Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
9. sep 2009

luci, to ti verim ze sa ti nechce, ja som bola prve mesiace doma a potom ked som mala po 2 mesiacoch nicnerobenia nastupit do prace-a hlavne vstavat skoro rano- bolo to strasneee... ☹
teraz uz len pomalicky odpocitavam do nastupu na matersku 🙂 a urcite sa dam vypisat v najskorsi mozny termin 😎

lucia411
9. sep 2009

No ja tiez musim skoro vstavat...boooze...neviem ako este prezijem 2,5 mes...ale aspon ze to nie je pol roka alebo kolko....no zajtra idem k lekarovi tak sa s nim skusim porozpravat....no ale asi to bude aj zbytocne...no skusim!!

joanna333
9. sep 2009

dobre ranko..
Martiny - vsetko naj k meninam.........

joanna333
9. sep 2009

ja som na PN, bola som prve dva mesiace, potom som sla do roboty, vydrzala som 2 tyzdne, a teraz som zas pn. mam komplikovanu dopravu do roboty a nevyhovujuce podmienky (35 stupnov), tak ma v pohode nechal doma.

lucia411
9. sep 2009

zavidim Vam vsetkym dievcata ktore ste doma 😕

matka331
9. sep 2009

ahojtee.....ja som teraz vstala a som velmi hladnuckaa idem si spravit ranajky
ozaj ved ja mam meniny 😉 dakujem

joanna333
9. sep 2009

lucia,a kto ta vypisuje na pn? gynekolog alebo obvodak?

jja
9. sep 2009

matka vsetko najlepsie....
ja mam uz 4 hodinky odrobene 😠

nedockava4
9. sep 2009

matka....vsetko najlepsie ti prajem a veeeela lasky 🙂

matka331
9. sep 2009

juj velmi pekne vaam dakujem 🙂 🙂 🙂 idem papat

maculik
9. sep 2009

dobre ranko
vsetkym matkam prajem krasny slnecny meninovy dnik 🙂

lucia411
9. sep 2009

Vypisuje ma gynekolog

maculik
9. sep 2009

kocky, nerozumiete sa niektora do krvnych vysledkov? Robili mi v praci preventivku a prisli mi vysledky krvi, ale vidim len, ktore hodnoty su zvysene, resp.znizene, no neviem, co to znamena, ci to je vazna a mam ist k svojmu dr. Tak ze by ste mi poradili, ak ste niektora do doktorciny 🙂

joanna333
9. sep 2009

maculik, skus si pozriet na tuto stranku, je tam tabulka s vysvetlivkami.

http://kontakty.yoy.ch/index/SK-5002-81-5136-0....

zucana
9. sep 2009

maculik ja mam nejake hodnoty ked mi robili celkove rozbory kolko maju byt normy tak mi pripadne napis hodnoty a coho...
inak vsetko naj matky hlavne zdrave babenka 😉
my ideme pozriet dnes dva byty na prenajom ale zdaju sa mi velmi drahe....takze neviem....muzik ze mam spravit fin.plan (ja som totiz financacka) a vravim ze na to nemusim robit plan ti vravim ze to je vela hned
inak o robote, tak ja som na predmaterskej (resp. materskej) uz a furt mi posielaju z roboty nejake veci na riesenie.teraz zas nejaku zmluvu a predaj auta no hroza...asi im uz nieco poviem 😠

zucana
9. sep 2009

ozaj baby mozno ze som aj citila nejake pohyby uz v podprusku len potom som vypustila trosku malinko plynov (neviem ako sa povie slusne ze som si ulavila 😀 ) tak neviem ci to neboly len plyny ale ked som si dala ruku tak to aj trosku akoby kopkalo...tak neviem ci kopkanie moze sposobit plyny....podotykam ze to bolo rano a nic som nejedla 😉

ewelyne
9. sep 2009

ahojte babusky 😉
ako sa mate? vsetko naj vsetkym martinkam k meninam 🙂
dlho som tu nebola, je tu vsetko ok?
nakoniec sme boli u svokrovcov 4 tyzdne... 😲 no co clovek neurobi pre pokoj v rodine, ze? 😀 😉
s nami je to dobre, 5. oktobra ideme na nejaky velky USG morfologicky a uz sa tesim, ze uvidime, co to bude 😉 ja si aj tak myslim, zeto bude baba ako hrom.
uz by som asi mala doplnit tabulku 😉
a na tie fotky si stale neviem najst cas...
maly ma sem tam neposlucha, a strasne je ukecany ako stara babka rapotacka, normalne nestiham...
a ma teraz take fanty, ze vymysla ked ideme vonku, ze co si oblecie a co nie, no je horsi ako ja, ze on chce take nohavice a take tricko nechce a chce take tenisky a inu ciapku a horor su bundy a mikinky... horsi ako zenska, ale to ma po tatovi asi... 😉
co dnes varite? nejaky dobry a rychly tip?

zucana
9. sep 2009

ewe nazdis som na teba myslela niekedy aj na facebook kuknem ci zijes a nic 😀
dnes nevarim lebo mame zo vcera kura na kari so zeleninou a ryzou .... ;) jednoduche ale....
no drzim ti palce ja uz idem na morfo bud.utorok tak snad uz budeme aj my vediet co to bude...
tvoj maly mi pripomina mojho muza....ten je horsi jak ja ked niekam idemem 5krat sa prezlieka a ja cakam 😅

maculik
9. sep 2009

ewelyn 😀
ja budem varit poobede, ked dojdem z roboty, struhancekovu polievku s domacimi hribmi a druhe asi len cestoviny s cervenym pestom. Nechce sa mi vyvarat.

joanna diky, idem to pozriet, ci to najdem.

zuci, ja hodnoty viem, aj normy, len neviem, co tie vyrazy znamenaju a ci mam kvoli tomu ist k svojmu dr.

a pohyby to uz mohli kludne byt, aj ked to bolo len take slabulinke. Ved uvidis, ci sa este ozve, mozno ked sa napapas (aspon nas maly mi vzdy po obede da o sebe vediet 🙂

zucana
9. sep 2009

posli vyrazy maculik...ja mam vsetkt moje vysledky vysvetlene a nastudovane tak ked budu ako moje tak viem poradit ;9

maculik
9. sep 2009

zuci, idem poslat IP, ale zatial som vycitala to, ze asi mam nabeh na chudokrvnost, lebo mam znizene cervene krvinky a zelezo mam tesne nad dolnou hranicou.

mmaarrttiinnaa
9. sep 2009

ahojte maminky dakujem za blahozelanie aj ja prajem Matke vsetko naj myslim ze sme tu len dve dufam ze som na nikoho nezabudla ja mam dnes taky strasne depkovy den nic sa mi nechce uz som si aj poplakala a aspon keby som vedela z coho 😒
ale vam prajem krasny slnecny den aspon u nas krasne svieti slniecko

komarik
9. sep 2009

ja idem urobiť rezne a kyslý cibuľovo-zemiakový šalát. Strašne mám naň chuť.

baby, držte sa na tom morfo a chceme už počuť zaradom od každej pohlavie. 😀

zucana
9. sep 2009

maci a gynekolkog to videl? on ti robil celkovy rozbor?

komarik
9. sep 2009

ozaj, moja hlava deravá, pridávam sa ku gratuláciám.

ewelyne
9. sep 2009

maculik, no v tehu bezne, ze chyba zelezo. Najlepsie su Schusslerove soli- ferrum fos- najlahsie prir. vstrebatelne zelezo, ktore naozaj zabera, nie ako tie vsetky umeliny. ja som mala anemiu od zakladky a nikdy mi nic ine nepomohlo okrem toho.

joanna333
9. sep 2009

maculik, ja som tiez chudokrvna, predtym mi nedal na to nic,lebo zelezo dost zatazuje zaludok.ale vcera mi cosi predpisal,este som si pre to nebola a robil mi opakovany odber. a mala som aj malo bielych a cerv.krviniek...

ja idem urobit cesnacku a varene zemiaky s maslom

matka331
9. sep 2009

matka tak isto zela matke vsetko najlepsieee 😀 😀 😀

komarik
9. sep 2009

aj ja som bola istý čas chudokrvná a pomohli čučoriedky, černice a červená repa. Starká mi to nosila na kilá 😀

maculik
9. sep 2009

zuci, este nie, zajtra mu to ukazem po tej amnio. Robil mi to normalny dr tu v praci, mame narok raz za rok na preventivnu prehliadku + krv +moc
ewe, aj pri Adelke som mala malo zeleza, musela som brat, len teraz mi gyn este nerobil testy na zelezo, len v niekedy v 9tt, a to bolo ok

joanna, tak s tou cesnackou si mi narobila chuteee 😵 Len ked ja cesnak nemozem, lebo mne sa okamzite tak znizi tlak, ze odpadavam, aj vcera sme pri Zufalkach jedli taku tu bagetku s cesnak.maslom, co sa len v trube 10min pecie a moze sa jest, a okamzite mi doslo zle, musela som ist spat 😒
A pritom cesnak milujem, aj vsetko cesnakove, taky langos by som si dala 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre