Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. máj 2011

baby akoze sorry ale pri vas sa neda vysivat 😀 co tolko kecate 😀

tie kiahne tiez neviem, asi by som naschval tiez nehladala...ale fakt neviem..no..snad ine poradia

svetlankat
13. máj 2011

@blumka ja som pocula ze najlepsie je ked ich deti dostanu v tom predskolskom veku, cize v skolke

svetlankat
13. máj 2011

@blumka a nevysivaj ale pis

jaja32
13. máj 2011

@rivatha mas minus jeden bod....to za tych 100 rokov a mne mozes tiez -100 pridat 🙂
a kde je @olifcek?

blumka
13. máj 2011

@svetlankat hej to asi hej, ale tak myslim ze juli..terezka ked chyti bude ok, a potom asi chyti aj juli ale tak nesla by som asi naschval s detmi niekde napr. na navstevu kde by mali kiahne..

@rivatha tak davaj dajaky link neee? 😉

svetlankat
13. máj 2011

@jaja32 aj mna by zaujimalo kde je @olifcek

raa2
13. máj 2011

@svetlankat ved dakujem pekne, ze 8 deti 😕 😕

jaja32
13. máj 2011

@blumka nevysivaj, pichnes si do prsta a zas zaspis na 100 rokov

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. máj 2011

@svetlankat sveti ved ani nevysivam, cakam ze vystrelim ku juli 😒

svetlankat
13. máj 2011

@raa2 ona ich chcela, su zlati, len to nemaju lahke kedze nemaju ani vlastnu strech nad hlavou. Ale deturence su uzasne.

blumka
13. máj 2011

@jaja32 😀

jaja32
13. máj 2011

@svetlankat je mi luto, ked takto odchadzaju baby z konika, snad sa to este popravi

svetlankat
13. máj 2011

@blumka nemas ani strielat ale pisat

mimisash
13. máj 2011

@rivatha ved to aj ja sa bojim ze ked to urobim zamerne nahodou sa este nieco skomplikuje a potom si to budem vycitat...takze asi pockam kym ich nechyti niekde tak prirodzene....
@blumka jeeej ty si tu uz dlho nebola.....uz to tu dnes vyzera skoro ako za starych cias.... 😎 hoci teda ja som len vasa verna citatelka,..na prispevky my dako nevychadza cas.............ale hned je tu veselsie 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
13. máj 2011

@mimisash 🙂

blumka
13. máj 2011

@rivatha to mas inak pravdu s tym stravovanim..moja mamina sa nemoze velmi hybat, teda skoro vobec nevladze, ide na prechadzku a tak ale myslim cvicenie...a navyse berie lieky a pribera z nich, no a s ocinom si povedali ze zacnu jest mensie porcie a pravidelne kazde 3 hodky a schudli 😉 a samozrejme ze vela pijju vodu 😉

svetlankat
13. máj 2011

@jaja32 ale ved ona neodisla, nema dovod, je tu vela bab co ju tu chcu, ja som jedna z nich,

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
13. máj 2011

@blumka ....a ja mam problem s vodou, malo pijem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. máj 2011

@rivatha varia

blumka
13. máj 2011

@rivatha 😀 😀 😀
@olifcek no kde si sa zasila? 😉

jaja32
13. máj 2011

@rivatha 😀 😀
@svetlankat 😀

svetlankat
13. máj 2011

@blumka @rivatha aj tak na to treba sebazaprenie a sebakontrolu a na to ja nie somja toto SEBA nemam

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. máj 2011

@jaja32 tak pi 😉 ja si rano vylozim 1,5 l flasu vody na stol a to vypijem uz doobeda a potom este nejaky cajik a je to 😉
@rivatha aj men sa tak dari viac ako ked si odopieram nieco co mam rada a nemozem lebo dieta nepovoli, lebo potom to zozerem aj na kila 😉

olifcek
13. máj 2011

baby, baby, vy ste neskutocneeeeee... vsetkym vam dakujem za mile IP a za vyvolavacky tu... chcela som to tu zabalit, naozaj ano, ale vdaka vam menim nazor a ostavam.. mate pravdu, mame narok na vlastne nazory, komu sa nepaci, nech da pokoj, alebo, nech napise IP, tu sme nikdy konflikty nemali, prisli az po novom roku, co nechapem, asi komplexy menejcennosti, neviem, neriesim, ostavam tu s vami, ved som tu od roku 2009, preco by som mala odist, no nie? a ak ktosi cosi voci mne ma, nech mi to hodi do ip 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre