Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
24. sep 2009

logi: dakujem za mile slova x;o) bola som stastna ako blcha, ked som sa videla v zrkadle namalovana a oblecena...neverila som, ze to takto moze dopadnut, hehe...ze to brusko nebude vidiet, a teda, ze sa prekvapko bude konat 😉
jo, i ja som si na vas spomenula..ze co asi robite, o com pisete... 🙂 bola som tak rada, ze ste ma tu aj spomenuli...

inak na svadbe som zjedla asi len dva kolace, zuci x;o) nejak do mna nesli, hehe...bolo hodne papania...x;O)

logi: bala som sa, ze nebudem vladat byt dlho hore, aleeeee...naponacudovanie s tym nebol vobec problem..bol to proste moj a draheho den, co Olivia akceptovala, hehe...asi to bude dobrucke dietatko x;o)

kakatka: dakujem, je to i moje prianie veru, a asi to bude zniet detinsky, ale verim, ze aj bude x;)

kika: dakujem, dakujem, dakujem x;O)

olifcek
24. sep 2009

maculik gratulujem veru a bru chut

zucana
24. sep 2009

maculik supis spravy 😉 🙂 😀
dobru chut...ja som zbodla chlebik so sunkou, kinder mliecny rez, actimel a pom.dzus a palim do IKEA kym tam nikto nie je....snad sa mi nezatoci hlava lebo vzdy o 10-11 rano zacne 😠

loginka
24. sep 2009

maculik gratulko!!!!
mne sa moja "artritida" nijako nezlepsuje, som zvedava co mi povedia dnes na neuologii
zuci a co ides kupovat? 😉

alex
24. sep 2009

ahojte babuľky,
tak sa bola na UZV pred tým odberom pup. krvi, ale lekár povedal, že sme ešte maličký, tak ešte počkáme týždeň. O týždeň teda ideme znovu na UZV, či už sme pekne veľký. A potvrdil slová môjho lekára, že čakáme chlapčeka 🙂

maculik
24. sep 2009

tak vas postupne citam:
lienka, gratulujem k chlapcekovi, vyrovnava sa to tu, aj ked baby stale vedu 🙂 Ani my sa nevieme dohodnut na mene, no ale ved este mame 19t cas 😉

zoska, si spominala tu teoriu, tak mojej mame jej suseda zase povedala, ze ked je babo pocate do roka od prveho, tak to bude chalan. No a u nas to sedi (akurat ze o tom viem len ja, segra a vy 🙂
a sedi to aj podla tej tvojej teorie, tiez som mala pri pocati 28 🙂

zuci, ja by som tiez brala tu s macikmi, ta je kraaasna 😵

ewelyne
24. sep 2009

😉cafteeee baby
loginka, skus sa opytat na nejaky sirup na prirodnej baze, co by si mohla na kosti , klby, tkaniva,- to je take ked je velka zataz, pri rekonvalescencii , pre tazko pracujucich, sportovcov, starsich ludi... no a tehu asi tiez, len neviem ako sa to vola, viem ze darling mal taky sirup raz . no a tu jogu pre tehotne, mohli by ti mozno ukazat niekde konkretne cviky a potom mozes sama podla knihy cvivit. 😉

maculik-supeeer 😉
alex,no takze jakubko je uz isty 🙂 a aky ste uz velky?

ewelyne
24. sep 2009

zucana, nos so sebou tie cukriky z lekarne, hroznovy cukor a sladku vodu 😉 nech sa tolko nekolotocujes 😉

alex
24. sep 2009

maculik gratulujem k dobrým výsledkom 😵

ewe, máme 218g a veľkosť nepovedal, povedal len že hlavička je 4,3 cm a stehenná kostička je 2,7 cm, že celé sa to zmerať nedá.
A áno, Jakubko je už istý 🙂

vevoncek
24. sep 2009

ahojte tak stavebné práce stále pokračujú ale dnes mám trochu volnejšie tak budem asi skoro celý deň na nete

a zajtra sa konečne dozviem výsledky triple testov a možno aj pohlavie potom zapíšem do tabulky 😉

maculik
24. sep 2009

kocky dakujem. Teraz sa konecne citim uz tak oficialne tehotna a veeeelmi sa tesim, uz tak naozaj, nie len opatrne. A pre radost si pojdem kupit nejake modre bodynko alebo co, len nemozem ukazat manzelovi, kedze ten nechce vediet, co cakame 🙂

olif, krasna svadba, fotky, nevesta kocka, zenich kockos 🙂 🙂 Zda sa, ze ste si to uzili, aj to prekvapko vam vyslo, tak gratulujem a nech ste stastni a stastni a stastni 😀

alex, takze aj ten odber sa ti bude posuvat, ci to normalne zajtra?

alex
24. sep 2009

odber sa mi posunie, hovoril, že buď budúci týždeň, alebo až ten ďalší. Práve kvôli tej pupoč. krvičke. Keby išlo len čisto o amnio, tak to sa už môže, ale pre odber tej krvičky je nutné, aby sme boli trošku väčší.

loginka
24. sep 2009

maculik, to je sranda, ze ty vies a manzel nechce vediet, som zvedava ako dlho vydrzi 😉

vevoncek
24. sep 2009

aj ja chcem vidieť foto zo svadby

jja
24. sep 2009

Olif, BLAHOZELAAAAM...
bola si nadherna!!!!! 🙂

maculik
24. sep 2009

logi, ale ja sa pred nim robim, ze tiez neviem 😀 To aby nahodou nevytusil, ked vyberame mena, ze viac mi zalezi na chlapcenskom ako na dievcenskom 🙂

vevoncek
24. sep 2009

olif tak už aj ja som si pozrela foto sú krásne aj vy ste krásny a v tých svadobných vôbec nebolo vidieť že si tehu ale v tých fialových šatách už áno 🙂 určite bola svadba úžasná gratulujem 😉

zoska
24. sep 2009

Ahojte kočky,
tak v prvom rade- olifcek - 😵 😵 krasa, krasa...nádherná nevesta, šaty super, kytička tiez...ženích veeeelky sympaťák 😉 Ste krásny párik, uplne z vas vyžaruje to šťastie....a želám vám toho štasia vela vela...lebo ked je človek šťastný tak mu nič nechýba 🙂
A v KE som bola zatial dva razy a cukraren Adria som vždy navštivila....videla som že tam si papala tu zmrzku, takze bola urcite výborná
A ten svadobný dar- tie taniere s vlčími makmi...juuj krasne su 🙂

maculik- gratulujem velmi k super vysledkom
alex - tiet gratulka aj pre Jakubka 😉

No a ja sa tiez idem pochvalit- bola som si po vysledky AFF- vsetko negativne, riziko downa je viac ako 1: 50 000, dr. povedala ze vysledky su v najlepsom poriadku juchuuu 😀

maculik
24. sep 2009

zoska, tak aj ja tebe gratulujem 🙂

zoska
24. sep 2009

🙂

mmaarrttiinnaa
24. sep 2009

maculik zoska a ostatne ktore mate dobre spravy blahozelam tesim sa z vami 🙂
som zvedava na noje vysledky ale este asi niesu alebo su dobre lebo uz presli 2 tyzdne a neozvali sa mi

na dnes odchadzam idem na pol 2 do skoly koncim az o 8 vecer tak zajtra 🙂

ewelyne
24. sep 2009

martina, sikula, studentska 😉 ja som chodila tiez na VS, ked sa maly narodil a koncila som mal uz rok a kuscok 🙂

olifcek
24. sep 2009

boze tie hormony...tak krasne mi pisete, az mi slzicky stastia tecu. ste skvele, naozaj 🙂

velmi vam dakujem, kazdej x;o)

zaroven sa tesim z vasich dobrych vysledkov u lekarov, je to uzasne veru...len nech sa nam takto dari i nadalej 🙂

ewelyne
24. sep 2009

olif, a v ktorom hoteli ste to mali? asi si si nestihla precitat, som sa pytala 😉

kika58
24. sep 2009

maculik GRATULUJEM ku krasnym vysledkom, to su tie najkrajsie spravy, o tych nasim babatkach, ked vieme, ze su v poriadku, tesim sa s tebou, teda s vami 😀 😀 😀
krasny den vsetkym tehulkam zelame 😵

ivka79
24. sep 2009

Ahojte. Gratulujem ku výborným správam..výsledkom a taktiež Olif ku nezabudnuteľnému dňu..fakt krásna nevestička.
Alex a ty prečo ideš vlastne na amnio? Ja budem o výsledky na amnio volať až okolo 10-15.10 a dovtedy sa isto zbláznim, lebo keď si pomyslím na to že vytáčam číslo na genetiku a dozvedám sa výsledok..tak hneď mi je zle 😝 😒 🤐 dosť sa bojím. Ale to sme sa asi všetky báli... 😉

olifcek
24. sep 2009

ewe ja som i odpisala x;o) v GOLDEN ROYAL***

ewelyne
24. sep 2009

vidis, ja som si nevsimla 😕 😅 slepuch som uz , musim uz ist po tie okuliare do optiky.... 😉 😀

ewelyne
24. sep 2009

olif, uz vidim, som nedocitla stranu 353 do konca 😉
aka lichotnicka 🙂 iba teba septembrovu, nikoho ineho co poznam nie 😉
mas byt na co hrada a a citit sa krasna
😉 pani pani pani Olifcekova 😀

ja som si napr.stale nezvykla, ked mi hovoria, ze pani 😉 taka sranda

olifcek
24. sep 2009

ewe x;o) no mne v praci itak kazdy pani hovoril, takze pohodenka x;o) akurat sa nesmiem zabudnut uz len novym menom predstavovat, chi...

v praci na dverach to mam uz od utorka zmenene /v pondelok som tu nebola/, gmail som si zmenila este v nedelu, tusim...teda, drahy mi to zmenil, lebo som si priala x;o) no a v praci v mailiku to snad uz coskoro zmenia...podpis mam uz po novom samozrejme, ale v zatvorke je povodne, nech sa nelakaju, hehe x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre