Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
2. máj 2011

poslala som uz vsetkym

svetlankat
2. máj 2011

@blumka mne doslo dikes

zoska
2. máj 2011

@blumka oki len mam vysoke rozlisenie a budem musiet asi zazipovat, tak uvidim
ale uz to mam aj potriedene podla mien, takze som ready poslat

blumka
2. máj 2011

@zoska ved ked to mas uz rozdelene tak posli ako ti je lepsie 😉

svetlankat
2. máj 2011

bru baby

katka888
2. máj 2011

@blumka
skvelý nápad 🙂 dakujeme 😉

mmaarrttiinnaa
2. máj 2011

majte sa idem si pospat kym sa moj papkač zobudí

alex
2. máj 2011

baby ja už tam nahrávam fotky, uvidíme či sa mi to podarí. Potom si teda môžete stiahnuť.

avaka
2. máj 2011

@blumka ,super napad,ja uz som poslubovala,dnes nebolo vela casu ,tak poslem 🙂
@svetlankat ,bruuu 🙂
a gratulujem chodcom 🙂

katka888
3. máj 2011

@svetlankat
sveti, mozem ta poprosit, pozhanas to fotku flase z ikei? mm je zas v De, tak aby sme nezabudli

svetlankat
3. máj 2011

@katka888 Kati neviem to najst na nete a kamoska nie je doma, sla na tyzden aj s mm mimo domu, tak ti to neviem ani odfotit, ale je to taky klasicky maly poharik s dvoma uskami, taky matny. Ved nech skusi pozriet

katka888
3. máj 2011

@svetlankat
hej, poviem mu, je tam aj zaciatkom bud tyzdna, ved ked nenajde tak este do de pojde zase ob tyzden po navrate

svetlankat
3. máj 2011

@katka888 kamoska sa ma vratit v sobotu alebo v nedelu, tak ju hned popitam nech mi ho odfoti, myslim ze ona ma aj katalogy, aj novy a aj stary, tak moze kuknut.

katka888
3. máj 2011

@svetlankat
oki 🙂 dakujem.
chcela si aby aj vam vzal nie?

teuska
3. máj 2011

caute babenky 🙂
Co robite? Mne je trosku smutno. Pekny vikend za nami, Livia je v skole v prirode, mm cely den v robote a my s Petkom sme sami, ani von sa neda ist, tak ma chyta clivota. 😔

teuska
3. máj 2011

@blumka dobry napad s fotkami, len ja hotentot musim pockat na o, kym si mm najde cas, ale urcite poslem

teuska
3. máj 2011

Som chcela uz prestat kojit a dala som malemu sunar a normalne ho naplo z toho. Teraz neviem, ci skusim ine mliecko, alebo je to znamenie este pokracovat

teuska
3. máj 2011

Babenky kde ste????? Trpim samomluvou, nielen doma 😕 😵
@mmaarrttiinnaa nadherne fotky. Kde si dala maleho fotit? Aj ja by som chcela dat deti odfotit.

svetlankat
3. máj 2011

@katka888 Kati nam nie, my sme dnes kupili novy poharik, taky bez sosacika, po celom obvode je taka gumicka aby sa nevylievalo, to je taky prechod medzisosakom a normalym poharikom. Takze nam nie. Dakujeeeeeeeeem

mmaarrttiinnaa
3. máj 2011

@teuska dakujem fotila nas kamaratka ona je fotografka aj Vanessku chcem dat nafotit
Ja som tak vcera trpela samomluvou Petko uz spi?

andrea2603
3. máj 2011

ahojte,
ja len kuk, lebo ide hokej 😵 , nejaké foto som dala do spoločného gmailu 😉 .

raa2
3. máj 2011

Ahojte baby, my uz spime od 19, lebo matko dnes dohromady nic nenaspal, spal max hodinku, tak bol uz unaveny a zly a zaspal ako kabela 😉 pocasie bolo hrozne, tak sme sa len pretlkali doma, doobeda sme stihli na hodinku ist vonku, ale poobedie sa tak zatiahlo ako keby bol vecer.

@svetlankat aky je to poharik? mas nejaku fotku? ze by som aj ja prikupila...dakujem

teuska
3. máj 2011

@mmaarrttiinnaa ano uz spi, vobec nefandi 😀 a co vy?

raa2
3. máj 2011

inak sa trosku pochvalim, my sme uz cez den bez plienok, iba na spanie mame plienku, funguje to tak tyzden.niekedy aj rano mava suchu plienku..nehoda bola len jedna a to som nestihla, on sa chyti za pipika a vtedy sa mu da, aj som to videla ale som mala plne ruky a on to uz chudacik neudrzal ... 😒 samozrejme ze ked idem na dlhsie vonku tak mu dam plienku..ale nevadi, ved aj keby to nevyslo, aj tak je to mile 😉 ma cas este 😉

mmaarrttiinnaa
3. máj 2011

@teuska ano spime tak od 20-10 Matthyasko je od pondelka taky nedobry asi idu dalsie stolicky je nervozny stale by spal mava zvysene teploty ☹
Vanessa tu pobehuje uz som ju hnala do postele ale sa jej nechce ja by som uz isla

teuska
3. máj 2011

@raa2 sikovny je, to my mame problem sadnut na nocnik 😝

@mmaarrttiinnaa aj nam idu zubky, stale si pcha rucicku do ust a slinta

raa2
3. máj 2011

@svetlankat dakujem!!

raa2
3. máj 2011

@teuska kedy ste zacali?

mmaarrttiinnaa
3. máj 2011

@raa2 šikovny ja ja budem odučať od plienok v lete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre