Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. sep 2009

zuci jooo, i ja som na nu mala vcera vecer chut, joj...x;o)

ja poslem kolegynu volajaku a basta x;o)

zusi len nech sa mi zase moc necka, dobe? x;O)

matkaaaa cista provokaciaaaaaa, po 11tej zahlasit bre raneckooooo 😉

zucana
29. sep 2009

olif ja vstavam o 10 🙂
ale chodim spat o 12tej az jednej a rano sa budim...
ked budes na PN ke aj ty budes davat provokace nemboj 😀

ewelyne
29. sep 2009

ahojteeeeeeeeee 😉

baby, ten utorok mam zubara 😒

moze byt ten stvrtok 8.10.??? Miesto mozeme este dohodnut ine, ak niekomu nevyhovuje 😉
a ten cas zusika asi ako minule, ze medzi 16:00 a 17:00 lebo vela ludi je v robotke, ze? my mozeme hocikedy.
tak sa tesim. inak je to fajn ze pre deticky je tam to ihrisko, co je dobre pre mna a pre maartinku, ze?
😉 aj ivku a oli, ale tie som tu dlho nevidela 😕

olif, ja budem niekedy v novembri-decembri v KE 😉 tak sa k vam mozem potom pridat 😉
zucana a 15.10. ideme do Italy 😀 len neviem kam este a kade 😉 alew ideme dovolenkovat 😉

musim ist upratovat, llebo nam tu o chvilu vsetko zapadne prachom 😕
nechce sa mi strasne. joooj a mam tolko ucenia...

hajdylca
29. sep 2009

caute, aj ja chcem ist na stretko, len toho 8. mam morfologicky o 18 😒

zusika
autor
29. sep 2009

no tak sa skusime prisposobit....nie? ved to mozeme posunut az na ten dalsi-dalsi tyzden...po 12.10. ..... hmmm?

alex
29. sep 2009

no kočky ja by som to do 17-tej mala stihnúť, keď pôjdem z práce okolo 16:00, tak by som okolo pol piatej mohla byť v Avione, takže by som prišla a termín tiež až po tom 12. by mi vyhovoval.

hajdylca
29. sep 2009

to by bolo super 🙂 bud. tyzden, mozem stale, az na piatok 😉

ewelyne
29. sep 2009

baby, takže ten ďalši tyždeň? oki, zatial nemame nič 😉
deň, utorok, štvrtok? prip. iný? zusi, ty môžes len tieto?

baby, inak kto by chcel, mame vajičko chicco navyše a chcem ho predať,
to sme museli mať dve, lebo som ešte chodila na VŠ a my sme mali jednu a aj svokrovci 😉
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=864473 taketo prevedenie, neviem čím sa líši 2009 od 2007...
potom hodim ešte foto, lebo som ho prala. Ale je na chlp rovnake. Za 30 Euro, poživané cca. 9 mes. ale to su take veci, čo sa neopotrebuju 😉 no a k nemu by som vam poslala aj podložku na prebaľovanie, tiež máme zbytočne dve. foto mám v albume, tak sa ozvite ak by ste chceli niektorá. Zatial som to ešte nikde nedávala do inzercie, len tu. robím, upratovanie a veľa vecí sa musím zbaviť 😀 no a máme aj dvoch drených koníkov, lebo sme dostali a 😀 ja som s tým nič nerobila, tak potom ak by ste chceli 😀
len si nemyslite, že si tu otváram obchod 😅 😕 to len pár veci máme navyše 😅

zusika
autor
29. sep 2009

ano, ja som za cokolvek okrem PO a PIA...lebo vtedy ist do BA alebo z Ba auto je na samovrazdu... 😠 iba chcem teda predist zbytocnemu stresu na D1.... inak mozem vzdy...koncim v praci tiez tak o 16.0 - takze pohodka... o 16.30 viem byt isto v Avione....

matka331
29. sep 2009

olif to nebola provokacia.... 🙂 🙂 en som v nocii nespala a rano o pol siedmej ma zobudil priatel lebo isiel pracovat ...tak somm si trosku dlhsie zdriemla 😀 😀 😀

olifcek
29. sep 2009

zuci, jo, len kym ja sa k PN dostanem, to uz kazda jedna na nej budeme x;o)

ewe v decembri uz chcem mat skutocne PN, to uz vzdam, chodit do prace, takzeeeee, kludne mozeme paq dat stretko...abo sa nan dokotulame, hehe x;o)

ewe tak pokukaj, co vsetko doma mas, a ked, tak mi v novembri-decembri mozes priviest, ked sa na niecom dohodneme 😀

matka x;o)

inak baby, dnes mi napadlo...alebo uz vcera? ze nastupim na MD 8 tyzdnov pred porodom, nie 6...na poradni sa na to lekara opytam, ked tam pojdem...i na to, ci ma on vypise na PN, abo ci mam ist k obvodakovi, kvoli decembru x;o)))

olifcek
29. sep 2009

🙂 ..priviezt je spisovne

blumka
29. sep 2009

olif asi by ta mal vypisat gyndos, nie? mna sa este na zaciatku ked mi byvalo zle pytal, ci ma ma vypisat

alex
29. sep 2009

olif môže ťa vypísať aj obvoďák, ale ten aj tak potrebuje doporučenie od gynekológa, takže asi je jednoduchšie, keď ťa vypíše gynekológ.

olifcek
29. sep 2009

blum menim lekara, chi 😉

olifcek
29. sep 2009

alex achaaaa....hmmmm...tak...a co ak tehu zena prechladne? to ju uz moze obvodak priamo vypisat, ze? 😅

zoska
29. sep 2009

Ahojte kočky,
akosi som nemala na net čas...v nedelu som bola mimo po sbotnom gulasi a vcera az do vecera v skole..ale dnes a zajtra som domka, stvrtok opat skola 😒

akurat mi odisiel muzik na sluzobku, tak som ho vyprevadzala ...

zuci tiez som si vsimla to znamienko 😉 a na bruchu ich mam aj 20 ale mensie

alex
29. sep 2009

no ak ochorieš na normálne bežné choroby, tak to ťa vypíše obvoďák.

olifcek
29. sep 2009

alex 😉 tak ked bude treba, tak i obvodak vypise 😉

olifcek
29. sep 2009

zoska juuuj...Ty vecne slamenna vdova ☹ ale tesim, ze to ma uz coskoro skoncit, resp. omnoho sa polepsit 🙂

zoska
29. sep 2009

no jo olif ☹ ale uz to fakt dufam skonci...piatok ma mat o tom rozhovor so sefom, tak snad daco spolu vyriesia...uz mu aj povedal , ze som tehotna a ze potrebuje byt viacej tu....
a ak to nepojde tak uz rozmysla nad zmenou prace...takze tak
ale som mu povedala ze ak mi v januari, februari a marci oznami ze musi odist na viac ako jeden den niekam, tak nech si ma nezela 😀 ze ak v tom case porodim tak mu to nepoviem a ak uz bude dieta na svete tak mu ho na sluzobku pribalim 😀 😝 🤐

kvietok23
29. sep 2009

ahojte, ak by ste mali zaujem kupit pekne vecicky pre vase babatka, kuknite moje inzeraty

https://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vLogi...

loginka
29. sep 2009

halooooooooooo spite?
lebo ja som spala cca 2 hodky, faaaaajne 🙂

alex
29. sep 2009

ja som tuuu 🙂

martinaj
29. sep 2009

ja som spala s malou poobede 2,5hod. 😀 tak mi to dobre padlo... ale odbije 21,00 a budem zalamovat znovu 😀

loginka
29. sep 2009

a co porabas? 🙂

alex
29. sep 2009

ja som sa napapala a teraz sedím pri compe, manželík ležká a pozerá telku. Už nebývam taká unavená, ako na začiatku tehu, takže nechodím spávať poobede.

loginka
29. sep 2009

martinaj, celkom ako ja, o 21.30 bye, bye
idemm sa aj napapat

olifcek
29. sep 2009

zoska i ja som papala gulasik, v nedeluuuuu x;o) 

hehe, dobry plan s tym, ak nahodou odide, ak Ty budes mat uz porod takmer zasebou, hehe, si podarena veru

logi ja som si bola zacvicit v stonozke /mcstonozka.sk/, a celkom fajne mi je x;o) take cviky by ma za normalnych okolnosti unudili k smrti, ale dnes to bolo celkom prima, hehe 😉 akurat, ze ked sme mali cvicenie na chrbte, tak som to mala stazene, lebo Olivka neprestajne kopkala po celom spodku bruska, hehe...to mi ale robi vzdy, ked si lahnem na brusko...x;O)

marti pravidelnost je dolezita, hehe x;O)

alex juuj, menila by som s Tebou. ja som vcera lekarovi pisala, ze som velmi ospala, ci mi nieco odporuci, lebo, horcik mi dobre nerobi. tak mi odporucil horcik nebrat, vela spat, a aktivne oddychovat, ale, ze tiez to moze mat psychicky povod a, ze ak to neprejde, mam ist ku psychologovi 😠

olifcek
29. sep 2009

ked si lahnem na chrbatik, samozrejme,, nie na brusko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre