• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
8. apr 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer mamicky, tak sa po dlhom case zase hlasime, mali sme perne obdobie..od nasich poslednych riadkov nam pripudlo 10 zubkov, prestali sme spavat vonku, meriame 85cm a vazime 12,5kg..stale nechodime...ani citat som vas nestihala...zelam vam pekny vecer a cely vikend.. :slight_smile:
8. apr 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huhu, aj ja nakukam dnes vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som zaspala pri malom na hodku, tak som svieza este :grinning:
8. apr 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spite? :confused: :sweat_smile:
8. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme spali cez obed len hodinku a to je dost malo, tak sme si este zdriemli na pol hodinku o 18.00- ale inak ako kociari cez den nezaspi. Uz sme skusali zaspat aj v postielke, ale trva to aj 3/4 hodiny kym zaspi a takto je to pohodlnejsie a hlavne rychlejsie. Pritom vecer nema vobec problem zaspat v postielke za 5 minut uplne sama. Zatial to neriesim, ved ked sa jej tam dobre spinka. Spia vam tiez deti este v kociku, alebo to len my?
8. apr 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nespime...zatial...teda ja ne, dufam ze juli hej :confused: :grinning:
@lalipop juli 2x do dna len v kociku
@lalipop My spime v kociari v pohode. Ale na prechadzke, za jazdy :sweat_smile:
@blumka :grinning:
8. apr 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vies co, ja by som sa tiez tak smiala..ale ked jej chudatku idu naraz 3 zuby...uz vysli 3 stolicky este jedna a nasla som dva ocne :confounded:
8. apr 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak to ma tesi, ze nie sme samy.
@rivatha nasa ked uz zaspi, tak sa uz vozit nemusi. odparkujem ju a pekne spinka aj 2 hodky :slight_smile:
8. apr 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nam sa tlacia dve stolicky, ale nejak sa im nechce von
8. apr 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Uff :unamused: Nam tiez cosi ide. Nejake biele bodky som videla, no trva to a trva, prstom necitim a pozerat sa len tak neda. Keby sa tak rano zobudili a mali plny chrup zubov :grinning: A my pokoj :sunglasses:
@lalipop On tiez pospinka aj ked zastanem, ale ja som zasa rada, ze chodim. Vramci zlepsovania figury do leta :sunglasses:
8. apr 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka caute baby...nasmu malemu idu tiez 4-ky spodne ... dva tyzdne dozadu mi konecne zacal pekne spavat v noci a teraz zase odznovu, budi sa, nevie sa potom ulozit, ale cez den je v pohode, nechapem ze to nanho zrovna v noci vzdy pride :cry: Ale vydrzim uz vsetko asi :wink:
8. apr 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop no..juli sa tlacili vsetky 4 od VIANOC...a uz su tri von... :sweat_smile:
ja uspavam juli v kociku doma v spalni, podrmem ju a ked zaspi tak ju necham tam..a spi aj 2 hodky, niekeyd aj viac...
mam znamu co ma 18 mesacne babatka a donedavna spavala v kociku...uz ju anucila na postel, ale napr. ked su u nas na navsteve a malicka je velmi rozrusena ze vela ludi a tak tak ju da do kocika a tam zaspi v pohode :wink:
8. apr 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana710 presne aj u nas...cez den si pospi v pohodicke...ale v noci ufff
8. apr 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha akurat dnes som sa s jednym znamym bavila ze naco su zuby..ked lezu von je zle, ked vypadavaju je zle, kazia sa, na nic su :grinning:
8. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Je to sranda s tymi kociarmi, ze sa im tam paci spinkat. Ja som rada, ze spime 2x. Doobeda doma, to bud cosi porobim, alebo raz za cas pospim s nim. Poobede vonku, ked je pekne, plus pobehame potom a den mame vyplneny. Ked budeme mat jeden spanok (co este snad pocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak ho budem doma ukladat, aby som mala aj nejaky ten cas pre seba, resp. domacnost.
8. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vcera som musela normalne ist poobede maleho zobudit...spal uz vyse 3 hodiny :wink:
So zaspavanim to mame nastastie bez problemov...dam ho len do postielky, jednu dudku musi mat v puske a dalsie dve si zmoli v rucickach a priebezne si ich pocas spanku strieda :grinning: , necham ho sameho a do 5-10 min spi...
8. apr 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ma pravdu. Fuj, este ich aj vrtaju, tahaju. Ale zasa... Ako by si fajny steak pozula bez nich? :grinning:
8. apr 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mne maly uz od nejakych 10 mesiacov spava uz len poobede...teda o 11,30 obedujeme a uz o 12 mam klud a nohy vylozene :slight_smile: Ked spaval 2x do dna mala som to take rozhadzane a "na striedacku" so starsim, ktory spava len poobede, takze som rada, ze sa tak nejak zosuladili a spia v rovnakom case a ja mam trocha kludu :grinning:
8. apr 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jeeeeej, si pamataaas? prave dnes som kupila saticky s minnie, dakujeeeeeeeeeeeeeeem

a nedavno

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/album/olivka-april-2011/6631616/
@zuzana710 Ahoj a vitaj :slight_smile: My sme s bratmi vraj ako deti spinkavali ako tvoj maly, ze jeden cumel v puse a dalsie pomedzi prsty v rukach :grinning:
@olifcek Jasne, ze pamatam :wink: Krasne si kupila. Tam maju aj dospelacke, ak by si sa s Olivkou chcela zladit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana710 nam to takto funguje iba vecer. cez den v postielke iba vymysla :sweat_smile:
8. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha diky za privitanie :wink: Ano, je to strasne milene, ked sa v noci prebudi a idem k nemu mu dat dudku, neviem ju najst v postielke, vsade smatram a zrazu len pocujem ze uz si ju sam dava do pusky a sam si ju nasmatral...ma to pod kontrolou chalan :grinning:
8. apr 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha uz aj idem kuk.. snad to nestoji majland
8. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana710 :grinning:
@olifcek Mali praveze teraz nejake akcie, je tam aj taka zalozka vypredajova. To som dostala na nich tip, lebo maju v ZA novy obchod kamenny a vraj uvadzacie ceny. Ale chlapcenske vecicky zatial nic moc a akosi sa mi viac pacia veci ineho stylu som zistila, ked som tam prisla :sweat_smile:
8. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :sweat_smile: no mne sa tiez nepaci vsetko s minnie, ale niektore su super.. dnes som kupila totoooooo

8. apr 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Pekunke!
8. apr 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok