Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
8. apr 2011

@blumka gratulujem k chodeniu 🙂

laxity
8. apr 2011

@avaka nejde mi ten link otvoriť 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
8. apr 2011

@avaka
@laxity ja ich kupujem v TESCO, tam ich tiez maju 😉

laxity
8. apr 2011

@matesl dobre vedieť, ja som ich tam nenašla 😕 v Bille to mám isté 😀

alex
8. apr 2011

ahojte, my sme práve vstali. Ja som síce hore už dlhšie, lebo moja svokra mala polhodinový záchvat kašlu a nenapadne ju ísť sa zavrieť do spálne, ale sedí v obývačke, na ktorej nie sú dvere a je rovno oproti našej spálne 😖

alex
8. apr 2011

inak noc super, papal len 2x. Kočky nechystáte sa náhodou do Hopsa sa? My by sme išli, keďže vonku dosť fúka.

teuska
8. apr 2011

caute babulky 🙂
Tu tak strasne fuka, ze mam pocit, ze nas odfukne. Dnes asi nevystrcime von ani nos. 😒

@alex ja by som hned isla, ale mam to trosku od ruky 😀

teuska
8. apr 2011

@blumka
@jja gratulujem k chodeniu.
Ja uz sa neviem dockat, kedy sa maly pusti sam. Za ruku ano, ale sam ani krok. Teda dva krociky ku mne spravi, ked si kvoknem a nastrcim ruky, ale to je take rychle a vobec si nie je isty.

teuska
8. apr 2011

jaj a este ma napadlo, ze vam musim napisat, ze som bola vcera v obchode a nejaka som zblbnuta, to asi od radosti, ze ma zobral mm vyvencit 😅 tak som malemu kupila male plienky, od 4 do 9 kg 😎 asi si myslim, ze mam doma babo 😵

jja
8. apr 2011

🙂 jej dievcata dakujeme..ale to sa este u nas neda nazvat chodenim. 🙂 .to je take poletovanie k niekomu..sice sa pusti aj sama hocikde, ale to je iba par krockov a bac na zadok, alebo na ruky...esteze padat vie 🙂
@avaka par. polievku som robila z lupanych paradajok, kupila som v kauflande v takej zelenej krabicke....a trosku som jej do toho zavarila cestovinku, tak to mala ake hustejsie...ale nevedela sa jej dojest 🙂

aj u nas strasne fuci...boli sme sice trosku na ihrisku, lebo rano mi mala v posteli strajkovala tak som ju zobrala nech sa unavi..som zvedava kolko si teraz potiehne,ked zaspala pred chvilkou...ale na ihrisku som myslela ze nas odfukne, tak to bolo iba take kratke..zjedli sme tam ovocie a sli pekne naspat domov 🙂

matesl
8. apr 2011

baby Blavacky, idete dnes s detmi von? ja neviem ked tak strasne fuka 😠

matesl
8. apr 2011

@teuska a nemas konmu darovat tie plienky 😅

matesl
8. apr 2011

@alex tiez prave rozmyslam co s malym ked je vonku takto 😒

maculik
8. apr 2011

ahojte,
@teuska chod ich vymenit, ved ak mas blocek, tak im by malo byt sumafuk, aku velkost vezmes. Ja som to tiez tak raz spravila, mm kupil miesto 4+ len 4, tak som to isla vratit a v pohode, Len neviem, ci aj u vas su take predavacky 🙂

a nas Petrik tak isto, ako vas, len za ruku, inak sa boji, akonahle chcem pustit, tak sup na zadok 🙂

blumka
8. apr 2011

baby, dik, ale to je tak ako @jja pise...od niekoho ku niekomu alebo ked sa odvazi sama, urobi 3 kroky a sup na zadok...ale ja to uz ratam za chodenie.. 😉
@zoska este sme neboli...ale dik za referencie asi tam mm niekedy vytiahnem 😉

zucana
8. apr 2011

gratulujem k chodiakom 😉
chceli ste recepty:
@maculik na tenke platky som nakrajala zemiaky, dala na plech s maslom oliv.olejom a posolila, na to panenku posolia okorenila, a sparglu cerstvu dala a salviu a rozmarin a piekla zakryte a potom pripiekla ...
@avaka cestovinky som uvarila s mrazenym hraskom a zaliala par.omackou.... 😉
dnes sme mali rybu ....mi trvalo kym som to 3krat presla prstami ci tam nie su kosti....

maculik
8. apr 2011

@zucana ta panenka asi mala byt pre @zoska , ci? 😕
ale tie cestovinky s hraskom vyskusam, parad.omacku len taku pomixovanu ci ako?

zucana
8. apr 2011

@maculik taky pretlak davam z bio obchodu....

raa2
8. apr 2011

ahojte dievcata, ako sa tu mate? ja uz teraz nemam moc casu na konikovanie, chodime stale vonku s malym, lebo doma sa nudi 🙂 zabavi sa chvilku a potom sa pyta vonku, mame kusok stanicu zeleznicnu, tak stale len ku tym vlakom sa pyta 🙂 inak papat moc nechce, tak nam asi idu zubky, ktore ja nevidim 🙂Taktiez este nechodime, iba za jednu rucicku, tak s om zvedava kedy naberie odvahu a pusti sa. ostatnym chodcom gratulujeme! tak sa majte zatial krasne a pekny vikend!

blumka
8. apr 2011

je tu niekto? 😕

svetlankat
8. apr 2011

@blumka ja 😀

blumka
8. apr 2011

@svetlankat no to mi je jasne 😀 som myslela ze mi niekto odpise ze Kto by tu jedol 😀

svetlankat
8. apr 2011

@blumka ale ja jem, hranolky

blumka
8. apr 2011

@svetlankat a pijes vodu? alebo caj? a neprovokuj, dobre? 😉

svetlankat
8. apr 2011

@blumka nepijem, ale mam k tomu zeleninu 😉

blumka
8. apr 2011

@svetlankat tak si tu zeleninu odstav aby si ju mohla vypit!

svetlankat
8. apr 2011

@blumka co?

blumka
8. apr 2011

@svetlankat co co? urobi si stavicku z tej zeleniny aby si mala nejake tekutiny 😉

svetlankat
8. apr 2011

@blumka fuuuuuuuuuuuuj tak to nie, ja take stavi eeeeeeeeeeeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre