• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zuci, no brat asi nevie, čo sa patrí.
Ja mám super švagrovcov, manželov brat si zobral za manželku moju spolužiačku zo strednej a máme super vzťah. A strašne sa tešíme, lebo aj oni už čakajú, takže budeme spolu kočíkovať.
23. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej allex, to je mile :wink:

grando, len nech si ohrnaju, a nech sa im neskrivi, kym sa mala narodi :wink:
23. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex to máš fajn. Ale mne ide o švagrinú - manželovu sestru takže žiadne kamarátky skôr na nože :grinning:
23. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mozno....ma totiz 42 rokov....ale to neznamena ze svojmu bratovi nezagratulujes...
a prave som sa dozvedela dalsiu uzasnu vec...ja mam totiz tetu co zije v Bolzane a ma 2rocnu dcerku....je to mamina sestra a po dlhsej dobe co sa rodina nebavila sa pred 2 rokmi zacala bavit....no ale moja babka (zije na SK) a teta mi vsak neprisli na svadbu aj ked boli pozvane (kvoli dalsim 2 clenom rodiny ktori sa stale s nami nebavia- na vysvetlenie abys te si nemysleli ze sme s mainou nejake zle a nieco sposobili my...ale mamin brat mal firmy s mojim byvalym otcom a po rozvode za vspikli proti mame aj s dalsou sestrou)
no a vcera volala ta teta z Bolzana mojej mame, ze ked sa mi narodi babo a pride za mnou ze by mohla prist aj babka (lebo ta este nebola v IT ani za tetou) a ze by mohli byt u mna a ze oni sa u NAS s babkou stretnu ze sem pridu lebo to maju 2 hodky...no mamu skoro vystrelo tak jej povedala svoje a mna teraz tiez...tak na svadbu nie lebo to je daleko, ani na krstiny nas nepozvali lebo tam bola ta dalsia sestra a teraz ked ja budem mat starosti ine ma tu chcu este vyuzit...no takze baby asi tak....a potom ze nenervuj sa...
23. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj granado tak to mame podobne...brat muza ma frajerku ktoru volame s muzom zmyja...naucil sa po slovensky....asi sa nasli lebo je taka zla a podla a vychcana materialistka ako aj on....ale pretvarka o 106 ;)
a pisem vam to tu baby lebo ani muzikov to nechcem povedat....on by bol z toho smutny ked aj hentakeho brata ma ze aj ja mam takych :pensive:
poviem mu to neskor :unamused:
23. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, zucana :confounded: to su take veci, su skoro v kazdej rodine, ale teraz sa ich musis snazit pustit z hlavy...
ja viem, ze to neznamena, ze vlastnemu bratovi nezablahozela, ale vidis,... aj nam sa stalo.... ja uz na to kaslem, nech si oni ziju svoj zivot, hlavne aby ste vy traja boli stastni ako rodinka a "kvazi clenovia rodiny" co len robia nervy-dovi dopo... :wink:
23. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jo jo ja to uz tak beriem...ale chudina mamina...je to jej vlastna sestra a brat....
23. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, no ako si to pekne vymysleli... :angry: a teba sa ani nepoýtajú, to čo sú za móresy...

môj manžel má len brata, takže to je v pohode. Máme dobré vzťahy.
23. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanca to chce klud a nohy v teple. Tak im odkáž že či nevedia že malé bábo má mať minimálne 6týždňov klud a žiadne návštevy aby nechytilo neaký bacil/a povedz že v ich prípade besnotu :grinning: / aže keď ty sa budeš na to cítiť, určite ich prídeš navštíviť. Ak im povieš že prídeš ty možno sa úplne zataja, u nás to aspoň tak funguje a mám svatý pokoj :wink:
babule, dnes nic nestiham, docitam vas zajtra, prajem vam krasny slnecny dnik, ja utekam pre malu a k dr :wink:
maculik pa pa a pekný zvyšok dňa! :slight_smile:
23. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado ved jo....vsak mne ani nevolala chapes?lebo vie co by som jej povedala...oni si naplanuju a idu za mojou maminou s tym....a teraz budeme zas najhorsie :wink:
nevadi hlavne ze sa mame my tri so segrou a mam naj muzika na svete :sunglasses: a aj vikinku v brusku :dizzy_face:
23. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, alebo im navrhnes, ze ak chcu prist a vidiet babo, nech pridu na navstevu az vtedy, kedy ty uznas za vhodne a na par hodin, a ked chcu ostat dlhsie, nech sa paci hotel, ale ze u vas byt nemozu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana presne tak, nech si myslia čo chcú.
23. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: to je hlavne- vy tri, muzik a vikinka
pekne si to vystihla.
23. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je správny pohlad na svet. Mna teraz napadlo, že keď sa mi narodil malý hneď a bez nahlásenia sa mi sem dovalila celá familia z dediny/ja nie že som nemala nič nakúpené to kašlať na nich/ ale kým sa zžiješ s bábom a si neskutočne unavená a muž/ich syn/ani nebol doma bol v robote. Ja som skoro dostala mrcha nemoc ale naštasti prišla akurát moja mama ma vystriedať aby som si trochu pospala a keď ich tu uvidela tak ich slušne vyhodila. No a odvtedy tu nikto nebol a mám pokoj. Bolo to tvrdé ale ani oni mna nešetrili tak čo. :wink:
23. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :grinning: grando, super ti to poriešilo situáciu :grinning:
inak ale ja musím napísať, že moje kamošky sa chceli dovaliť, a mužík len kukal, ja neschopná, doma bordel. ..Oni prišli, upratali a ešte si aj doniesli chlebíčky, koláče, šalát atď.... a mužík, že môže chodiť častejšie :wink:
to bolo milé, lebo oni prišli za malým a nami a nie preto, aby sme ich my obskakovali a vedia ako to chodí, že nestíhačka :wink:
23. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewelyne tak proti takej návšteve by určite ani jedna z nás veru ničnemala, ale veď ja ti vravím že kamoška ťa lepšie chápe ako svokra. Podla mna to bola len kontola u mna doma že to určite nezvládam, to vieš ona musela do záhrady chodiť a mala viacej detí a ja nezvládnem jedno decko :angry: :angry: Ale nemôžem povedať, malý má 5 rokov, chodíme tam iba my oni sem nie a vzťahy sú už o niečo lepšie. :wink:
23. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej oni sa starali o nevládneho strýka, svokra, muža, záhradu a statok a domáce zvieratá, dom, chodili na pole a mali 6 detí a my sme neschopné, že? také bájky som už počula...a potom stíhali ešte aj do roboty chodiť :grinning: no super ženy boli kedysi...
23. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varíte babulky?
23. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
superženy to sú a my sme iba také fifinky :grinning: a čo nám je zle? Ono možno aj trochu závidia taký ten pokoj na výchovu, veď kolko sa oni venovali deťom keď ich bolo tolko . Ja som so sebou a mojou výchovou zatial spokojná, uvidíme čo bude v puberte :grinning:
23. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, zuci, taky brat...ved to sa neda nazvat bratom :angry: ..cista zavist :wink:
ja sa uz nejdem vyjadrovat k nasej svagrine, to je take tela, ze az...no sorry za vyraz :sweat_smile:
a svokry...ja mam ok svokru...niekedy ma vie vytocit ale to je tym, ze zijeme v jednej domacnosti (uz nie dlhooooo), ale inak je ok...moja druha mama :wink:
ked sa narodila Tete, boli u mna cele sestonedelia moji obaja rodicia, prisli z SK aj kvoli malej aj kvoli mne...ja som mohla oddychovat, ked som to potrebovala, ocino bol s malou, mamina navarila, poupratovala...teraz uvidime ako to bude...svokra bude na blizku tak snad pomoze :wink:
23. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby takže pre dnes kšlem na to 3D stále mi to nikto nebral/to sú už len služby/. Idem malého prekvapiť da školky na obed, už vidím ako sa bude tváriť. Ja mu rada robím takéto prekvapká. Potom vás tu dočítam tak zatial :wink:
23. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja poznam take bajky :grinning:
moja tetka est azhlasila ze: no vsak ty (akoze moja mama) tak budes aspon mesiac nie? a moja mama ze no to neviem (moja mamina ma totiz dolezitu veducu funkciu na jednom z nasich uzasnych ministerstiev) a ze ked tam budem tak idem pomahat a nie na navstevu...no sila
a moja teta (inak ma 35 rokov) mojej mamine ohovara mojho muza ze ma vrasky na cele....to ked som pocula tak mi z nej doslo zle...ja by som v zivote nic nepovedala na toho jeho muza (ani zobrati nie su) a pritom ma 100 kil holu havu a nausnice....a ona mojho najkrajsieho muzika co ma vrasky lebo maka a ma starosti (a inak vyzera mlado) bude ohovarat a este mojej mamine co si ho neda za nic.... :angry:
23. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem robit telaci ena prirodno plnene horcicoua mortadellou a s ryzou :wink:
23. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak svokru mam dobru...aj ked treba vediet kedy ju zastavit a priviest do reality :grinning:
ked som ale pracovavala do 8smej chodila mi kradnut pradlo spnave a poprala mi a pozehlila...vraj lebo ona mala len 2 veci co surne musela prat a nechcela to prat v rukach :grinning:
23. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si vaz zuci tu svoju svokru. ked si tam bez svojej rodiny, aspon ona ta podpori. a na svagra sa vykasli, viem, boli to, hlavne tvojho muzika ale ked niekto nevie co sa slusi tak to je jeho hamba...
23. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj joana...ved aj moja mamca mi to vravi...
inak slaninka pecena sa moze ze?
23. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sme sa s muzom rozculili lebo ta co chce kupit nas byt robi problemy potom co sme jej povedali, ze si odmontujeme vsetky sietky proti komarom (vsetky su velmi moderne riesene) a na mieru robene zaclony a aj umyvadlo z pracovne a umyvadlo so skrinkou z jednej kupelky ale jej tam dame ine....ze ked chce sietky so zaclonami tak ma zaplatit 1800 eur (pritom stali zaclony 3500 a sietky 1500 eur) ....moj muz sa tak vytocil ze nepovoli ani za nic...a radsej nepredame...ostaneme tu az kym sa nepostavi dom a predame potom....tak uz sa aj s touto moznostou zmierujem :grinning: beriem to ako osud :wink:
23. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci a prečo sa vlastne chcete sťahovať?
23. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok