Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. sep 2009

lebo ideme ideme stavat a dostali sme dobru ponuku za predaj bytu...tak preto...ak nie tak budeme tu a budeme dufat, ze sa nam potom podari tiez predat za dobru cenu 😉
kazdopadne sme s muzikom napisali taky dost dobry mail...normalne som na seba hrda ze som pouzivala take iste vyrazy talianske ako muzik 🙂

zucana
23. sep 2009

ale tato to uz prehana...sme jej znizili cenu o 50000 eur a teraz jej ide o sproste sietky a jednu skrinku v hodnote spolu 2500 eur ale nepovolime...nechame na osud

blumka
23. sep 2009

zuci,ja si stale hovorim, ze vsetko je tak ako ma byt...a vsetko zle je na nieco dobre 😉

alex
23. sep 2009

ahaa, tak už chápem. Ty kokos o 50 tis. eur znížite cenu a takto vymýšľa... 😠

A ako sa v IT pohybujú ceny bytov?

zucana
23. sep 2009

dost vysoko alex....ale teraz je kriza...tak sa malo predava...ale tento byt je kvazi v centre ....
veru blumi bude ako bude...dam vediet 😉

alex
23. sep 2009

no veď aj u nás cítiť krízu, byty išli dosť dole, teraz sa ozaj oplatí kúpiť. Ale my sme sa dohodli, že kúpime až po materskej, keďže teraz hypotéka neprichádza do úvahy. Budeme to musieť nejako ešte tri roky vydržať so svokrovcami.

zucana
23. sep 2009

tak pokial mas dobre vztahy tak vydrzis a pomozu aj 😉

alex
23. sep 2009

No veď hádam zvládneme, vzťahy máme ok zatiaľ Nechcem veľmi aby sa mi svokra miešala do výchovy, tak uvidíme, ako to bude, keď sa maličký narodí.

zucana
23. sep 2009

alex dobre je hned na zaciatku urcite pravidla a dat najavo co sa ti paci a co je uz vela 😉

marhulka20
23. sep 2009

Ahojte kočulky ďakujem krásne za gratulácie 🙂 Aj ja som sa už začala tešiť 😵 Moja Elinka sa strašne teší stále len behá opatrne okolo mňa bozkáva mi bruško a hladká zlatá je tak sa teškám aj ja 🙂 Teraz sme jej dorobili izbyčku tak mám aj ja aj ona z toho radosť pomaly ale isto chcem začať pripravovať veci pre bábätká aby som na nič nezabudla a svadbu chceme budúci týždeň narýchlo ale predsa chcem aby sme mali všetko porobené 🙂 Ja sa cítim fajn len trošku ako slonica hehe bruško mám poriadne 😝 ale čo už chcela som sa spýtať ci chodíte na facebook?

loginka
23. sep 2009

to je fajn marhulka, treba sa tesit a pojde to lahsie 😉 co na to doktori?
inak moj tatko je z trojiciek 😉 , tiez dve baby a on, boli senzacia v malom mestecku pred 60 rokmi a moja babka mala uz o 2 roky starsieho, takze asi ako ty, ale mala uz 40 rokov, ty mas fajn ze si mladucka, uz si po porode a tvoje telo by to malo lahsie znasat
ja nechodim zatial na FB, nejako som nemala potrebu

zajtra idem s tymi rukami k neurologovi, tak som zvedava

zucana
23. sep 2009

marhulka super grauòujem k svadbe ...ja som na facebooku a kto ma chce tak ti poslem meno do IP ...
inak davam nove ulovky 😉

loginka
23. sep 2009

jeee, tie ruzove vecicky su uzasne, dnes som bola na skok v Avione v Nexte a som tam slintala nad vecickami 😅

zucana
23. sep 2009

dikes logi 😉
neslintaj a kup uz nieco aj ty 😎

blumka
23. sep 2009

logi, tvoj tatko je z trojiciek? waaaaaau...ja som mala dost ked som zistila ze moj manzel je z dvojiciek, nikdy predtym som s dvojickami do kontaktu neprisla 😅 😀
marhulka, ja som na fb varena pecena 😀 😉

blumka
23. sep 2009

zuci, tie satocky co mas v albume su podarene a tu knizocku mame aj my...napadla mi teraz taka prihoda s nasou trojrocnou neterou, ktora tu knizku ma tiez a uz ju vie naspamat, ako sa vecer modlievala.."anjelicku, moj straznicku, opatruj moju dusicku. Ten chlpac aj rozprava, jaj hus nebud zvedava. " 😀 😀

loginka
23. sep 2009

zuci, som ako ty, az po morfologickom 😉
ale uz som kupila predtym dve kosielky a dve bodinka

loginka
23. sep 2009

veru blumi, obdivujem moju nebohu babku
inak som zvedava aj na brasku - pokusaju sa o babo, jeho zena maju v rodine same dvojicky
jej mamka je z dvojiciek, sama mala dvojicky, ale zomreli po porode chudatka, jej sestra tiez cakala dvojky, ale nakoniec z dvoch mala jedno
takze maju realnu sancu 🙂

blumka
23. sep 2009

no teda, kebyze sa to spoji z oboch stran..z vasej trojicky, zo svagrininej dvojicky, tak neviem, neviem 😀

loginka
23. sep 2009

veruuu, to bude skolka, ale svagrinka miluje deticky, studovala a pracuje s detickami, takze nevidim problem 🙂

zucana
23. sep 2009

baby mam na vas taku otazku...aj vy rozmyslate nad tym, ze ci bude babo zdrave a ci bude vsetko v poriadku a trebars bude vidiet, pocut, mat vsetko ako ma .... alebo som len ja taka blba....

loginka
23. sep 2009

brebleskne mi sem tam hlavou , ale ked budem mat potvrdene na morfologii, ze je vsetko ok, tak budem kludnejsia
ale ja mam momentalne obavy z tehotenstva, ako to zvladnem, aby som vydrzala co najdlhsie, z porodu , nasledneho zotavovania sa a ci budem moct kojit atd, atd, je toho kopec ale na deticky sa veeeeelmi tesim a musim verit ze bude vsetko ok

ale myslim si ze uz sa budeme ako maminy bat stale...

zucana
23. sep 2009

ved hej...ja sa ale napriklad bojim ze ked vidim v telke napr.slepe dietatko alebo postihnute a tak...ked niekde hovoria take veci....jak vadna....tak chcem vediet ci sa bojim sama...lebo som si tiez vravela ze po morfo sa uz nebudem bat a hen ☹

loginka
23. sep 2009

take radsej nepozeram a necitam a nepripustam si to

alex
23. sep 2009

ahojte,
zuci krásne vecičky 😵
inak aj ja a aj manžel máme v rodine dvojky, tak sme mali nábeh, ale je len jedno.
Ja mám teraz najväčší strach, ako dopadne amnio, ani sa tak nebojím toho výsledku, som si istá, že maličký je zdravý, ale aby sme to zvládli a nič sa nestalo.

marhulka ja som na FB 🙂

lienka2
23. sep 2009

zucana, ja sa bojim stale.. vzdy najviac pred usg, potom je par dni pokoj a potom to zacne znova.. 😖 asi uz ine nebudeme..
inak dnes som bola na usg, a cakame chlapceka 🙂 strasne som chcela dievcatko, manzel tiez, ale tak hlavne ze je zdravucke 😵

zoska
23. sep 2009

Ahojky,
no mam vas docitane...
granado gratulujem k babulke...inak som zistila ze mame rovnaky vkus na mena, ale uuplne 🙂 My od zaciatku mojho tehu sme vyclenili pre dievcatko Nelu(na výber bolo este Sara a Laura) a pre chlapca je na 99% Matus...no a ako kukam tak ty mas Matuska doma a Nelku v brusku 😀

zuci, hlavne sa moc nerozculuj nad rodinnymi problemami...rodinu si bohuzial nevyberies 😒 u nas su teraz take tahanice s ocinovymi surodencami kvoli peniazom z dedictva po starkom a s opatrovanim strakej, ze az mi je na grc...odnasaju si to moji rodicia pretoze maju k veciam ludsky pristup a nie ako otcovi surodenci ktori nehladia napravo-nalavo, a este clovek ani pochovani nieje a uz sa len o prachy zaujimaju a pokila zije a je chori tak ho uz pochovavaju lebo s nim nechcu mat starosti....ach jaaj 😠

no inak dnes som bola v BB pozriet kamosku, co sa vratila z USA... bola so mnou v predajni kocikov a tm nam pani predavacka povedala tolko infosiek ze som odchadzala z predajne z dvojnasobne vacsou hlavou....neodporucila mi Jane kocik....ze plastove kolieska maju zivotnost 5 mesiacov a nahradne stoja 3500sk/kus...ze nie je dobry na caste skladanie...bla bla...no ale poradila mi ze si mam pomerat vytah zvnutra a kufor auta a odporucila mi kocik coletto...tak som si ho v predajni vyskusala a vyzera celkom fajn, je lahky aj pekny...tak uvidime aky nakoniec kupim...

sorry za dlhy prispevok 😅 mam deficit za cely den, tak odpustite 😀
Marhulka- ja mam tiez FB...ak chces napis mi do IP...

alex
23. sep 2009

jéééj lienka gratulujem k chlapčekovi, tak máme kamoša do partie, tuším sa to nejako vyrovnáva 😉

lienka2
23. sep 2009

akurat sa nevieme dohodnut na mene, vidim ze to este bude pestre.. ja som mala vybrate nejake mena uz davnejsie, ale kamosky ma predbehli kedze rodili vsetky davno predo mnou.. a manzel vybera take mena, ze sa mi z toho hlava kruti 😠 ☹

alex
23. sep 2009

no ja sa stále snažím manžela prehovoriť na Alexa a nedarí sa mi, tak sa nejako zžívam s Jakubkom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre