Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
27. apr 2011

@lienka2 a vy neviete čo čakáte, alebo už nechcete vedieť?

andrea2603
27. apr 2011

@lenica81 gratulujem veľmi, veľmi, veľmi 😵 a snáď "nakazíš" aj ostatné tu, že @zucana ?😉

lienka2
27. apr 2011

@alex zatial nevieme.. urcite chcem vediet, ale zatial sa drobec neukazal 😅 mozno na najblizsom usg uz ukaze co ma medzi nozkami 🙂

svetlankat
27. apr 2011

@lienka2 ja si myslim ze chlapcek, lebo ho casto oslovujes v muzskom rode. Mozno je to tym ze mate Lukyho, ale ja si myslim, ze nie. Zahajujem stavky

lienka2
27. apr 2011

@svetlankat fakt? som si to neuvedomila.. co si pamatam tak ho volam drobec kedze neviem co je 😅 vsetci naokolo rataju s dievcatkom, tak uvidime.. brusko mam ine ako pri lukaskovi, ale na to sa nespolieham..

andrea2603
27. apr 2011

@avaka zlatý je tvoj mm, že ma dáva za príklad, ale fakt som nechcela zbytočne brať veľa oblečenia, však nejdeme na módnu prehliadku 😉

andrea2603
27. apr 2011

@svetlankat, @lienka2 ja ti doprajem dcérenku 😵 , ale zatiaľ mi k tebe pasuje chlapec 🙂

lienka2
27. apr 2011

@andrea2603 preco ti pasuje ku mne chlapcek?

andrea2603
27. apr 2011

@lienka2 to je môj tip, asi preto, že máš peknú profilovku 😉

lienka2
27. apr 2011

@andrea2603 aha 🙂 ved uvidime.. hlavne aby bol drobec v poriadku 🙂

andrea2603
27. apr 2011

@lienka2 jasná vec, zdravie prvoradé, či dievča, či chlapec 😕 , aj s tým aj s tým sú radosti aj starosti 😉

alex
27. apr 2011

@lienka2 tak ja ti prajem dievčatko, nech máte párik. Starší brácho bude na sestričku dozerať. 😉

olifcek
27. apr 2011

bru nocku prajem

katka888
28. apr 2011

baby, blba otazka, beriete aj nocnik? 😀 😀
nasa kaka do nocnika, tak ho asi hodime do kufra.

a ako poriesite jedlo pre deti? urcite berieme nejake plnene pecivo a vyzivy, no rozmyslam ako s teplym jedlom.

mmaarrttiinnaa
28. apr 2011

kocky ja som nepostrehla beriete aj plavky je sa tam kde okupat nejaky bazen alebo ... vie niekto niecom takom
@katka888 ja beriem malemu tie hotove prikrmy aspon3 kusy to staci len ohriat a je hlavne jedlo a nejake vyzivky na desiatu a rozky moj maly nechce nic sladke a pod. len cisty rozok do ruky a je spokojny

olifcek
28. apr 2011

@katka888 ahoj, ziadna otazka, na ktoru chces odpoved, nie je hlupa. Vezmi i nocnicek. Jedlo? Berieme v skle, ked sa ohreje bude to i teple, ale ak nebude papa pre nas moc korenena, dam Olivke z mojho taniera.

olifcek
28. apr 2011

@mmaarrttiinnaa ja osobne neviem, ci beriem plavky x;o)

katka888
28. apr 2011

@mmaarrttiinnaa
kukala som na ich stranku a je tam nejaky vonkajsi termalny bazenik, teda... diera v zemi 😀
ja sa kupat nemozem, ale mm asi zbalim pre istotu plavky.

nasa take hotove prikrmy nema rada, ale ako pise @olifcek zvazujem, ze poprosim tam kde budeme papat my, ci nam nedaju nieco menej korenene a solene. ved dva dni vike neublizia, predsa len uz je na normalnej strave.

@olifcek dobry napad to s tym jedlom v skle. este skusim pozistovat chladnicku, asi tam rovno zavolam

svetlankat
28. apr 2011

@katka888 Kati ked zistis tu chladnicku, daj mi prosim info, aj mna zaujima, ja Miske navarim a vezmem so sebou, Miska este nepapa plnene rozky, ale ved na ranajky su svedske stoly, tak urcite sa nieco ujde aj drobcom, s tym si hlavu vobec nelam a popripade urobis nejaky roztek aj na neskor. No a nocnik aj my zvazujeme, tiez kakame do nocnika, tak ale my mame taky velky, tak este uvidim.Ale ved auto odvezie

katka888
28. apr 2011

@svetlankat
ved to, auto odvezie.
oki, napisem to sem, volat budem ked viki zaspi, lebo inac sa pri nej neda telefonovat 😀
chcem sa spytat aj na net, ci je tam wifi.

svetlankat
28. apr 2011

@katka888 na stranke pisu ze je, ale na net zabudnite, ved ideme relaxovat 😀

katka888
28. apr 2011

@svetlankat
to chce vediet mm, ma stresy, ze nikoho nepozna

mmaarrttiinnaa
28. apr 2011

@katka 888 v pohode ani moj mm nikoho nepozna a ani ja osobne nikoho z vas nepoznam ale sak na to tam ideme aby sme sa spoznali takze na net zabudneme 🙂

svetlankat
28. apr 2011

@mmaarrttiinnaa palec hore

mmaarrttiinnaa
28. apr 2011

A našla som na ich stranke aj take sluzby ako masaze vírivka bazen tak plavky berieme pre istotu dufam ze som pozerala dobry penzion 😀

mmaarrttiinnaa
28. apr 2011

A dokonca teraz citam ze v cene ubytovania je bazen 🙂

mmaarrttiinnaa
28. apr 2011

tak nas tam caka kraaasne počasie ☹ ale naladu apon mne to nepokazi ale idem malemu pribalit gumaky

katka888
28. apr 2011

ak bude liat, stretneme sa v spolocenskej miestnosti a budeme sa socializovat 😀 😀 😀

avaka
28. apr 2011

baby,tak aj bazen tam je??super 😵
no pocasie nic moc,ale tak nieco sa vymysli....
a ja urobim malej len polievku(pre istotu),kupim aj v skle jedlo,ale neviem,ci bude chciet,ked nie je zvyknuta na to a inak budem tiez davat z naseho 🙂
@katka888 ved vacsina ich tam nikoho nepozna 😉 zatial... 😵
cafte,musim ist makat zakial mala spi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre