Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
12. sep 2009

cau mati no ja som varila....
ale iba taky lahky obed...taku dusenu zeleninu na olivovom oleji so zemiakovym pyrem a k tomu taky slany kolac s cibulou 😉

loginka
12. sep 2009

zuci , no k priezvisku sa mi paci viac damiano 🙂

zucana
12. sep 2009

jj logi aj mne 😉 😀

zucana
12. sep 2009

baby kde ste vsetky?ja som uz aj z toho ruzu spat...nakoniec isiel so mnou aj muzik no este ze isiel lebo som uz vsetko vedela z knih ale vyfasovali sme taky notes s peknym perom tak sme si s muzikom pisali a robili srandu jak v skole tak bola sranda.... 😀
potom si kupil knizku novu tak bol rad a teraz isiel do robotky nachvilu...ja olovrantujem zbytky obedu a na veceru ideme do japonskej restiky 😉
vy sa kde flakate?

olifcek
12. sep 2009

TAK ja dnes spinkam a pozeram telku...prave ale papam pizzu, chi...zajtra si urobime francuzske zemiacky 😉

olifcek
12. sep 2009

zuci aspon si si overila, co si citala, chi

blumka
12. sep 2009

ahojkyyyy...hlasim sa z Oravyyy...olif...vies ake tu je pocasie? 15 stupnov cely den, uz sa zacinaju listy farbit, citit jesen...joooooj...som domaaaaaaaaaaaaa 😀

zucana
12. sep 2009

no ved jo olif ale to sme si mohli pisat doma s muzikom 😀
blumka gratulujem tu je stale 28 stupnov ale v pondlok sa ma zacat menit

blumka
12. sep 2009

zuci, ale ked som vosla k nasim do bytu, tak ako v chladnicke...mam rada zimu ale vonku za oknom 😀 😀

zucana
12. sep 2009

viem si predstavit 😉 ja u mojej babky 😎

blumka
12. sep 2009

Ale da sa to prezit...len je to trosku rozdiel, v KE v dome 26 a tu 21 stuponov 😀 ..ale mne to vyhovuje aj terezke, horsie s mojim manzelom..ten je zmrzlak 😀

zucana
12. sep 2009

juj tak to moj muz ma rad zimu a ja teplo takze sa kvoli tomu aj niekedy posekame ...
my mame 22 stupnov v zime v byte a to je uz akoze komprosim 😠

matka331
12. sep 2009

ahojte,,,,,,na obed ste nepisali tak som isla aj aj prec od pc... 😀 no ved zuzi to je dobree aspon nemusite vela kurit....a ked sa narodi malickee musi byt v teplucku nie?

blumka
12. sep 2009

zuci, mne vyhovuje 22 😀 ...minulu zimu sme raz vykurili na 26 a Terezka nam ochorela z tych zmien teplotu vonku a dnu...a ona je take zimne decko...v noci spi odkryta, je uplne teplucka a to mavame otvorene trosku okno...

olifcek
12. sep 2009

blumiiii juuuuj, zavidim, ale doprajeeeeem 😉 ked sa vratis, prines to sosebou, prosiiim...

no faktom je, ze i nase svadobne fotky tu v okoli by mali byt pekne, lebo uz to tu zacina byt farebnejsie veru 😉

olifcek
12. sep 2009

boze, ja mam velku chut na kofolu...az taku, ze by som i ,,zabijala,, kvoli nej...pisala som drahemu, tak ak pojdem do obchodiku, iste mim kupi, mnam...ak nie,m nevadi x;o)

zucana
12. sep 2009

olif len nikoho nezabijaj prosim ta 😉
ja som sa dotlacila chlebikmi s vynikajucim visnovym lekvarikom od maminky a teraz cakam pri fotbale kedy vypadneme na veceru ... asi si dam japonske ryzove slyze s niecim ....

zucana
12. sep 2009

mati a kde si isla prec? inak horsie je ze tu ked je zima tak vnutri je zima 😒

olifcek
12. sep 2009

zuci som sama doma, a ani komar ziaden, takze je to bez ujmy na zitovoch, zatial 😅

inak,,,zjedla som az 6ks z pizze, cize, skoro celu, az sa divim, ze som to zvladla...i v minule to tak v pohode slo...predtym par tyzdnov, mi bolo zle uz len zo 100g hociakeho jedla, lebo mi to prislo vela...hech...

olifcek
12. sep 2009

drahy prisiel unaveny a moj posl. mailik necital...hned aj chcel ist busom do obchodu kupit mi kolu, ale to uz nie...len nech si oddychne, zlatusik moj. kofolu si dam zajtra x;o)

olifcek
12. sep 2009

a uz aj ide spinkat, tak sa idem pridat..sice som spala skoro cely den, ale som akasi unavena...hmmm...zatra snad bude lepsie, treba nam dalsie veci na svadbu nachystat x;o)

bru noc prajem

matka331
12. sep 2009

tu soom....ja a moj drahusik sme si objednali pizzu ..juj som plnaa z nej ..a dala som si za hlt vinka som trosku odpilas pohara a nomalne citim v hlavke.... 😀 😀

zusika
autor
13. sep 2009

ahojte mamicky!!!
Juuuj, dlho som tu nebola ale trochu som dovolenkovala, trosku sme malovali byt a tak som nestihala vypisovat.....
ale uz som tu zase pri vas.....nebojte, ziva, zdrava a zase o nieco vacsia 😀
ako sa mi tu mate?? Uz vacsina z vas asi viete pohlavie babatka, coo? a nejake velke udalosti sa tu diali?? nejake zasadne rady do zivota???
Skuste dat tak v skratke, lebo nemam sancu precitat tie dva tyzdne dozadu.....
Inak, pre BA mamicky - tento tyzden - teda 14.9. sa idem zahlasit na to cvicenie v ŠNOP... ale viac poviem v pondelok, lebo mam tie papiere vytlacene v praci....
tak peknu nedelu vam zelam!!! 🙂

janielah
13. sep 2009

dobre ranko, ahoj zusi, uz sme sa zacinali strachovat, ze co je s tebou 😉
este tolko bab nevie, ze co budu mat, tusimlen styri...ja by som sa to mala dozvediet zajtra, zucana pozajtra 🙂 nevieme sa dockat.
Zuzka, zisti, ako to cvicenie, kolkokrat, co to stoji a tak a daj vediet...vies ze sme sa uz o tom rozpravali, tak uvidime 😉
My ideme aj dnes k mojej babine do Harmonie, tak az vecer vas zas pridem kuknut 😉
(zucana - ten tvoj mangel s nejak rozbehol....ja tiez budem rada, ked tento jeden porod zvladnem...a nie zasa a zasa...ale nastastie my v tom mame jasno, my len toto jedno chceme...fu 🙂 )

zusika
autor
13. sep 2009

janielah , zistim a dam vediet 🙂

baby, ja uz tak intezivne citim male v brusku a prave pred chvilou aj drahy mal ruku na brusku a citil to PO PRVY RAZ ... uuuuzasny pocit to je... 🙂

zucana
13. sep 2009

nazdrar zusika no sme radi ze si ziva a zdrava a aj vacsia....aj ja bych chodila cvicit ale mam to dalako 😅
inak ja este pohyby tak malicko tak sa tesim ked to bude take intenzivne 😉

zucana
13. sep 2009

ozaj zusika prihod brusko do februaroviek 😉
jani tak peknu navstevu u babky a pak sa ozvi a tesim na zajtra resp.na utorok 🙂
napi sa predtym nejakeho sladkeho dzusiku 😎

olifcek
13. sep 2009

co robi sladky dzusik?

zucana
13. sep 2009

🙂 olif sladke vraj dava babatko energiu a viac sa pohybuje takze aj nozicky by mohlo viac rozkrocit...
pre teba nezaujimave lebo ty uz vies ze cakas olivku 🙂 😉
ako idete nedelovat?
my asi poslednykrat mame pekne...bud tyzden cely burky ale treba vody ako sol lebo 2 mesiace tu ani kvapka nepadla a moj muzik sa dusi z tych pelov...

loginka
13. sep 2009

ahojte 🙂
zusika, a ides na to cvicko do vody, ci na suchu? 😉
ja by som isla skusit skusobne, mne by najviac vyhovovalo plavanie, lebo aspon pri tom ma neboli chrbat
my sme boli vcera u susedovcov na gulasi, taky prijemny vecer a dnes je tiez prijemne
a uz bud.tyzden nam konecne polozia travnicek, sa tesiiiiiim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre