• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
logi tak dobru chut :slight_smile:
ja som posledny tyzden zacala strasne jest :angry: uz 2 dni si robievam banany v cokolode so slahackou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti no nie zle x;o) chi

logi bru chut veru
29. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinaj ja tiež veľa papám a najmä sladkosti.
Moje dnešné menu: jogurt, 4x palaciny a kapust. polievka, 1 jabĺčko, 1 mila rez, 1 horalka, teraz som papala restovanú kuraciu pečienku s chlebíkom a až teraz som si uvedomila, že pečienku by som nemala, ale nebolo jej veľa, tak hádam neuškodí. No a medzi tým pár cukríkov a určite si dám k telke ešte hrozienko.
29. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, akoze to co mas za lekara, ked ty mu povies ze si velmi ospala a on ta posle ku psychlogovi? sak si tehotna, jasne ze si unavena a ospala..niekto je viac, niekto menej...podla mna by si si mala oddychnut aspon par dni..sprav si napr. predlzeny vikend..v poslednej dobe toho bolo isto na teba dost...pripravy, svatba, minuly vikend akcia v praci...to by bolo dost aj pre netehotne...

a ked uz tolko cvicite a plavate, ja som si dnes kupila fitloptu...ale nafuknem ju az v KE :wink:
29. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, mnam pecienka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned mi sliny vyleteli...
ale ja som pocula, ze pecienka by sa v tehu nemala koli vit.A.... preto ju teraz nerobievam.... myslite, ze mozem?
29. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, ked si daj jednu porciu nic sa nestane :wink: nie je dobra prave preto co pises ale raz za cas ti neublizi...mnam aj ja by som si dala :grinning:
29. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste také akčné, mne sa nič nechce. Ja prídem domov a ležím a pozerám telku, alebo som pri compe. Ale sľubujem, že keď budem po amnio fit, tak začnem aj ja chodiť na cvičenia.
Matka, kukam, ze Veronika je v podobnom veku ako moja Tete, co jej idete kupit na Vianoce a na narodeninky?
alex, asi preto, ze ta vystavi robota, nie? Aj ked sice mam doma maleho certa co dava obcas zabrat ale som stale pan svojho casu a mozem si predsa len obcas lahnut na 5 minut, kym si Terezka nieco robi...je to ine ako sediet niekde v kancelarii tych 8 hodin..to je podla mna pre tehulku horsie ako byt doma s prvym dietatkom...
ja mam strasne rada fitlopty..dobre sa mi na tom sedi aj pri pc aj ked kukam telku tak som aj rada ze som si ju uz konecne kupila a budem mat svoju...
29. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinaj chystáte sa aj fotiť bruško k Zuzke?
29. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, v práci nemám toho veľa, práve to, že sa musím často tváriť, že mám robotu a pri tom sa nudím a to je niekedy horiše ako pracovať... Ale ja som tak aj zvyknutá, bývame so svokrovcami a tak nemusím nič robiť, navarené je, opraté tiež, ja sa starám len o naše izbičky a to robím cez víkend, takže mám pokoj.
29. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumik hehe...asi ma skusenosti s tym, co radil x;O) ja som mu ale odpisala, ze v sukromi mi je uzasne, ze si nemam na co stazovat, ale, ze uz v praci ozaj nevladzem...21.10 idem do poradne, tak s nim hodim rec x;o) je to zlaty lekar, len no...nebol este tehotny, hehe :wink:

blum ale dakujem za to, ze si sa ma zastala x;O) aspon viem, ze niesom divna

alex no ja som dnes bola prvy krat a je to take cvicenie...nic narocne...take, akurat pre tehulky, si myslim x;O)

drahy mi asi prinesie z prace od kolegu fit loptu, hehe...ten kolega sa to zajtra dozvie...x;O)) no uznajte, na co su mu fit lopta aj fajne kreslo? nech si vyberie, hehe
29. sep 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, no niekedy je horsia nuda ako kopec prace...to ja neznasam, ked musim niekde byt a nudim sa...tolko vela inych veci by sa dalo stihnut, ze? :grinning:
olif...akoze chapem aj lekara z jednej strany, ako mudr. musi mysliet na vsetko, ale take mi to prislo...no mozno preto, ze tu s nami viac kecas o sovjom sukromi ako s nim, takze vieme ze si stastnaaaaa :grinning:
29. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, praca...ja jej mam nejak moc x;o( a opat ide uzavierka, chjo...sice rychlejsie ubehne cas, ale...no stressovat sa nemienim, ak sa cosi nestihne, tak sa nestihne x;o) ked maju ini cas, preco by som sa ja mala kvoli nim potrhat, ze jo? x;O)
blumi jj, on nema vsetky infosky, hehe :wink:
no olif, este aby si sa kvoli praci stresovala :wink: ..
29. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mi sme boli dnes na kontrole. Konečne sme chceli vedieť pohlavie ale naše malé na nás kašľalo a ukazovalo nám svoju prdel. Ani sa nepohlo, ale keď sme vyšli z ambulancie tak mi išlo brucho rozkopať. Musela som mu dohovoriť že takto sa nesmie správať.
29. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sefka si stale mysli, ze ja nemam stres. vies, nestazujem si skoro nikdy na nic, radsej drzim pusu a krok a makam...stazovanie sa mi nepomoze, no nie? ale odkedy som tehu, tak si to tak nepripustam. ak sa cosi nestihne, tak nie kvoli mne...x;o)
29. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, no neviem ale asi nejaku stavebnicu alebo take nieco, mozno tabulu na kleslenie, nieco take zabavno naucne :slight_smile:
alex, rozmyslali sme nad tym, ale asi az potom s mimim, s bruskom asi nie :slight_smile:
29. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. dievčatá, až vám závidím tú chuť do jedla. mne chutí len tak po troške a sladké minimum, dokonca ani čaj si nemôžem osladiť, čo pred tehot. som si do šálky dala aj 2 lyžičky.
29. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik tak snad posluchlo, hehe
29. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ani nehovorte o jedeni...ja som posledne dni ako odtrhnuta z retaze...dnes tiez...robila som si tekvicove placky na veceru, hned za tym som mal fit tycinku a pomaranc a teraz tlacim uz druhu porciu karamelovej zmrzliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
za posledne 2 tyzdne mam hore 2 kila (celkovo som pribrala zatial cca 4- 4,5kg) takze polovica vahy prisla v posled. tyzdnoch....no ani sa necudujem :rolling_eyes:

inak s tou unavou olif... to mna by rovno k psychitrovi museli poslat...ja som ako mechom udreta furt...vcera som bola do vecera v skole a dnes som vstavala o desiatej a cely den len lezim a jem...
skolu mam len 2 dni a zvysne dni v tyzdni nerobim nic a aj tak musim oddychovat :wink:
29. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea to poznam, hech. ja sice caj nesladim, a ani sladke moc nemusim, no az donedavna som sladke vobec nemohla, hned mi z toho bolo veeelmi zle...ani len sladene vody, ci len vodu s bylinkami som nemohla, hech...ale uz je lepsie, sem tam uz mozem.x;o)
29. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik , no tak dufam je moje bbo sa ukaze, lebo j uz som taka zvedavaaa...
takze ides na 3D ci si pockas na usg v 30tt?
29. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska dakujem i za Tvoje pismenka. fakt je prijemne byt tu s vami. clovek hned vie, ze je skutocne v poriadku, len ho proste male dost vycerpava...male a praca...njn...

niekedy mam ale fakt pocit, ze zaspim, ze uz nijak nedokazem mat oci otvorene...

napriklad sobota, skoro celu som prespala, v nedelu sme vstavali o 6.00 kvoli futbalu, domov sme prisli okolo 15.0 a ja som uz len spala az do pondelka, takmer vkuse...no a v pondelok som prisla do prace na 9.0, a uz o 14.0 som bola velmi unavena a pisala lekarovi mailika...
29. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som predtým pracovala v stresujúcom prostredí a ozaj sa to nedá porovnať.
Komarik no toto, tak to nebude žiadny exibicionista, či ako sa to píše... Náš sa tiež furt prdelkou ukazoval, ale sme ho trošku pošťuchali a potom mu to tam vybehlo :slight_smile:
29. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam Verca cele tehu ukazovala prdelku a chrbatik :grinning: dufam, ze toto sa nam buduci tyzden ukaze :slight_smile:
29. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, i olivka rada zadockom lezi, ale necha sa rychlo prehovorit, hehe...teda lekarom x;o) asi chapala, ze je to dolezite pre jej maminu
29. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ja si tiež myslím, že sa to ešte upraví, to sa asi ešte môj žalúdok spamätáva z tých pár týždňov nevolnosti :frowning2: .
29. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif nerob si vrásky, každá tehotenstvo prežívame inak a ty si mala toho ozaj v poslednej dobe dosť, takže sa niet čo čudovať. Takže oddychovať a užívať manželíka :wink:
29. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok