Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
15. sep 2009

baby ja si neviem rady s kocikmi jane slalom a casualplay S4

joanna333
15. sep 2009

zuci, ja mam tiez dilemu s kocikmi. lebo mal by byt dost velky aby sme tam tie nase batozteky natrepali aj s fusakmi a dekami, ale zas zeby bol aj lahky do auta... tie od jane sa mi pacia

olifcek
15. sep 2009

dakujem za gratulacie a priania, ozaj dakujem 😉 😉

zuci ten kociarik je inglesina, bude sivobiely tusim, ale taky fajny....pani majitelka, inak podl ahlasu prijemna mlada pani, mi p[ovedala, ze je vyhodou to, ze je kociarik lahsej kategorie, kolieska su nafukovacie, ale, ze ona defekt nemala, a fukat to tiez netreba casto, vajicko k tomu je tiez suepr vecicka, da sa i samozrejme ako autosedacka pouzit....juj, sa vyresujem...neverila som, ze budem mat take stastie x;o) a este mi k tomu i takmer novucke choditko pribali, juuuuj....snad bude nieco, cim sa jej budem vediet revansovat x;o)

toto je uz 2x, co ma niekto, odkedy som na konikovi obdaruje odtialto...ach...neverila by som, ze take stasticko ma postretne...najprv sandalocky uzasne, a teraz aj kociarik x;)

loginka
15. sep 2009

zuci, tak z damiana je viki 🙂 je zlatucka 🙂

tiez si myslim, ze sa to trosku prehana s tou teplou vodou, mozno v zaciatkoch tehotenstva by horuca mohla uskodit, inak som citala aj clanok o saunovani, ze je to dobre aj pre tehotne, vraj telo sa nestihne prehriat na kriticku teplotu, a striedanie teplot pomaha aj opuchom a ulahcuje porod, tak ktovie..., ale tak ci onak taky teply kupel, nie horuci a nie dlho by som si dopriala 😉

olifcek
15. sep 2009

zuci peknu hlavku ma mala x;o)

zucana
15. sep 2009

tak dik po maminke 😀
inak tesim sa s tebou olif...neviem ja vsak ako ja skoncim s kocikom ☹

loginka
15. sep 2009

baby, no neviem co by som robila keby som riesila kocik pre jedno baby, tych je milion, ja mam dilemu s dvojickovymi, tych je samozrejme menej, ale kazdy ma nejaku chybicku krasy
ale este sa s tym tak netrapim, bude vystava v Brne v oktobri, kde by som ich chcela omrknut

olifcek
15. sep 2009

zuci ja viem, ze dopadnes dobre. Ty si nakoniec vyberies to najlepsie pre seba x;O) nepochybujem o tom, dokonca som presvedcena, ze budes veeelmi spokojnucka x;o)

olifcek
15. sep 2009

logi wow, jaka to dobra infoska x;o) verim, ze kociacik, ktory pride, mi bude stacit a budem mat tuto vecicku poriesenu x;) sportovy paq poriesim neskor, tych je dost za fajn cenu...nepamatam, ci ten, co mi bude darovany, sa da i na sportovu verziu poskladat, ale tusim, ze nie x;o)

zoska
15. sep 2009

ahojte,
tak baby gratulujem k dobrym vysledkom 🙂
zuci tebe navyse velka gratulka k Viki 😵
inak co sa kocikov tyka- mne sa jane paci od zaciatku, ale nie slalom ale nomad, lebo slalom je trojkolka a ja im moc nefandim...no ale este neviem ci to bude jane, uz som nasla aj ine znacky, ktore sami zdaju dobre aj velkostou aj hmotnostou a su lacnejsie..

olifcek
15. sep 2009

zoska tak to je super, ze je viac kociarikov, ktore su fajna nestoja majetok x;o)

idem ja uz spinkat, zajtra praca caka, ble.....a zase ma ta hlava zacina boliet....

olifcek
15. sep 2009

inak i tento je fajn, hm?

http://deti.bazos.sk/inzerat/2235091/SUPER-koci...

ja uz ale mam...podla fotiek i podla popisu a ustneho dohovoru s majitelkou je ten, cio mi pride, skvely...x;O)

olifcek
15. sep 2009

ani toto nie je zle

http://deti.bazos.sk/inzerat/2234072/PREDAM-KOC...

no ale ja uz idem do sveta snickov x;o) ahojte zajtra

zucana
15. sep 2009

no ja ostavam asi pri tom casualpplay stale 😒

blumka
15. sep 2009

ahojky...spinkate uz?

zucana
15. sep 2009

ja este nie ale uz tu blikam ockami nad tymi kocikmi...ja proste chcem trojkolku lebo sa mi paci a je do viac terenov ... a aj ked je casualplay vasci poskladany a aj tazsi zda sa mi tak super stabilny....
ty blumi? kedy mas ty morfo moja?
a baby z morfa ste mi neodpisali ci aj vase babo bolo uple vsade a dokonca aj dole uplne az pri vajecnikoch...moja viki teda tam uz mala aj hlavku....

blumka
15. sep 2009

zuci, ja az 2.10 😉

zucana
15. sep 2009

to mas za chvili a blumi co myslis o tych kocikoch?

blumka
15. sep 2009

zuci, o akych? uved ma rychlo do problemu..ja som posledne strany len prebehla...neviem co ste riesili 😅

zucana
15. sep 2009

ja proste chcem trojkolku lebo sa mi paci a je do viac terenov ... a aj ked je casualplay vasci poskladany a aj tazsi zda sa mi tak super stabilny.... alebo jane slalom 😒

blumka
15. sep 2009

aha..nooo...vies zuci, zalezi na co kocik potrebujes...my sme potrebovali nejaky lahky, lebo som ho musela doma znasat denne po par schodoch, dalej aby bol lahko skladatelny a ked sa zlozi aby nezabral vela miesta v kufri, kedze vela cestujeme...no ale toto som aj tak riesila az pri sportovom...hlboky mam velky, s velkymi kolieskami, tazky ako hovado, tazko skladatelny...ale kym som ho pouzivala tak sme vela necestovali...
ked sa ti paci trojkolka tak to neries a kup trojkolku...
podla mna je aj tak najlepsia volba mat dva kociare...jeden hlbolky a druhy sportiak...tie kombinovane su casto zbytocne velke a tazke

zucana
15. sep 2009

dikes blumik....len ja neviem co potrebujem.... 😖

blumka
15. sep 2009

no zuci..podla toho ako zijete...ked vies ze budes vela cestovat, tak radsej hladaj nieco lahko spratne, ked mate dobre cesty stacia ti aj male kolieska..ak su rozkopane, tak radsej velke. Ked budes mat kocik dolu, ze nebudes ho musiet vlacit moze byt aj tazsi...no atd 😉

kakatka1
16. sep 2009

Ahojte! Gratulujem k zisteniam pohlavia. Zuci dievcatka su moc fajn a svokrovi povedz, ked sa mu nepaci nech si spravi chlapa sam. 😅 Myslim, ze aj tak to je jedno, hlavne nech su zdravucke vsetky babetka. 😵 Napriklad ja by som toho mojho chlapa nevymenila ani za 100 dievcat a to keby som si mohla vybrat chcem ako prve dieta dievca a potom chlapca. Dokonca som sa prichytila pri myslienke mat doma samych chlapcov. No ved hadam aj sa coskoro dozviem kto to v brusku rastie.

mmaarrttiinnaa
16. sep 2009

dobre ranko ja som sa dnes super vyspinkala a vy ako 🙂 🙂 ?

janielah
16. sep 2009

ahojte babky.
Blumi, dakujem za peknu odpoved, dobre si to napisala 🙂
mala matka, tak asi v tom pojdes s nami a bude aj v tom tvojom brusku dievcatko...kedy ides na morfo?
zuui, to dievcatko vam doktor povedal na sto percent??? inak mne tiez isiel az uplne dolu, az na to, ze my tam nemame hlavu, ale nozicky...ale ona sa otoci...
loginka, nejak sa mi to nezda....aj na stehnach zozadu?? je to vobec mozne? si pribrala vela, alebo aj tvoja mamina tak pukala???
martina, ja som sa tiez dobre vyspala, asi ako vzdy 🙂

alex
16. sep 2009

Dobré ránko kočky,
zuci gratulujem k babuľke 😵 jéééj, však tu sú samé diveky, aj ja chceeem. Možno sa už dnes na 3D dozvieme, bola by som veľmi rada.

janielah
16. sep 2009

alex, ty ides na ten tzv.maly ultrazvuk, vsak? ides tam ku nam? inak ja som sa tam tiez o tri tyzdne objednala na 3D, nebudem vymyslat a nikam chodit....neviem, ci som sa ta uz pytala, ale nevies co stoji ten velky?

matka331
16. sep 2009

jani ja idem na morfo 22.9 to je na dalsi utorok ..tak dufam ze mi povedia ze aj ja mam v brusku dievcatko....
zuci takze tvoja malicka sa bude volat viktoria?ked mi rastie v busku dievcatko tak tiez bude viktoria 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre