Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
21. sep 2009

megg, ty si ako moja sestra, ta to tiez tak robi 😀
no moj manzel by ma hned zrusil, keby nieco taketo navhnem 😅

to plavanie vam aj ja zavidim, hned by som isla, len ked ja tam casto nieco chytim a nechcem teraz riskovat...
Ale uzite si to aj za nas 🙂

maculik
21. sep 2009

olif ahoj pani mladomanzelka 🙂
tak je super, ze vam to dobre dopadlo, znies velmi spokojne, co je super. Tesime sa na podrobnejsie spravy, ja si to precitam rano, aspon budem mat zaujimave citanie pri ranajkach 😀

Teraz utekam domov, manzel dnes sam hospodari s Adelkou, maju v praci volno, tak ostal s nami a nedali sme ju do jasli, no som zvedava, ci jej nerozhadzal cely rezim 😀

Tak pekny zvysok dna vsetkym.

zucana
21. sep 2009

olif este raz gratulujema tesim na fotky...uz teda pani 😀

blumka
21. sep 2009

olif, caaaaaaaau...mladomanzelka 😉 som zvedava hlavne na to skladanie tej vety 😉
my bojujeme dalej...ja by som nadchu zrusila...uplne...na co vlastne je? kurnik 😠

zucana
21. sep 2009

blumi a naparovat si sa slanou vodou si skusila? mne to pomahalo....

martulanr
21. sep 2009

ahojte
Olif tak teraz len oddychovat 😀
boli sme na sono a medzi nozkami bol pipík ak to nebol pupočník ale chcem pre istotu este do Hlohovca 😀 aby sme mali 100% istotu 🙂 a podla veľkosti ťahám na 23tt 😀

zucana
21. sep 2009

super martulanr tak gratulujem 😉
tak futbalovy tim zakladate 😀

zusika
autor
21. sep 2009

🙂 same pekne spravy dnes....
Martula..... a kedy planujes ist do HC? medzi 23 a 26tt je to idealne.... mozeme dat rande ked tam budes, mam to hned pod cinziakom.... 😉
ja sa chystam v oktobri

zucana
21. sep 2009

zusika a ty kedy mas morfo?

martulanr
21. sep 2009

zuzi no tak dvoch brankarov a stačííí 😀

zucana
21. sep 2009

inak niekto sa pytal na to stretko kvoli bytu zajtra...jo to je kvoli tomu vacsiemu a dufam,ze to vyjde inak sme nahrati a musime hladat nieco ine....
inak davam foto co mi maminka kupila pre viki 🙂

zusika
autor
21. sep 2009

zuci, v piatok mam morfo

lienka2
21. sep 2009

baby vy ste tu niektora pisali o pomarancovej stave, ze to pomaha aby sa babo na usg viac vrtelo? nie som si ista, ci to bolo tu alebo v januarovkach, v stredu idem na usg a naposledy sa male schovavalo.. 😅

blumka
21. sep 2009

leni, mne na sone daval sestricka pit studeny pomarancovy dzus aby sa babo povrtelo a otocilo 😉 ..vraj pomarancovy dzus by sa nemal davat detom pit pred spanim aby neboli pirlis aktivne, tak asi je nieco v tom pravdy

lienka2
21. sep 2009

blum, len dufam, ze to nemusi byt 100% dzus.. kolko toho mam vypit ?

blumka
21. sep 2009

lienka, ja myslim, ze cokolvek studene si das tak preberes babo k akcii 😉 , netusim ci to musi byt striktne 100%, no nemyslim si ze to je take dolezite...ja som popijala pocas usg asi z 2dcl pohara

ewelyne
21. sep 2009

ahojte bambule 😉
tak pozeram, ze vesele vikendy ste mali 🙂

olif, tiez estre raz congratulations 🙂 a tiez som zvedavcek na foto.

lienka2 alebo si skus dat cokoladu prip.hroznovy cukor cukriky-aj to zabera, alebo poprechadzat 😉

blumka, juuuj skoro sa uzdravte, aj my sem tam este odsavame, lebo nevieme dobre fukat, ale uz dvakrat nam zabrala na odhlienenie ta prirodna sol Kali mur, to som sa k tomu dostala cez jednu maminku z konika a ked zacne kaslat, tak este jedna tym deckam to chuti 😉 skus nostek vytierat cajom-aniz a praslicka a hlavne na chvilu vynechat mliecne, banany a cukor v akejkolek forme.. aby nebola prekyslena a nezhorsil sa soplik. Nam toto pomaha. Tak sa drzkajte a opatrujte drobci 😉 blumi a ma aj teplotku?

zusika,loginka,-kam chodite plavat a o kolkej?

zucana-tie veci su krasne, maminka je sikula 😉 drzime palcoky na to stretko.

martulanr-tak to ste vacsi aj nam vraveli ze velkostou sme o 2 t. dopredu 😉

vitam nove maminky s drobcami 😉

martulanr
21. sep 2009

zusika poslem ti cislo IP ja by som chcela cim skôr uvidim ako mi to vyda este neviem kedy ma poslu na tu glukozovu vodu fúj lebo doo poolovice oktoobra budem "letušku" robiť 😀

ewelyne
21. sep 2009

Maculik 🙂 kde vlastne v zahranici posobis? Mala vam chodi uz do skolky a ty do prace? 😉 my davame maleho od oktobra a mam stres, ze ako to zvladne... hmm. ale mozno nakoniec lepsie ako ja 🙂

ewelyne
21. sep 2009

martulanr, prečo "letušku"? 😀

blumka
21. sep 2009

ewe, nie mala nema teplotu..
zatial len sople...chvalabohu mliecne vyrobky jej vobec teraz nejdu na chut, teda okrem mlieka ale aj toho vypije malicko...

ewelyne
21. sep 2009

🙂 blum,tak potom to je este dobre, len to odide rychlo prec a dlho neobtazuje,ze? 😉

martulanr
21. sep 2009

ideme trošu oddychovať najprv Londýn a potom Spanielsko 😀 pootom sa tam uz tak skoro nedostanem lebo budem dojka ako pri malom 15mesiacov 🤐

blumka
21. sep 2009

no ved...najhorsie su noci...mala ked je chora tak je velmi spava, spala by rada, len zial sa jej velmi neda...pri minulej nadche, prespala jedno poobedie az 4 hodiny 😅

zucana
21. sep 2009

baby ja tu pripravujem muzovi strategiu na zajtrajsie stretnutie a robim finacnu analyzu najmu 😀
lebo ta zenska je dost neprijemna tak nech radsej ide sam...tu sa zeny moc nemusia...aj ked ja som predsa taka milucka 😎
inak rozmyslam co na veceru lebo moj muzik zjedol vsetko co som dnes spravila a myslela ze ostane aj na veceru ☹ asi mu spravim studene tuniakove cestoviny....

ewelyne
21. sep 2009

martulanr, tak si to uzite 😉
15 mesiacov, to nie je taka strasna doba 😉
my sme boli 18 mes.a ja by som aj pokracovala, ale maly uz nechcel 😅 😀 🙂
ten sa normalne sam odstavil a bolo 😕

blumka, tak to je teda riadny spachtosko, ta mi pri malom nehrozi, ja neviem na com fici 😅

ewelyne
21. sep 2009

zucana, mas pravdu, ked vies vycitit, tak radsej posli muzika sameho 😉
a studene cestoviny s tuniakom to aj my mame veeeelmi radi 🙂 a nam sa stava stale, ze uvarim a dufam, ze ostane aj na druhy den niekedy a smola 😉 taky jedaci, len ked im chuti 🙂

blumka
21. sep 2009

ewe, no mne spi terezka celkom dobre od roka...dovtedy to bol horor...cez den v priemere 2 hodky a v noci tych 11 hodin...teraz je to tazsie kvoli tym soplom ale inak sa nestazujem 😅

komarik
21. sep 2009

ahojte,

tak my sme dnes boli u zubára. Všetko dobre dopadlo a zuby sú zdravé. Zmenila sa mi doktorka ale bola veľmi milá takže pri nej ostávam.

Som rada že sa vám zoznam páči. Nech nám všetkým pomôže 😵

zucana
21. sep 2009

no len to je nezvyk u nas...moj muzik jedava straaasne malo....my fakt na strave asi najviac usetrime ale zasa chodime tak 2krat do tyzdna na vecere takze tam sa to vykompenzuje 😉 ale vacsinou sa to neplati z rodinneho konta ale z muzikovho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre