• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahojjkyyyy
aky je rozdiel medzi fusakom do autosedacky a do kociara? neda sa sedackovy pouzit aj do kociara?
ja mam z usa, taky co sa da aj ja...je to znacka jj cole...uz som ju videla aj na Slovensku...
zima mozno ani nebude dlha, a kupovat dva fusaky teda ide do penazi...ja keby som sa mala rozhodnut ze ci jeden alebo druhy tak by som radsej ten do kociara, lebo budete asi viac chodit v kociariku na prechadzky ako niekde autom..a v aute sa aj tak neodporuca aby bolo babo naobliekane, cim viac vrstiev na sebe ma, tym je v sedacke menej bezpecne...radsej lahsie a prikryt dekou :wink: a v autach je ohrievanie tak neni o com :wink:
20. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence...a vitam nove kolegyne :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja ďakujem pekne :slight_smile:
Inak ahojte.Ja som rýchlo zapla PC kým malá ešte spinká ja už nemôžem kôli brušku a aj kôli tomu,že stále behám na WC tak som to vzdala.Pridala som nejake foto malej herečky a pridám aj foto bruška a zo sona :slight_smile:
20. sep 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marhulka mala je zlatunka...uplna modelka na tej foto s kabelkou...ta foro je uzasna..to je v orlande?
ja som tiez opat zacla viac v noci chodit na wcko :frowning2:
o chvilu ideme do centra na kremes sa tesim :slight_smile:
20. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumik este si na orave?
kedy sa vracias?
20. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, este...manzel siel dnes do KE a ja ostavam az do 1.10...ostala by som aj dlhsie ale 2.10 mam ten morfo, tak to si nemozem nechat uuuuujst
20. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, som sa dnes dozvedela, ze v rodine bude dalsie babo...aprilove alebo majove...uz maju dve dievky 15 a 13 rocne a obe su majove :grinning:
20. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super blumi gratulujeme :slight_smile:
ja som sa napraskala kremesom (takym lepsim ako na SK to je asi jedna z mala veci ktore musim pripustit ze uzasne kolace tu maju) preto tu nikto nepecie lebo je to lacnejsie z cukrarne a uzasne :sunglasses:
ale maminkine su tiez supisne ...
mamca prede 1.10. a muzik ide s chalanmi 2.10-3.10 do toskanska nakupit vinko tak budeme s mamcou same...moooc sa tesim :wink:
20. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte az teraz som sa k vam dostala vitam marhulku medzi nami :slight_smile:
20. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte kočky,
tak sme doma zo svadby...bolo celkom fajn, zakuskov som prejedena aj vsetkeho ostatneho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj sme trosicku potancovali, ale bola som unavena a o 23tej som uz lezala v posteli...muzik ma ulozil a vratil sa tam a tahal do tretej :slight_smile: takze dnes som soferovala domkov ja a to nas este cakalo zavaranie brusnic...teraz tu lezime obaja hotovi :sweat_smile:

vitam aj ja marhulku :wink:
20. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj, baby, na mne sa uz prejavuje zo som tyzden na Orave...pribrala som dalsie kilo, mozno dve :grinning: ...ved sa ale necudujem, tolko toho jem a mamina mi vyvara same mnamky :grinning:
20. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, marhulka mala je rozkosna, do reklamy :slight_smile:
ja som mala tiez kolacovy vikend kedze sme boli u svokrovcov :slight_smile:
blumka, fusak je pekny, boze to su palky, ja sa zblaznim z tej sumy co nas caka pokupit...a to nastasie nejake vecicky dostanem
dnes ideme plavat so zusikou - dame vediet ako bolo
dufam, ze mi to pomoze na moj chrbat a strpnute ruky :unamused:
21. sep 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
21. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, dobre :wink: Vitam aj ja nove tehulky, aky ste mali vikendik? My fajn, boli sme kuk malu neterku, v nedelu ich pustili domkov, je zlatunka a strasne malinka. Uz som zabudla ze aj Simko bol taky. :dizzy_face:
21. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...Terezka ma zasa sople, takze u nas noc nic moc :rolling_eyes: ...
ale vikend bol suprovy...akurat ze nam ocino odisiel a ostali sme same ale u babky, takze sa to da celkom zniest :sweat_smile:
21. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka, nam pri nadche dost pomaha Libenar, do troch dnoch mame vzdy po soplikoch. Neskusali ste?
21. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, dakujem za radu, zatial mame physiomer, je to len slany roztok, malu nahrievam na speci lampe a odsavame, ale ten rev pri tom...ona ked velmi reve vzdy sa povracia...az mam z toho des ja..uvidime ako to bude prebiehat a ked nebude zaberat nasa klasika, tak pojdem kupit ten libenar
21. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj no to s tym placom :cry: Ale veru len stale odsavajtem aj ked je boj, neodsaty sopli moze sposobit zapal usiek, ale to iste vies. A Tete este dostatocne nefukne nostekom, ze by ste nemuseli odsavat.
21. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to kati..ona ked fukne, tak to je taky fuk ako nic :sweat_smile: ..uz ju lakam na kadeco...ze ona mne odsaje, potom mame choru akoze aj taku plysovu macku, ze aj jej a potom terezke...no dnes rano to trosku pomohlo, uvidime ako bude dalsie odsavanie
21. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
co mate nove? Idem vas docitat, kym sa pustim do prace :slight_smile:
21. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. ja som si v práci urobila malú prestávku, aby som tiež dočítala zmeškané.
Dievčatá, dúfam že vám nevadí že som sa k vám pridala až takto neskôr-v 5.mesiaci, ale do 15.týždňa som kvôli celodenným nevolnostiam len "prežívala". Ale už si tehot. začínam užívať. Zajtra idem na poradnu a ultrazv., dúfam, že sa moje bábo bude ochotné ukázať sa v plnej kráse, samozrejme že som zvedavá - dievča alebo chlapec.
21. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, vooobec nevadi, hlavne ze si tu :wink:
a mena uz mate vybrate?
21. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, vobec nevadi, hlavne, ze si sa ukazala :slight_smile:
drzim palce na poradnu a daj vediet
21. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doma už mám Branka-11,5 r., Lenku-4,5r. a teraz ešte veľmi neviem, ale páči sa mi Šimonko, Timotej/Timonko/, Melinka/Melánia v kalend./ a možno Lívia.
21. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty uz si pokrocila maminkaaa :wink: ..deticky sa tesia na surodencia?pekne mena si si vybrala :wink:
21. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym...

andrea vitaj

blumka, akurat som minule citala ze je dobre skusit dieta naucit fukat nostekom do nejakej vrtulky alebo listov a tak sa moze naucit aj fukat sopel...tak neviem...
21. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa teraz paci Timon, ale nie som si celkom ista takymi "cudnejsimi" menami, ale Lauru mam predbezne istu, aj ked uvidime co z toho bude :slight_smile:
21. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto v 30.tke začína s pôrodmi, ja týmto 3. končím - dúfam, síce nikdy nehovor nikdy.
Detičky sa tešia - hlavne na sestričku a manžel samozrejme na syna - futbalistu.
21. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, citite pohyby babatka len zvnutra v brusku, alebo aj zvonka ked mate ruku na bruchu?
21. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok