Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
17. sep 2009

no z rifli sa tesim velmi
brusko mam sice male, to je fakt, ale potom nechapem kde sa na mna nalepili 3kg...aj dr. sa cudovala...potom sme zhodnotili ze asi pol kila slo na brusko a zvysok na zadok a stehna 😀 😀

juuj olif, my ideme v sobotu na tu svadbu tak na teba budem mysliet velmi 😉

olifcek
17. sep 2009

alex x;) ja asi budem stastna, ked uz vsetci odidu. fakt nemam rada, ked sa nieco ma tocit okolo mna...no ked sa ma tocit okolo niekoho ineho, rada sa vzdy zapojim 😀

alex
17. sep 2009

no zuci a my bývame v jedno byte, takže hotová pohroma... som povedala, že si na dvere namontujem petlicu 😀

olifcek
17. sep 2009

zoska dakujem...

boze, ked som si to precitala, hned mi slzy vysli...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...asi ma vie dojat, ked je niekto ku mne fakt dobry x;o)

zucana
17. sep 2009

zosi ty chrdaska 😀
aj ja dam o chvilu brucho zajtra asi 😉
a musim si ist kupit novu podprdu lebo ma tlaci obvod a nemam ziadne sekrety....zatim
a olif ja som plakala skoro v kostole ked ma mama viedla ktora teda revala a ja ze mama nerev lebo budem aj ja a ja nemozem 😅
juj olif jak by som si dala nejake svadobne kolace 😔

alex
17. sep 2009

olif, veď uvidíš, užiješ si to a budeš v peknom spomínať.

zoska
17. sep 2009

olif to tak neber...uzi si to ako najviac vies, ved je to vlastne oslava vasej peknej lasky, zoficialnenie vasho vztahu.... 😉
ja som sa velmi bala, ze budem plakat, ale potom som mamine povedala, ze si nesmieme pokazit krasny make- up...tak sme si poplakli piatok vecer spolu a v sobotu sme sa uz usmievali 🙂

olifcek
17. sep 2009

budeme ich mat 600ks, plus trojposchodova torta od mamky, a asi dvojposchodova od kamaratieq, chi....aj by som Ti poslala, ale kym by prisli....xo((

zuci jj, i moja mamka asi bude slzit...boze, snad ma to nedostane. budem mysliet na nieco zle, co s ami stalo, nech sa udrzim a neplacem x;o) musim a chcem to ustat x;o)

olifcek
17. sep 2009

zosi, tak ja si teraz tu sama poplacem aj zajtra, a pozajtra uz bude bre, nie? x;O)))

alex
17. sep 2009

ja by som si svadbu rozhodne zopakovala, bol to krásny deň a tak rýchlo ubehol. Ale práve preto je to také čarovné, lebo je to len raz... teda, malo by byť.

olif, určite budeme na teba všetky myslieť, to sa neboj. A už sa teším, keď nám napíšeš po svadbe, ako ste si to užili.

zoska
17. sep 2009

zuci zase anorektičku zo mna nerooob 😀 hore som chrdaska mozno- male prsia 😠 , zato boky mi k nim narasli sirsie...gate nosim az 40tky niekedy..ja som taka vysoka hruska 😀

zoska
17. sep 2009

jo jo olif dopredu vyplakat a v sobotu uz ee!

alex
17. sep 2009

olif, nemysli na zlé, ale na niečo vtipné, aby si sa pekne smiala 🙂

alex
17. sep 2009

zoska, že až 40-tky... tak ja aj 42 😅 a to nemám ani tvoju výšku 😉

voskovka
17. sep 2009

ahojte,babenky..nemate zaujem o komodu pre mimi????je uplne nova....po bokoch dvierka a v strede šupliky...

zoska
17. sep 2009

jaj, alex ja som myslela tak ze pomer- hore 36/dole 40 😀 😉

voskovka- aku komodu myslis prebalovaciu? nejaky obrazok by to chcelo...to by nam pomohlo 😉

olifcek
17. sep 2009

i ja mam dole teraz 42 x;o(( a hore uz 40, predtym to bolo hore 38 a dole 40 x;o)

olifcek
17. sep 2009

zoska, tak ja si tu uz poplakavam, az pride drahy, poviem mu, ze len nadbehavam, aby som v sobotu bola v klude x;oD

zucana
17. sep 2009

baby tu maju taku komodu ktoru isto kupim ze komoda, prebalovak a ten zdvihnes a v tom je vanicka na kupanie 🙂

voskovka
17. sep 2009

http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?cPath... je to tato komoda z tejto stranky-stala 148eur....a je uplne nova...kupovana pre babätko je prakticka,my sme zohnali inu a tato sa nam nezmesti do bytu....

alex
17. sep 2009

no ale kočky sme aj tak a máme krásne ženské krivky 😉

voskovka
17. sep 2009

v pohode sa na nu zmesti prebalovacia podložka...samozrejme kto by mal zaujem cena je 2000sk.

alex
17. sep 2009

voskovka my plánujeme tiež kúpiť komodu, ale táto by sa nám do izbičky nezmestila.

voskovka
17. sep 2009

jasne...ved ak niekto by mal zaujem..tak ip....pekne tehulkovanie... 😎

alex
17. sep 2009

ďakujeme 🙂

zoska
17. sep 2009

voskovka- tak ja potrebujem komodu, ale siroku max 85 cm aby sa nam vosla do izby, takze pre mna je nevhodna, ale uznavam ze pekna a za dobru cenu celkom...teraz dost hladam komody a su to riadne palky...

olif tak nadbehavaj, nadbehavaj 😀

kakatka1
17. sep 2009

Ahojte 😵 😵 😵 No na poradni vsetko OK a doktor si je isty ze to bude dievcatko 😵 😵 😵 Sice som mala ist na sono az o tyzden, ale poprosila som ho ci sa neda dnes a muzik sa na narodeniny dozvede, ze bude mat dcerenku. Najviac sa tesi Simi , hned od zaciatku sa hovoril ze maminka ma v brusku Smykalku 😀

zucana
17. sep 2009

kati gratulujem vedu zatim baby 🙂

alex
17. sep 2009

jéééj kakatka, tak budete mať párik 😉

zoska
17. sep 2009

juuj katka tak super, k starsiemu bracekovi pribudne mladsia sestricka 🙂 idealna kombinacia...gratulujeeem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre