• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
logi: dakujem za mile slova x;o) bola som stastna ako blcha, ked som sa videla v zrkadle namalovana a oblecena...neverila som, ze to takto moze dopadnut, hehe...ze to brusko nebude vidiet, a teda, ze sa prekvapko bude konat :wink:
jo, i ja som si na vas spomenula..ze co asi robite, o com pisete... :slight_smile: bola som tak rada, ze ste ma tu aj spomenuli...

inak na svadbe som zjedla asi len dva kolace, zuci x;o) nejak do mna nesli, hehe...bolo hodne papania...x;O)

logi: bala som sa, ze nebudem vladat byt dlho hore, aleeeee...naponacudovanie s tym nebol vobec problem..bol to proste moj a draheho den, co Olivia akceptovala, hehe...asi to bude dobrucke dietatko x;o)

kakatka: dakujem, je to i moje prianie veru, a asi to bude zniet detinsky, ale verim, ze aj bude x;)

kika: dakujem, dakujem, dakujem x;O)
24. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik gratulujem veru a bru chut
24. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik supis spravy :wink: :slight_smile: :grinning:
dobru chut...ja som zbodla chlebik so sunkou, kinder mliecny rez, actimel a pom.dzus a palim do IKEA kym tam nikto nie je....snad sa mi nezatoci hlava lebo vzdy o 10-11 rano zacne :angry:
24. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik gratulko!!!!
mne sa moja "artritida" nijako nezlepsuje, som zvedava co mi povedia dnes na neuologii
zuci a co ides kupovat? :wink:
24. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky,
tak sa bola na UZV pred tým odberom pup. krvi, ale lekár povedal, že sme ešte maličký, tak ešte počkáme týždeň. O týždeň teda ideme znovu na UZV, či už sme pekne veľký. A potvrdil slová môjho lekára, že čakáme chlapčeka :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vas postupne citam:
lienka, gratulujem k chlapcekovi, vyrovnava sa to tu, aj ked baby stale vedu :slight_smile: Ani my sa nevieme dohodnut na mene, no ale ved este mame 19t cas :wink:

zoska, si spominala tu teoriu, tak mojej mame jej suseda zase povedala, ze ked je babo pocate do roka od prveho, tak to bude chalan. No a u nas to sedi (akurat ze o tom viem len ja, segra a vy :slight_smile:
a sedi to aj podla tej tvojej teorie, tiez som mala pri pocati 28 :slight_smile:

zuci, ja by som tiez brala tu s macikmi, ta je kraaasna :dizzy_face:
24. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:cafteeee baby
loginka, skus sa opytat na nejaky sirup na prirodnej baze, co by si mohla na kosti , klby, tkaniva,- to je take ked je velka zataz, pri rekonvalescencii , pre tazko pracujucich, sportovcov, starsich ludi... no a tehu asi tiez, len neviem ako sa to vola, viem ze darling mal taky sirup raz . no a tu jogu pre tehotne, mohli by ti mozno ukazat niekde konkretne cviky a potom mozes sama podla knihy cvivit. :wink:

maculik-supeeer :wink:
alex,no takze jakubko je uz isty :slight_smile: a aky ste uz velky?
24. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana, nos so sebou tie cukriky z lekarne, hroznovy cukor a sladku vodu :wink: nech sa tolko nekolotocujes :wink:
24. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik gratulujem k dobrým výsledkom :dizzy_face:

ewe, máme 218g a veľkosť nepovedal, povedal len že hlavička je 4,3 cm a stehenná kostička je 2,7 cm, že celé sa to zmerať nedá.
A áno, Jakubko je už istý :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak stavebné práce stále pokračujú ale dnes mám trochu volnejšie tak budem asi skoro celý deň na nete

a zajtra sa konečne dozviem výsledky triple testov a možno aj pohlavie potom zapíšem do tabulky :wink:
24. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem. Teraz sa konecne citim uz tak oficialne tehotna a veeeelmi sa tesim, uz tak naozaj, nie len opatrne. A pre radost si pojdem kupit nejake modre bodynko alebo co, len nemozem ukazat manzelovi, kedze ten nechce vediet, co cakame :slight_smile:

olif, krasna svadba, fotky, nevesta kocka, zenich kockos :slight_smile: :slight_smile: Zda sa, ze ste si to uzili, aj to prekvapko vam vyslo, tak gratulujem a nech ste stastni a stastni a stastni :grinning:

alex, takze aj ten odber sa ti bude posuvat, ci to normalne zajtra?
24. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odber sa mi posunie, hovoril, že buď budúci týždeň, alebo až ten ďalší. Práve kvôli tej pupoč. krvičke. Keby išlo len čisto o amnio, tak to sa už môže, ale pre odber tej krvičky je nutné, aby sme boli trošku väčší.
24. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik, to je sranda, ze ty vies a manzel nechce vediet, som zvedava ako dlho vydrzi :wink:
24. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vidieť foto zo svadby
24. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif, BLAHOZELAAAAM...
bola si nadherna!!!!! :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, ale ja sa pred nim robim, ze tiez neviem :grinning: To aby nahodou nevytusil, ked vyberame mena, ze viac mi zalezi na chlapcenskom ako na dievcenskom :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif tak už aj ja som si pozrela foto sú krásne aj vy ste krásny a v tých svadobných vôbec nebolo vidieť že si tehu ale v tých fialových šatách už áno :slight_smile: určite bola svadba úžasná gratulujem :wink:
24. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
tak v prvom rade- olifcek - :dizzy_face: :dizzy_face: krasa, krasa...nádherná nevesta, šaty super, kytička tiez...ženích veeeelky sympaťák :wink: Ste krásny párik, uplne z vas vyžaruje to šťastie....a želám vám toho štasia vela vela...lebo ked je človek šťastný tak mu nič nechýba :slight_smile:
A v KE som bola zatial dva razy a cukraren Adria som vždy navštivila....videla som že tam si papala tu zmrzku, takze bola urcite výborná
A ten svadobný dar- tie taniere s vlčími makmi...juuj krasne su :slight_smile:

maculik- gratulujem velmi k super vysledkom
alex - tiet gratulka aj pre Jakubka :wink:

No a ja sa tiez idem pochvalit- bola som si po vysledky AFF- vsetko negativne, riziko downa je viac ako 1: 50 000, dr. povedala ze vysledky su v najlepsom poriadku juchuuu :grinning:
24. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska, tak aj ja tebe gratulujem :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik zoska a ostatne ktore mate dobre spravy blahozelam tesim sa z vami :slight_smile:
som zvedava na noje vysledky ale este asi niesu alebo su dobre lebo uz presli 2 tyzdne a neozvali sa mi

na dnes odchadzam idem na pol 2 do skoly koncim az o 8 vecer tak zajtra :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina, sikula, studentska :wink: ja som chodila tiez na VS, ked sa maly narodil a koncila som mal uz rok a kuscok :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze tie hormony...tak krasne mi pisete, az mi slzicky stastia tecu. ste skvele, naozaj :slight_smile:

velmi vam dakujem, kazdej x;o)

zaroven sa tesim z vasich dobrych vysledkov u lekarov, je to uzasne veru...len nech sa nam takto dari i nadalej :slight_smile:
24. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, a v ktorom hoteli ste to mali? asi si si nestihla precitat, som sa pytala :wink:
24. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik GRATULUJEM ku krasnym vysledkom, to su tie najkrajsie spravy, o tych nasim babatkach, ked vieme, ze su v poriadku, tesim sa s tebou, teda s vami :grinning: :grinning: :grinning:
krasny den vsetkym tehulkam zelame :dizzy_face:
24. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Gratulujem ku výborným správam..výsledkom a taktiež Olif ku nezabudnuteľnému dňu..fakt krásna nevestička.
Alex a ty prečo ideš vlastne na amnio? Ja budem o výsledky na amnio volať až okolo 10-15.10 a dovtedy sa isto zbláznim, lebo keď si pomyslím na to že vytáčam číslo na genetiku a dozvedám sa výsledok..tak hneď mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :zipper_mouth: dosť sa bojím. Ale to sme sa asi všetky báli... :wink:
24. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe ja som i odpisala x;o) v GOLDEN ROYAL***
24. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, ja som si nevsimla :confused: :sweat_smile: slepuch som uz , musim uz ist po tie okuliare do optiky.... :wink: :grinning:
24. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, uz vidim, som nedocitla stranu 353 do konca :wink:
aka lichotnicka :slight_smile: iba teba septembrovu, nikoho ineho co poznam nie :wink:
mas byt na co hrada a a citit sa krasna
:wink: pani pani pani Olifcekova :grinning:

ja som si napr.stale nezvykla, ked mi hovoria, ze pani :wink: taka sranda
24. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe x;o) no mne v praci itak kazdy pani hovoril, takze pohodenka x;o) akurat sa nesmiem zabudnut uz len novym menom predstavovat, chi...

v praci na dverach to mam uz od utorka zmenene /v pondelok som tu nebola/, gmail som si zmenila este v nedelu, tusim...teda, drahy mi to zmenil, lebo som si priala x;o) no a v praci v mailiku to snad uz coskoro zmenia...podpis mam uz po novom samozrejme, ale v zatvorke je povodne, nech sa nelakaju, hehe x;O)
24. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok