• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
maculik, si ma pobavila :grinning:
drz sa zajtra!
17. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
olif, nemam foto...musi mi ich mami trosku skratit..... ked budem mat na sebe...odfotim :slight_smile:
idem aj ja..pekny den este...aj vecer!
pa
17. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik zajtra si oddychni, vezmi papier na cely den x;O) ja viem, hovori to ta praca, co furt po vysetreni do prace pride, ale v pondelok nepridem, mam par lekarov, tak sa nemienim plasit x;)

hehe...pekne...muzov je vraj dobre po smrt poslat, lebo ju itak nenajdu...ale riskovat netreba, hehe x;O)

no i ja idem o 20 minut..zajtra dovca, vela veci nam este treba, hech...no a v sobotu vstavame o 6:00, glg, o 7:30 uz budem u kadernicky a zacne sa svadobny stresiiiq x;o)

obaja sa uz s drahym na tu sobotu tesime. ale i preto, ze sa paq poriadne vyhajame obaja, no najma drahy, on kvoli svadbe poriadne nespava uz dva tyzdne...zodpovedny moj zlatusik x;o)

blumka dnes je i v KE supeeerne x;o)
17. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pomozte mi vymysliet vetu, ktoru budu musiet hostia, v pocte 25, poskladat z pismen, kde kazdy dostane jedno, alebo i dve...chceme im v tej vete oznamit, ze cakame Oliviu x;o)

mne vcera v noci napadlo zatial len toto:

nasa Olivia ma dnes 20tyzdnov

dajte ale cosi krajsie x;o)
17. sep 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek ty brdo ved to uz mas len za dva :grinning:
a foto nincem?
17. sep 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz davam kociar...trosku novsia verzia...toto je ta coje v obchode a co by sme kupili...inak cena: 689 EUR...moc vela podla vas ked ho chcem vyuzit aj pre druhe?
17. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana, kociarik pekny, no radsej si ho vyskusaj na zivo, ked prehodis rucku na druhu stranu, tak sa ti mozu nohy zakopavat medzi tie styri kolieska – je tam uzke rozpatie koliesok a mohla by si zakopavat do koliesok. Skus si ho niekde nazivo, lebo zalezi aj od tvoje vysky a tiez manzelovej. A v ITA ficia tieto Casualplay kociariky?
17. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak cerveny je krasny :wink:
17. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci kamoska stale nema kabel k fotaku x;o(( i ja som sa tesila, ze fotky ukazem..dost som na nich saskovala, hehe x;o)

zuci kociar je nadherny a vyzera fakt sikovne. no..ja by som tolko penazi za kociar nedala, a to i ked ma byt i pre druhe...ale Ty si ho kup, pretoze sa Ti paci, a splna poziadavky, ktore si na kociarik mala. Ty si najdolezitejsia...a Ty chces pre babo to najlepsie, cize nie je o com x;o)
17. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg bola som ho skusat a je fakt super a lahky a do koliesok soms a teda nezaborila ale pojdeme este pozriet ho aj s maminou 1.oktobra ked pride a vysku rucky si mozes sama nastavit automaticky len takym gombikom :wink:
17. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, hlasim sa po tyzdni hospitalizacie v nemocnici. Cez vikend som chytila take krce do podbruska ze sa to uz nedalo vydzat,tak som sla na pohotovost a oni si ma tam nechali cely tyzden. bola som na infuziach. Porobili mi vsetky vysetrenia, vsetko je v uplnom poriadku a uz aj viem ze budeme mat dievcatko :slight_smile:
17. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja gratulujem k dievčatku...no fakt to tu vyzera na babinec :slight_smile:
fuuha tyzden v nemocke :confused: ale aspon ze je vsetko ok...a zistili co ti vyvolalo tie krce?
17. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja to mi je moc luto...ale hlavne ze je vsetk oki a uz bude :wink:
17. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja, juj...ale chvalabohu ze je vsetko ok :wink: radsej lezat tyzden a vediet ze je vsetko ok :wink:
zuci, nepoznam tento typ kocika, takze ti velmi neporadim :wink:
maculik...nepytala som sa velmi ako to zvladali na zaciatku, ale ako ich poznam, oni su taki pohodaci, kludasi aj tie ich deticky su take a maju nablizku jednu babku, ktora je velmi obetava (moja krsna), takze aj ta im pomaha ako moze :wink:
17. sep 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska, ze vraj mam nizko maternicu a pri ultrazvuku mala nozicky presne v tom mieste kde ma to bolelo...tak sme vychadzali iba z toho :slight_smile:
17. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze baby : chlapci = 6:5 :sweat_smile:

jja gratulujem a verim, ze uz do nemocky pojdes az rodit :dizzy_face:
17. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,jja gratulujem k dievcatku....jaom sa vcera trosku zlakla lebo malicke citimkope pravidelne cez den aj v noci a vcera od obeda somho necitila tak som sa zlakla i je vsetko v poriadku ..ale dnes ranokopkalo zase takze asi malo len prestavku ....zuzi pekny kocik aj mne sa takee neakee pacia ...
17. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je dnes janielah? hmmm?
17. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mavate aj vy vytoky ,som citala ze v tehot... je to normalne hmm??ale nemam ho vzdy mozno raz za den taky husty svetly vytok hmm?poradte mi plosim
17. sep 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka ja take nemavam, ale ano, v tehu je normalne ak su, len nesmu byt hnede, zlte a zapachajuce... x;O)
17. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, kym nesvrbi, nezapacha velmi tak je to ok..a mal by byt biely :wink:
17. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesvrbi a ani nezapacha aje taky bielozlty ale ja to ammod zaciatku tehotenstva len teraz bol trosku taky hustejsii
17. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozete mi niekto poslat meno a heslo do albumu? chcem pridat foto.. :slight_smile:
17. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati aj ja mam biely a nesmrdi a ked zochne je dozltka....a doki povedal ze je to oki pokial nesmrdi a nestipe :wink:
17. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som akurat varila hrachovu vianocnu polievku :grinning:
17. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam ..ja som sa len zlakla lebo som citala jednu temua a tamsa bavily ze ta zadka ktora ma odtiect pred porodom je taky vytok velmi husty a tiez taky do zlta ....
17. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka jo, ale je i mazlavy x;o) vraj teda :wink:
17. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toneviem mati to nech ti poradia co uz rodili...ja mam tento vytok odjakziva ked som mala ovulaciu vzdy :sweat_smile:
17. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nikomu nenapadla nejaka fajn veta? asi o stranu dalej som prosilaaaa :sweat_smile:
17. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok