, viem, ze si odtial objednavala, tak kukni, ak chces. Ja som objednala Adelke tieto obliecky, ze 7,99€ 😎
http://www.mytoys.de/Kinderbettwäsche-Marienkäf...

laxity
30. mar 2011

ahojte

@zucana nemachruj aj tu bolo dnes 20°C...celý deň sme boli vonku 🙂

@maculik krásne strávené dni s vašimi 🙂 🙂 🙂

mne sa ľudia Naty totálne rozjedla 😵 😵 😵

zoska
30. mar 2011

ahojte 🙂
dnes bolo fakt pekne a teplo, som aj lutovala ze som dala malej pod gate pancuchy, lebo ja som bola v kratkom rukave aj v tieni 😅 este to neviem odhadnut, lebo 2 dni dozadu sme sli skor domov, co taky studeny vietor fukal

zajtra ideme zasa plavat 🙂 Sa normalne tesim a s nami chodi aj jeden muz na materskej , jeho syn ma o mesiac menej ako Neli... ma moj obdiv, ze nema predsudky spievat s nami vo vode, chodi uz na druhy kurz...parada 🙂

inak cez víkend by malo byt pekne, az 23st., no uvidime, ci im to vyjde

dnes som zbadala nelke v puse, ze sa prerezala aj druha spodna dvojka a tusim aj horne dvojky vykuknu za par dni, inak to zvlada fajn, len kade chodi tade slinta, strka vsetko do ust a kaka aj 4krat za den 😅

zoska
30. mar 2011

@maculik super clanok, som sa pobavila 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
30. mar 2011

@laxity dakujem, mm uz isiel na nakup a potom na letisko 🙂
Ja idem zehlit a pozerat pri tom Panelak.

@zoska fiha, v kratkom rukave? Tu ma byt tak teplo v sobotu, som zvedava 🙂
Inak, ako obliekate drobcov, ked je tak teplo, ale pofukuje vietor? Ja som vcera poobede na ihrisku mu ani ciapku nedala, kym na nas neprisiel tien (to uz bolo ale chladno), a mal len body a na tom este tricko s kratkym rukavom. Ale potom som mu hodila bundu, lebo vietor bol chladny.

laxity
30. mar 2011

@maculik ja som Naty tiež dala dnes pančuchy a tenké gate ale bolo fakt moc teplo ani mráčika, ani lístoček sa nepohol...zajtra už nedám idú do ZOO svokrovci s malou 🙂

laxity
30. mar 2011

@maculik na vrch dávam bodynko s dlhým a mikinu...prípadne aj tenkú bundu 🙂 šušťákovú

zoska
30. mar 2011

@maculik no ja som skor taka zimomrava ale teda na slnku dnes pripekalo mierne 😅

ak bude takto teplo, tak budem obliekat podkolienky pod nohavice a kratke triko, mikinu a tensiu bundu hore/ resp. dlhe triko a mikinu bez bundy
ciapocku davam , mam jednu hackovanu dierkovanu , tu mala dnes a taku tenucku bavlnenu , aj ked vcera si ju dala dole a kym sme prisli domov tych par metrov tak mala len kapucnu
bojim sa nechavat ju bez, ked pofukuje, aj na plavarni sme boli, tak aby nahodou cosi nechytila

maculik
30. mar 2011

hm, ja mikiny nemam prenho ziadne, len tricka s dlhym. Musim nieco pozriet. Mikiny su akoze take hrubsie tricka, ci ako? 😨
ja som mu miesto ciapky kupila aj celenku, uz ju parkrat mal a super, uska ma kryte, ale hlavicku volnu, takze mu nie je velmi teplo 🙂

lalipop
30. mar 2011

@maculik my sme uz oprali fusak a malu obliekam podobne ako laxity, lebo ked spi tak u nas na balkon nesvieti slniecko tak by jej bolo chladno, ked pofukuje vietor a poobede ideme von az po 17.00 tak tiez treba este tenke pancusky a bundicku

zoska
30. mar 2011

@maculik mikiny su take bundicky z teplakoviny, vacsinou na zips a s kapucnou, mam asi 4 taketo, jednu flisovu a jednu chlpatu...tusim ze len jednu som kupila ja a zvysok podostavala a podedila, takze to je fajn
a mam potom aj take tensie bundicky, sustiakovu a latkovu a dokonca vestu , taku hrubsiu, na tu som skoro zabudla

maculik
30. mar 2011

@zoska jaaaj, diky, tak take ma Adelka, ale Petrik ani jednu, musim pozriet. V piatok idem na cely den do Luxu (zrusit ucet do banky a pozriet byv.kolegyne), chcem ist aj po obchodoch pozriet, tak popozeram aj taketo.

no nic, Panelak som dopozerala, kosele pozehlila, tak idem ja este citat a cakat na nasich 🙂

Dobru noc a pekne sny 🙂

alex
31. mar 2011

Dobré ránko, u nás budíček o siedmej, ale už od šiestej sa prehadzoval a cuckal. Ale musím sa pochváliť, posledné dve noci spíme úplne super. Včera zaspal o ôsmej, 1x bol hore o 3/4 na dvanásť, dostal čajík a hajal až do rána, do tej šiestej. Minulú noc to bolo podobné, tak som zvedavá, čo bude dnes 🙂

laxity
31. mar 2011

@zoska hrozne mám rada mikiny, som športový tip aj na Naty sa mi veľmi páčia ale niekedy mi dosť vadia tie kapucne všade ich pchajú 😀 😅 😀

@alex no veď fajn, že do siedmej nie? 😕 Naty od 5.45 hore a to šla spať až o 20.00 😕

Naty sa šla varovať svokrovcom, išli do ZOO do Ba a ja idem makať...mám čo robiť 😅

pekný deň prajem bude nádherne 🙂

lenica81
31. mar 2011

ahojte baby...

my sme mali budicek o cca pol 7mej... takze dobre... keby ze som sla skor spat, tak super... 🙄 ale kdyz je nekdo blbej...

@alex super, ze sa vam to polepsuje... len tak dalej...

maculik
31. mar 2011

Dobre ranko 🙂
@alex tak to uz krasne spite, parada 🙂
@laxity a co mas na plane, aku robotu?

my sme mali tiez celkom dobru noc, po dlhom case mozem aj ja povedat. Totiz, uz 5noci vobec nekojim, ale Petrik bez mliecka celu noc nevydrzi, co som zistila uz davnejsie, takze zmierujem sa s tym, ze chvilu budeme musiet tak ci tak davat flasu, no do pol roka aj od toho chcem oducit. Takze, okolo 11, ked mm doviezol nasich, sa P.zobudil, ale hladkanim som ho za par minut znovu uspala. Potom sa zobudil pred pol2, vypil flasu a spal do vyse pol 6, vypil flasu a buvali sme do 8. Takze oproti tomu, ake sme mavali noc, tato bola fakt dobra 😎

dnes je zima, boli sme s tatom a detmi (Adelka nesla do skolky) v lese, ale zacalo poprchat a bolo mi zima, tak po 40min sme isli domov.
Mali su zlati, vobec sa nasich nehanbia, ani P., pritom naposledy ich videl len 2dni cez Vianoce. Takze zajtra mozem ist s kludnym svedomim na cely den prec, nasi sa postaraju 🙂

andrea2603
31. mar 2011

ahojte.
tu nikde nikoho 😕 😅 ? Ja v skratke, aby ste tu na mňa nezabudli 😅 , Liv sa má fajn, teda presnejšie cez obed pospí 3 hodinky, aj v noci tento týždeň o.k., tak 2-3 krát cecne, len nechodí spať o 20.00, ale sa nám to posunulo až na 21.00 😒 . A komunikuje s nami o sto dvesto, až na to, že s tým jej "kchu","ku", "gu" a pod., by sa skôr dorozumela s mimozemšťanom 😀 a najnovšie pekne kýva hlavičkou "áno", najlepšie, keď sa postaví pred mňa a začne kývať áno, tak to znamená, že chce si cecnúť 😵

@maculik ,@alex super, že už lepšie spíte 🙂 😵 , nech to vydrží a ešte lepšie, nech sa to viac vylepší 😉

laxity
31. mar 2011

@maculik no super, že aj vy ste pospali 🙂

otvorili sme si s mm prevádzku čo sa venujeme čínskej medicíne, tak sme to boli zariaďovať 🙂

lucia411
31. mar 2011

cafte babulky, tak hlasime sa po dlhej dlhej dobe....ako sa mate?co noveho???nemam ani prehlad ☹ my fajnucko, Celi nam uz chodi sama, je aj pekne zubkata, hore ma 6 zubkov a dole 4, dalsie 2 sa uz tlacia...dni nam utekaju ako blaznive, ockovanie sme tiez zmakli na jednotku, nez horucok, len po 14 dnoch sa jej vyhodili male vyrasky, ale tie zmizli uz, v 15 mes ideme na dalsie a v 18 mes dalsie.. 😝nech uz tie ockovania mame za sebou...papka tiez krasne, vsetko by zuvala co vidi a pije uz len kravske mlieko rano a vecer...chcela som sa opytat neviete ako sa ma zoska s dvojickami?ci uz su na svete alebo este v brusku???dakujem vam krasne a pozdravujeme Vas

alex
31. mar 2011

@lucia411 ahoj, tak čítam, že sa máte krásne. Super. Inak sa čudujem, koľko máte tam očkovaní 😨 My tu už budeme mať len teraz posledné v 15. mesiacoch a potom dlho nie.
Zoska nemá dvojičky, ale zusika, už sa narodili, už sú aj doma, majú sa fajn. Sú krááásnučné.

andrea2603
31. mar 2011

@lucia411 ja ani neviem, že @zoska má dvojičky 😀 , ale ty asi myslíš @zusika, detičky sú na svete a podľa toho čo píše tu, tak sa majú fajn a sú krásne 😵

andrea2603
31. mar 2011

@alex narovnako píšeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre