• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
adi jj, urcite...nemoze hned byt vsetko ok, este by Ti bolo zle z toho, ze najprv nic nemozes a potom odrazu vsetko uz ano :slight_smile:
29. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex jj, bojujem s tym, ze uz by som mala ist do sprsky a paq sa vrhnut na manzelika, hehe x;o) tak, aby to necakal, nech nie je nuda, ze? :grinning:
29. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež už pribrala, tie dve kilká, čo som na začiatku zhodila, tak už ich mám späť.
29. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa tiež mala dnes venovať mužíčkovi, má meninky, tak mu dám darček :grinning:
29. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif :grinning:

alex- hm 2 kilecka...to mas pekné...na 5ty mesiac az neuveritelne malinko :slight_smile:
29. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len ako to bude pokračovať, keď toľko sladkostí papám... :sweat_smile:
29. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez zatial 2 kila navrch, ale tymto rozozranim neviem ako skoncim :confused: baby a to este pridu vianoce :sweat_smile:
29. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, 2 kg? To máš super.
Ja už mám 5 navyše a to bývam na 4.posch.bez výťahu - takže pohybu ajajaj :slight_smile:
29. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska, o 2 týždne ideme na 4D. Som zvedavá či sa aspoň potom ukáže. :sweat_smile:
29. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex neboj, ved je to v podstate jedno... hlavne nech sme o.k. kila pojdu potom dole... snad :sweat_smile: Mne dr. povedala ze by so pri mojej vyske mohla pribrat 14-17kg :confused: akoze to si neviem predstavit...lenze ak budem priberat kilo tyzdenne tak ma caka este 20 :grinning: :sweat_smile:
29. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik tak snad 4D nesklame...to by som sa velmi cudovala...
ja idem bud. utorok na morfo a ak sa neukaze tak sa asi rovno tiez objednam na 4D
29. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď hej, chudnúť budem potom. Ale mňa je už teraz dosť, takže dúfam, že na to zhadzovanie nebude toho veľa.
29. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja byvam bez vytahu, i ked len na 4, hehe x;o) a asi uz mam tiez tak 4-5kg navyse, bleee...

zosik ja ked som bola na tom 3D tak to zapol lekar i na 4D...mala som asi fakt stastie v subjektivnom nestasti...ked mi tie zle vysledky vysli...
29. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kd eje zucana? haaa? x;O)

blumik Ty uz pozajtra ides do ke, ze?
29. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex wow, tak to asi aj malinko oslavite, ze? ci az pocas vikendiku? i ked ja osobne meniny moc neslavim...ale vo dvojke je to super x;o)
29. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif už som mu kúpila po ceste z práce bonbonierku Milku, inak neoslavujeme meniny. Ale po dvoch nočných budeme hajať vedľa seba tak sa teším a možno sa aj nechám ukecať na niečo :wink: :slight_smile:
29. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem do tej sprsky, ak by sme sa necitali dnes uz, tak bru nocku a paaaa zajtraaaaa :sunglasses:
29. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz idem :slight_smile: dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu
29. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu baby. Ja pôjdem k telke ešte.
29. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc a krásne sny. Ahojte
29. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze mate akcne plany na dnesny vecer :slight_smile: tak si to uzite!
29. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa tu snazim jendu sladkost denne ale jak som docitala co tlacite tak som zbajzla poslednu minisacher kocku :confused:
aj ja idem do sprsky a pak kukneme s muzikom telku....a oddychneme
inak olif to preto ti stale vravim ze mala by si oddychovat lebo ja som dnes bola na 2 hodky v meste z toho hodku sedela na dzuse a hodku chodila a normalne som sa tak unavila a vyhladla :sunglasses:
uz sa tesim na mamcu a parene buchty a aj segedin si spravime :slight_smile:
29. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vychadza vam to tym co cakate baby, ze jete viac sladke, lebo mna az tak extremne netaha
skor ovocie a presnidavky a pribinaky, take detske papanice :slight_smile:
29. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, joooo..pozajtra...ale sa mi velmi nechceeee...maminka sa o mna ukazkovo staraaa...mnam zajtra mi zasa upecie ceske buchty :grinning:
ja len dufam, ze sa nase babo otoci tym spravnym smerom v piatok :wink:
a potesim vas trosku....ja som pri terezke pribrala 22 kg do troch mesiacov som mala na sebe uz len 7 naviac a ked som otehotnela druhykrat tak uz len 2 :wink:
29. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, ja čakám chlapca a sladké mi teda ide veľmi.
29. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je na sladke moj drahy :slight_smile:
29. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mlsný obaja. Mužík je na čokoládky a na chipsi a ja na keksíčky.
29. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa prave tlacim Tatianou :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a som po sprske...som sa zdrzala, bo udrzba trvala, hech...ideme pozerat serialiq, Big Bang Theory, v anglictine, ale pre mna titulky x;o)

ale dnes muzika asi znasilnim...ak ma nenecha zaspat na gauci po serialiku, hehe...

zuci jj, a ja Ti davam za pravdu x;o)

no ja cakam dievcatko, ale sladke moc nemusim, dokonca, ako som pisala, este donjedavna som ani citit nemohla nic sladke, a ani bylinkove vody, hech...teraz sa mala nadomnou sem tam zlutuje, a dovoli mi tatianu, alebo kinder ale nie vzdy, no x;o)

mala mi proste strazi postavu abo co x;O) a asi i sebe, hehe

idem pozerat, bo drahy je nejaky nedockavy a zacal bezomna...chi, bude to pozerat znova :grinning:
29. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok