Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
22. sep 2009

ewe ked ja tampony som v zivote nepouzivala 😒

maculik
22. sep 2009

kocky, idem domkov, zajtra docitam, tak pekny zvysok dna 🙂

loginka
22. sep 2009

ewe, s tymi olivovymi tamponami som to skusila, ale aj som si kupila original tampony z lekarne, ale vcera som ich nemala, predpokladam, ze tam je cista voda, ked je to plavanie pre tehulky

loginka
22. sep 2009

ewe a nemas nejaky ludovy recept an tie ruky? 🙄

ewelyne
22. sep 2009

zucana, ved mozes skusis tie najmensie a das si ich len tak na zaciatok, aby netlacili, nie je potrebne ich zavadzat az uplne dozadu. 😉 za vyskusanie nic nedas a ked budes moct chodit plavat bez nasledkov, to potesi, ze? nic nasilu. 😉

zusika
autor
22. sep 2009

aj ja pouzivam elastiq ....
logi a neflakali sme to, neboj...teda aspon ja myslim ze nie... vecer som trosku citila bedra....
a ty si zohnala tie "plavacie" tampony ...ja ked som sa na to pytala, tak na mna pozeralo ako na puk...ze sice reklama je, ale nikto im to nedodava... ake velke je to balenie a co stoji? Vdaka!

zucana
22. sep 2009

ko len radsej by som to skusala ked nebudem tehu 😒 vies potom co sa mi stalo som taka opatrna...
nieco na ten chrbat lopatky nevies poradit 😉

loginka
22. sep 2009

zusika, kupovala som ich , ked som bola u rodicoch v RV 😒 , v BA som ich este nepytala
stali asi 2.70 Eur ak si dobre pamatam a bolo ich tam 4

jasne ze sme to neflakali, to ja len tak , ze ziadne citelne nasledky, co je ale dobre, lebo staci ze ma boli chrbtica, spodok, ruky... 😲

zusika
autor
22. sep 2009

aj mnaaaa ☹ chrbat a zadok.... dnes si dam asi prijemnu vanu.... nech sa mi trosku ulavi...ak vobec....

Trnavacky.... som dostala z materskeho centra info ohladne predporodnej pripravy.... ja som s ateda zaujimala o kurz na november - takze 4.11. zacinaju o 17.0 - plati sa iba za jednotlive navstevy, a v pondelky sa cvici.... a buduci otec je velmi vitany 😀

zusika
autor
22. sep 2009

kocky...balim to tu.... zajtra docitania 🙂

ewelyne
22. sep 2009

zusika, obycajne tampony som pouzivala 😉 ziadne speci plavacie som nezhanala.
zucana, chapem, ale jednen tampon ti nespusti porod a ked ta kontroluje gynekolog, nepozera zospodu a nedava ruku dnu, ci sa neotvaras a tak? toho sa ja bojim viac. oni sa smatreju tak hlboko kam tampon nezajde..

ewelyne
22. sep 2009

a ked je to za normalnyhc okolnosti zariadene tak, ze baby sexuju a nic sa nedeje... neviem...

zucana
22. sep 2009

tak ja mam bohuzial neodporucane...takze okrem plavania nic? 😖

loginka
22. sep 2009

zuci, urcite je chrbat dobre cvicenie na fit lopte - skus nejake cviky
ja si doma pocvicim aj sama, aspon sa tak ponatahujem

olifcek
22. sep 2009

baby, konecne dnes budeme mat fotky, pokukame ich, a verim, ze konecne napisem, ako prebiehala svadba, a bude i link na par fotiek x;o) dnes v praci velky frmol, tak som vas ani necitala, ale precitam si vsetko x;O)

zucana
22. sep 2009

logi oki len si musim kupit tu loptu 😉
boli sme pozriet ten byt a pomerali vsetko takze teraz mam co robit...architekta...videli sme ciernu macku....ale mala taky biely flak na krku tak to by musela byt cela cierna aby prinasla zle...(narazam na povery) resp. to iba ked prejde cez cestu ??? ako je to 😀

nedockava4
22. sep 2009

ahojte, tehulky...pozeram, ze pisete o tamponoch na plavanie....predavaju ich v Billa....volaju sa "senta protect"
4 kusy stoja asi 60 Sk

loginka
22. sep 2009

tak to je lacnejsie, co ja som kupovala
zuci, tak to by si mala, na nej mozes potom aj babo uhojdavat 😉

matka331
22. sep 2009

ahojte taj morfo dopadol super.... vsetko je v poriadku .,,,a pytalasom sa pohlavie tak ze vraj dievatko ale ze si nebol na 100 percent istyyy ....takze tobude asi Victoria 🙂

zucana
22. sep 2009

mati tak gratulujem 😉 takze budeme mat menovkyne...jediny rozdiel ze moje je origos: vittoria 😝

ewelyne
22. sep 2009

zusika, jasne ta fit lopta, mna to nenapadlo, mam ju doma, este v robote som ju pouzivala pocas tehu ako stolicku a s malym od mala sme na nej cvicili.
Zusika a Logi, este ma napadlo, ja som cvicila jogu pre tehotne. Su aj knihy a da sa to, lebo v tehu sa nemoze cvicit vsertko z klasickej jogy. Skuste to. 😉
jeeeej matka, blahozelame, budu dve viktorie 😉
mne sa pacia olifkina olivia, ale nevieme este...

olif, jeeej svadobna profilovka- prekrasna nevesta? ako sa citis ako pani olifcek? 😉

blumka
22. sep 2009

ahojkyyy...
vidis ewe, mna tiez fitlopta nenapadla 😅

andrea2603
22. sep 2009

ahojte. Ja som dnes bola na poradni, že všetko je v poriadku. Mala som mať ultrazv., ale že sa mu zdá byť bábo malé, tak že mám prísť radšej o 2 týždne.
Dievčatá, ja bolesti chrbtice nemám-zatial, ale pri 2. som mala a dobrá správa je, že vás to vo februári prejde 🙂

olifcek
22. sep 2009

ewe jj, profilova fotka zmenena x;O) citim sa perfektne veru 😉 dakujem za opytanie. uz sme presli vsetkych cca 900 fotiek, ale este nemame vyber urobeny x;o( ved same viete, ze to nie je tak jednoducheee x;o) chcem pridat moj pribeh o svadbe uz aj s fotkami, snad este chvilku vydrzite a neprejde vas zvedavost 😢

jj, i ja som lekarovi vravela o bolavej kostrci, niekedy az krce do stehien dostavam z toho, niekedy sa neviem zo sedu postavit, inokedy z lahu...povedal, ze je to sposebene tehu, a ze to bude pri porode a po nom este horsie, ale, ze to potom prejde x;o) takze ,,super,,

olifcek
22. sep 2009

nedockava lekar mi dovolil cvicit v stonozkeeeee x;o) ale zajtra idem s jednym znamienkom, ci ho netreba vybrat a ak nie, tak by som v utorok sla pocvicit, co Ty na to? x;o)

ewelyne
22. sep 2009

olif, no tazko nas prejde zvedavost 😀
teda aspon mna urcite nieeeee 😅 😉

zucana
22. sep 2009

😉 ani mna neprejde zvedavost

blumka
22. sep 2009

olif, ani mna 😀
inak k tej kostrci..ja od porodu nemozem sediet dlhsiu dobu na tvrdom...vtedy ma tak zacne boliet kostrc, ze sa ledva postavim ☹

granado
22. sep 2009

Ahojte babenky, ja sa idem trošíčka pochváliť. Dnes som bola na poradni, foto som už pridala. Takže máme byť 18+6 a sme 19+2. Minule sme vážili 116g a dnes 290g. Všetko je v pohode a super a je to hádajte čo?

loginka
23. sep 2009

no dalsia co napina 😎
...je to chlapec... 😝

baby ja neviem co s tymi rukami, dnes rano som ich uz vobec nemohlal ohnut, opuchnuty aj klb, citim sa ako keby som mala nejaku artritidu, musim volat dr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre