Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. jún 2009

zucana: dakujem x;o*

zusika: presne tak, mne by stacilo aj jedno babo, ale tak...ked uz som slubila, ze budu dve xo)) a keby to bolo jednym porodom, tak to by bolo super..x;o) ale tiez pochybujem, ze by som ja dvojicky cakala x;o)

zucana
26. jún 2009

baby idem ja trochu upratat lebo o 15 pride kamoska a je tu brajgel....

olifcek
26. jún 2009

zucana: tak ja mam kosti poriadne 😀

olifcek
26. jún 2009

jj, ja kusok pracovat, ved...este niesom na MD a je tu pomaly uzavierka, chiiii

ewelyne
26. jún 2009

olifcek, odkaz kolegynke, ze takto bez roboty hotove, by som to brala aj ja...
normalne sa zacinam trochu netesit na to giganticke brucho v poslednom mesiaci a na to ze si nebudem vediet najst miesto ako spat.posledny mesiac.. ten bol taky, ze som sa ledva hybala a nemohla v noci spat...a na zachod som chodila kazdych 5 min. najhorsie to bolo v meste, ked nemozete najst WC 😀

olifcek
26. jún 2009

pozeram, ze moje babo nie je malicke x;o) ze je v podstate v norme x;o))) chii

vejinka
26. jún 2009

ewe to si pamatam aj ja...len co som vyliezla z domu sa mi xcelo curat 😀 😀 😀

ewelyne
26. jún 2009

vejinka, to ano 🙂 a to si pred odchodom isla 🙂 moja nocna mora 🙂

vejinka
26. jún 2009

no nic ja prcham...maly je hore..pa kocky

zucana
26. jún 2009

baby ja som bola dnes v noci na zachode asi 7krat
a posledna otazka- umele slzy do oci by ste si dali? lebo mam suche oci....

olifcek
26. jún 2009

ewe: ale ona sa neboji roboty x;O)) ma iny problem...nie a nie ju najst ten pravy 😠

juj, jo, i ja mam obavy z toho, ake to bude, ked uz budem bruchataaaa

ewelyne
26. jún 2009

zucana, asi ano, to by ti nemalo nic urobit .

olifcek
26. jún 2009

zucana: jo, ja by som si ich dala x;O)

olifcek
26. jún 2009

inak, ja nemam arytmiu srdiecka, to ma moja mamina, ja mam selest...niesom si ista, co som napisala, ze mam, hech...ale plati to, ze sa kvoli tomu bez ohladu na kondicku zadycham, fnuk

zusika
autor
26. jún 2009

ewelyn, pekny syncek... no vy co uz cakate druhe aspon viete do coho idete....no ale co my?? 😝
olif, hodis sem link na na babo, ze ako velke....Dakujem

ewelyne
26. jún 2009

olifcek, 🙂 jaaaj takze tak, tak ju pozdrav, ze ten pravy sa dovali ako blesk z jasneho neba ani nebude vediet kedy 🙂

bruchata som nezvladala nechty na nohach a oholit sa do nemocky. Chodila som na pedikuru, ale nejako mi to pokazila potom mi zarastali nechty asi mesieac po porode- ta bolest. Nikdy viac, neviem cim to bolo, ale ak tak si najdem novu pedikerku, alebo si nebudem strihat nechty 😀

zusika
autor
26. jún 2009

nasla soooom to...

ewelyne
26. jún 2009

zusika, dakujeme, ale fotky su stare, to nemal este ani rok 🙂 musim hodit nove, len som namala kedy 🙂

neboj, zvladneme to vsetky a ziadna veda to nie je 🙂 ale ak budem mosct byt napomocna a poradit, tak rada 🙂

olifcek
26. jún 2009

zusi: nech sa paci x;o)

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7

ewe: ona uz ma 38 rockov, ale je uzasne ziva, vesela a vtipna...len...nejak nema stastie...ale uz jedneho synceka ma, ma 10 rockov x;o) no, len manzelstvo nevydrzalo, nie jej chybou...co uz...ale ved..stale mozno oride ten pravy x;o)

ewe: do porodnice asi uplne na hladko, co?

baby, inak...ked chodite ku lekarovi, ste uplne hladunke? sry za taku otazku, ale...zaujima ma to...

olifcek
26. jún 2009

ewe: rad, rad, prosiiim

ewelyne
26. jún 2009

do porodnice ano, je to lepsie, ked nechces, aby ta tam oholili oni. je to prijemnejsie.

no a k lekarke ja nie uplne na hladko- zo strojcekom zastrihnute na par mm 🙂 ale je fajn si to udrziavat pocas tehu, aby si sa potom lahsie oholila pred porodom 🙂

ewelyne
26. jún 2009

uplne nahladko oholenie ma svrbi ked to rastie a vadi mi to a par vyrazticiek sa urobi a tak iba zastrihnem a nic nepicha a neomina 🙂

zusika
autor
26. jún 2009

olif, no ja sa snazim.... odpoved na poslednu otazku....mne samej by to bolo asi neprijemne.... len teda neviem ci iba ja mam ten problem, ale ked to zacina znova rast, tak to mam dost zacervevane..takze sa holim vzdy vecer pred lekarom.... (samozrejme aj inokedy 😀 - ale toto je specialny pripad) ked bude burcho, asi to bude problem....
no ale urcite tam nikdy nepojdem s pralesom.... no myslim, ze par chlpkov nikoho neodstrasi a uz zrejme videli vselico... 🤐

zucana
26. jún 2009

olif dam si niekedy nejake vzory 😉
olif daj nejake foto ved ta neni ani vidno a taka si zlata 🙂
ewe krasny synator naozaj
vies kde som chodila ja na pedi? v ruzinove oproti nemocnici v takom novom dome aj obud tam je...
super

zusika
autor
26. jún 2009

zuci ja som sa tak prelakla ze chces fotky olifinho strihu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ewelyne
26. jún 2009

zucana a kde zijes momentalne?

ewelyne
26. jún 2009

olif ale sestra rodila v zahranici a tam ju ani neholili ani nic a ani ona sa nezvykne holit.

zucana
26. jún 2009

zusiiiik 😲 😀 😀 😀
zijem v IT v padove 20 km od benatok ked vsetko dobre dopadne dame meeting s malymi u nas 😉

olifcek
26. jún 2009

ewe: jo, az pojdem do porodnice, snad sa nejako oholim, a ak nie, snad drhusik, chiii x;o)))

ku doktorovi si tiez zvyknem len tak na kratko, alebo sa oholima kym idem k nemu, tak to tak malinko dorastie...no zrejme si kupim holiaci strojcek na intimne partie x;o)

jj, ja tiez prales nepestujem, hehehe...len som sa nevedela rozhodnut, ked som sla k novemu, ze co...ci uplne na hladko, alebooo...a tak som si nechala malinke chlpky a upravila tvar x;o) ved sa o seba staram, no nie? 😉

zucana: vzory? akoze vzor hada?, ci motyla? hehehe x;O))) zlata? to asi len na malych fotkach, chi x;o)

zusi: hehehehe, paaani jooooooooo x;o)

alex
26. jún 2009

jaj kočky píšete jak diablice, normálne nestíham čítať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre