Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
14. sep 2009

hajdy gratulujem velmi moc a verim a drzi aplceky aby sa aj narodilo krasnucke babanko s pipikom 😉
ja idem zajtra na 15:30 trosku som nervna ale myslim pozitivne .... teda si stale pozitivne meliem v hlave ze bude vsetko o ki 😎

zucana
14. sep 2009

baby a olif je kde?co sa utopila v tych svadobnych ? 😀

alex
14. sep 2009

zuci, jasné, že bude všetko ok, iné ani nebereme! 😉

hajdylca
14. sep 2009

tak tak kocky... bude vsetko ok... hlupe triplle testy 😠 idem ja venovat manzelikovi... pekny vecer

janielah
14. sep 2009

tak som tu...
zuzi, morfo prebiehal tak podobne, ako opisovala hajdy, tiez meral hlavicku z kazdej strany, videli sme mozog, potom meral prierez bruska, tiez bolo ok, videli sme srdiecko, zaludok, celucicku chrbticu, nozicky, meral aj stehennu kost.
babatko malo stikutku, cele sa natriasalo, tak som sa smiala, manzel sa smial tiez, lebo mi doniesol pre istotu pomarancovy studeny dzus, ktory som vypila, tak zevraj preto...
hm..bolo to velmi pekne, uz je to velke babatko, vazi 420 g
o tri tyzdne sme sa objednali na 3D, tam nam ho aj natoci, a ja teda sa definitivne utrvdim, ze je to baba, alebo nie...

maculik
15. sep 2009

dobre ranko
hajdy, tak gratulujem k chlapcekovi a k pohybom a super, ze to tak dobre prebehlo. Si ma aj ukludnila tym, ze v 21-22t je stale dobre robit ten morfo, lebo vlastne ja idem az v 22t, a to sa mi zdalo neskoro (kedze pri malej som bola v 20t). Ale tak hadam vedia, ked objednavaju, to som si hovorila.

My sme dnes mali supeeer noc, Adelka prespala druhykrat v zivote celu noc (prvykrat to bolo niekedy v dec., ked sme boli na SK), ani raz som k nej nemusela vstat, ukludnovat ju alebo prikryvat, a na mliecko sa zobudila az 6.15. Takto by to kludne mohlo ostat, uz by som sa rada vyspala 😉
Neviem, ci je to tymi homeopatikami, co som jej kupila na zubky, uz par dni jej pred spanim dam 8 guliciek a zda sa, ze pomahaju 🙂

loginka
15. sep 2009

hajdy, srdecne blahozelam, vyzera to by vsetko ok - super, super 🙂
ja som sa objednala na 3D asi 10 dni po morfo pojdem, to budem koncit 21 tt, vraj pre dvojicky je lepsie ist trosku skor

janielah
15. sep 2009

logi a tebe este nepovedali co mas v brusku?

loginka
15. sep 2009

jani, este to moc nebolo vidiet, len take naznaky, 😉
inak mi uz asi 3 den dost opuchaju ruky, stale ich mam ako po ustipnuti, nema nikto taky problem?

maculik
15. sep 2009

logi, a ake to boli naznaky? 😀
to s tymi rukami radsej povedz dr, ak to neprestane. Moze to byt priznak pre viacere problemy, aj ked mozno to nie je nic vazne, no radsej to preverit, hlavne, ked cakas dvojicky 😉

teuska
15. sep 2009

ahojte babulky 😅
Gratulujem vsetkym k dobrym spravam a pridavam sa aj ja, tripple testy dopadli dobre, tak sa vytesujem a zacinam mat pocit, ze citim aj jemne kopanceky. Sice som druhorodicka, ale uplne ista som si neni 😕
Len ma bolieva to brucho stale, akokeby mi tvrdlo. Tak dufam, ze to nebude nic vazne.

loginka
15. sep 2009

macu, urcite to spomeniem, dufam, ze to nebude nic vazne
na pohlavie si musime pockat, mohlo to byt vselico 🙂

maculik
15. sep 2009

teus, mna tiez stale boli a tvrdne mi, dr som to hovorila a nic nehovoril, len ze to moze byt tym, ze som chuda a viac to citim 😅 😕 Alebo aj z nosenia malej, no neviem. Ale je to dost neprijemne, obtazujuce.
Najradsej by som lezala doma, lenze tuto je to tazke s vypisanim, toto pre nich nie je na vypisanie dovod..

teuska
15. sep 2009

Maculik aj ja som velmi chuda, takze asi to bude fakt tym. Diky.

loginka
15. sep 2009

maculik, to je fakt blbe, ze sa nemozes dat vypisat, nechapem, preco s tym maju problem, ved ide o zdravie 2

maculik
15. sep 2009

logi, ja tiez neviem... ale uz to vydrzim, v okt.sa dam na tyzden-dva vypisat svojmu vseob.dr, potom este chvilu popracujem a v novembri cerpam rodicovsku a v dec.je moj posledny mesiac v praci, to tiez planujem dat sa vypisat bud gyn a ak nebude chciet, tak moj vseob.dr ma v pohode vypise. Najhorsie to bude v tom, ze Vladko ide prve 2 dec tyzdne na sluzobku, takze budem s malou sama, dufam, ze bude vsetko v poriadku.

teraz mame o pol12 poradu, som uz aj vycistila kolegovi zaludok, ze to co mu napadlo davat to v case obeda, ja zvyknem chodit o 12, takto to budem musiet zaplatat nejakou hruskou a keksami, ach jo 😠 🙂

logi, ja som zvedava, co cakas, mohla by si mat parik, to by bolo super 😵

olifcek
15. sep 2009

hehe, zuci, no neutopila som sa v tych satach a to ani nahodou, hehe x;o)))) no co ush...rastieme x;o)

len som bola vcera uz tak unavena, ze som vas citala, ale nepisala a paq zaspala x;o)

USG stitnej zlazy ukazalo, ze je stitna pravdepobodne v poriadku, pretoze na nej nic lekarka nenasla...zajtra budem volat kvoli krvnym testom, kedze mi aj krv brali na stitku...

dnes ma caka to D, na ktore idem bohuzial sama, lebo mam draheho v praci..nemoze odist, lebo je tam sam, njn...tak verim, ze vysledky len potvrdia to, ze je vsetko Ok...

fotky v satach pridam neskor, musi mi ich kamoska poslat, co neviem, ci bude dnes, alebo az zajtra x;o)

zucana
15. sep 2009

cafte baby ja som sa zobudila o 6:20 na hrozny ale hrozny sen a potom som uz nemohla spat....
uz iba 4 hodky 😎

zucana
15. sep 2009

olif som uz jak nedockava z tych siat....inak vcera som robila veci v trube a zas mi to trochu smrdelo aj ked inym teda nic nesmrdi.... ale potom som vzadu jak je ventilatok objavila take biele spinave co nik neumyval asi tak som to dnes umyla a islo to...keby to bol ten pripravok tam zaschnuty myslite ze to moze nieco zle sposobit ?

zucana
15. sep 2009

olif ty ides o kolkej? ja o 15:30

olifcek
15. sep 2009

ja som objednana o 10 minut po Tebe x;o) ten pripravok...hm...snad nie, ked uz sa teplene upravil, chi chi

dnes ma nejak hlava pobolieva, joj...

zucana
15. sep 2009

olif to hm..snad nie to bol for alebo sa mam na to spytat lekara?
tak drzim palce a drz aj ty mne ;)

olifcek
15. sep 2009

zuci to si pis, ze na Teba budem mysliet x;o)

janielah
15. sep 2009

babky, obom drzim palce a dajte vediet hned ako sa bude dat, uz sa neviem dockaaaaaaaaaaat, ok?

alex
15. sep 2009

ahojte kočky, tak ja som dnes vstávala o 11:30 😅

zuci, olif držím palce! Ja už sa neviem dočkať zajtrajška 🙂

zucana
15. sep 2009

jj dame vediet 😉
a dakujeme za drzkanie palcov 🙂

olifcek
15. sep 2009

x;o) ste mile x;o)

loginka
15. sep 2009

pripajam sa k drzaniu palcov kocky!!! 🙂

olifcek
15. sep 2009

juj, som si pospala a hlavka sa kusok ukludnia. teraz papam, pijem vodicku a paq idem ku lekarovi x;o)

maculik
15. sep 2009

alex, a co si robila v noci, ked si takto potiahla? 😀
olif, dobru chut 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre