Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
30. jún 2011

@teuska ahoj, joj, aj som vcera na teba myslela a zabudla som odpisat - takze oneskorene prajem aj ja vsetko naj k meninam Petulkovi, nech je spokojny a rastie vam do krasy 🙂
@hajdylca dakujeme 😵

avaka
3. júl 2011

ahojte 🙂

@teuska dakujeme,dobre sa mame,prave sme sa vcera vratili z dovolenky,to bola taka akcia na rychlo... 🙂 a vidim,ze ani vy sa nenudite...
Mala je super,keca,vsetko uz opakuje,no herecka....cestou z dovolenky sme objavili 2 prerezane stolicky...a tiez nas uz vsetci poznaju,podobne ako Viki od lolky,ked viska,krici,predvadza sa a samozrejme topanka musi byt stale vyzuta...
super,ze to tu zase zije 🙂

teuska
4. júl 2011

@lenica81
@lolka
@alex
@hajdylca dakujeme s Petkom za gratulacie 😉

teuska
4. júl 2011

@lolka Viky vie skakat na trampoline? nas maly velmi nie 😕 A neviem ho naucit ani na odrazatku, nic nove nema rad, cely ocko 😀
Pripajam sa ku gratulacii k tvojim meninam, aj ked oneskorene 🙂
@alex ako s dovolenkou? Nasla si uz nieco?

teuska
4. júl 2011

@maculik dakujeme, oslavovali ste? Petko dostal dve rovnake auticka 😀
@avaka pozerala som fotky na facebooku, su perfektne, len nemam cas komentovat

ja idem na buduci tyzden s Petkom k nasim, takze budem bez PC, Liv ide so svokrovcami do Chorvatska a mm bude doma, aspon moze pracovat od svitu do mrku 😀 A ja dufam, ze si trosku oddychnem, lebo mama chodi este do prace a v novom prostredi dufam, ze to zvladneme samy dvaja 😀

teuska
4. júl 2011

robila som prvykrat slanu tortu mm na narodeniny. On piskotove nemusi, tak som skusala nieco taketo, a je to celkom fajn miesto chlebickov

garonka
4. júl 2011

@teuska fíha šikuľka krasna torta 😵 vyzera veľmi chutne 😉

teuska
4. júl 2011

@garonka jeeeej dakujem. Co robite? Mne maly spi a ja miesto upratovania, flamujem 😀 Mate peknu profilovku.

garonka
4. júl 2011

@teuska my rozoberame kuchyňu 😅 všetky šuflíky otvorene a maly robi kolaudaciu 😅 mne by trebalo žehliť ale nechce sa mi tak kym kôň cvala tak som tu 😀 upratovanie počka 😉

teuska
4. júl 2011

@garonka to doverne poznam 🙂

svetlankat
4. júl 2011

@teuska fuha, nadhera, fakt mas sikovne ruky

mimisash
4. júl 2011

@teuska sikulka
jeej taku tortu slanu som este nevidela a z coho to je vytvorene?
my uz tyzden dovolenkujeme v splite a este nas caka asi mesiac..
drobec sa kazdy den kupe doobeda v mori....a paci sa mu...ved je to ryba, je tu krasne pocasie tak si uzivame 😉
opakuje po nas slovicka a zacal hovorit takou dakou kozmickou recou 😀 😀 akokeby stale opakoval lidllidllidl a dost rychlo mele. a veelmi ma rad deticky, hned ako niekde dake vidi ihned za nim trieli 🙂
inak zdravim vsetky maminky 🙂

svetlankat
4. júl 2011

@mimisash super dovca, tak si uzivajte 🙂

mimisash
4. júl 2011

@svetlankat
no dovca.....aj ak robim cely den presne to iste co doma.......ved to poznas....len fajn je ze sa tu mozeme v mori okupat...
a vy sa kam chystate?

teuska
5. júl 2011

dakujem baby 😵

@mimisash to je parada, aj ja by som sa rada okupala v mori, ale musim si na to este chvilu pockat, tak rok, dva 😅 a ta torta je z toustovych chlebikov, pomazankoveho masla, salamy, syra, kapusty a moze sa tam dat cokolvek co mate radi na chlebickoch 😉

mimisash
5. júl 2011

@teuska dik za inspiraciu....skusim aj ja
pekny den zelam 🙂

svetlankat
5. júl 2011

@mimisash no jasne, pozname, my sa tento rok chystame len tak po Slovensku.Ja som pri teplom mori este nebola, len pri studenom, ale urcite pojdeme. Tak si uzite aspon to more

mimisash
5. júl 2011

@svetlankat dik 🙂

andrea2603
5. júl 2011

ahojte 🙂
@teuska tá torta sa ti vydarila, mm bol určite spokojný 😵 😉 a dodatočne všetko najsuper želám k narodeninám 🙂

avaka
5. júl 2011

caute 🙂
@teuska ta torta je fakt super napad,nadherna 🙂 a potom sa kraja nejako zosikma?ci drzi to?

@svetlankat ved aj na Slovensku sa da super dovolenkovat,ale aj tak sa rada vyvalim pri mori,aj ked tentokrat to uz bolo ine ako po minule roky,ze sa len podla slnka otacat 😀
a ako sa mate?co miska?

maculik
5. júl 2011

@svetlankat aj my tento rok len na Sk ostavame, teraz sme u nasich a koncom jula ideme na 2t zase na Sk, ale to len ku svokrovcom a na par dni niekam do hotela, kde sa aj kupat bude dat, len sme este nevybrali.

@teuska paradna torta, ja som sa uz teraz v aprili na taku chystala, ze spravim mm na 40ku, uz som mala od kamosky z juloviek aj fotku, aj navod, ake pomazanky davala medzi chlebiky, proste vsetko, ale nakoniec som bola leniva sa s tym piplat, pritom urcite to nie je take narocne. Tato vyzera fakt vydarene 😵

a ahojte 🙂

lalipop
5. júl 2011

Ahojte dievčatá. Po dlhej dobe som sem nazrela a vidim tu znova známe tvare. My sme boli tyzden len doma, lebo malej sa tlacia dolne stolicky a mala z toho vysoke horúčky. Tri dni nic nejedla len sme cajikovali, ale uz sa dostava znova do formy. A konecne sa aj pocasie umudrilo, tak mozme ist aspon na ihrisko.
@maculik petkovi prajeme dodatocne vsetko najlepsie k meninam

svetlankat
5. júl 2011

@avaka dakujeme za opytanie, Miska super, uz zacina aj posluchat 😀 , snazi sa uz co to povedat, no robi nam velku radost, presne ako vam Ela. Su to nase sikulky. 🙂

hribikana
6. júl 2011

ahojte, hroza to pocasie ☹
a zavidim tym, co maju este len pred dovolenkami, my sme uz pooo ... myslim, ze do augusta budeme musiet nieco vymysliet 🙂
@teuska, tie slane torty su neskutocne,osobne radsej si dam na hostine taku a zajem to kilom cokolady 😀 😀 😀 na sladke torty tiez nie som, na poslednej oslave som objednavala takuto http://www.banoveckasyrovatorta.sk/ a urobila nieco take http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11905 , ale pouzila som tam vlastne recepty na pomazanky, pravdaze vlasak som tam tiez dala, mnam ... pridam aj foto

teuska
6. júl 2011

@andrea2603 diky, narodky ma akurat dnes, len sme oslavovali skor, lebo sme spojili aj Petkove meniny a okrem toho svokrovci odchadzaju na dovolenku a beru aj Liv. ja idem s malym k nasim.
@avaka ono to celkom dobre drzi a naozaj dobre chuti 😝
@maculik aj my sa chystame dovolenkovat tento rok na Sk prip. este na Morave, len neviem ako dokopen mm, aby si vzal dovolenku 😠
@hribikana ta syrova torta tiez vyzera perfektne a to je super napad oblozit to este, ja som mala este zeleninku na tacke, lebo sa nam ziadala, nabuduce to takto oblozim 🙂

mimisash
6. júl 2011

@hribikana mnam 😉 ....a aj vyzera paradne 🙂

svetlankat
6. júl 2011

@hribikana fakt vyzera perfektne,

no baby navnadili ste ma, musim aj ja urobit, len ci sa vydari 😉

teuska
8. júl 2011

caute vsetci, ja som sa prisla s vami rozlucit. Odchadzam k rodicom, dufam, ze si trosku oddychnem. Maly mi dnes vobec nechcel spat, konecne az teraz zaspal, tak bezim rychlo balit. Skoda, lebo v aute spat nebude, to bude sice horor, ale nejako to snad zvladneme. Pekny tyzden vsetkym prajem, majte sa krasne papa

mimisash
8. júl 2011

@teuska stastnu cestu 🙂

maculik
8. júl 2011

@teuska stastnu cestu, aj ked uz si asi tam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre