Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
2. okt 2009

jeeeeeee blumka takze Julianka sa ukazala 🙂 blahozelam, ale kedze mate v plane dalsie pokusy mozno to bude dalej aj Tomasko, my sme tiez najprv 2 sestry a potom prisiel brasko 😉
a ja zase som rada ze mam starsiu segru, mala som od koho brat rozumy 🙂

olifcek
2. okt 2009

Kakatka juj, sme si ich mohli vymenit 😉

alex
2. okt 2009

ja mám dvoch bratov a dve sestry, jedna segra a brat sú starší a druhý si mladší. A vzťahy máme v pohode.

Inak stav je 9 chlapcov a 9 dievčat.

zoska
2. okt 2009

ahojte,
blumi gratulka 😵 budete mať doma dve prncezny 🙂

ja mam o rok mladsiu segru, nase vztahy boli dost divoke, v puberte sme sa teda dost nemuseli, ale teraz je to o.k., hlavne sa nevie dockat synovca alebo netere a furt sa hneva ze to na mne este nieje vidno, ze som tehu 😀

maculik
2. okt 2009

zoska, mas IP 🙂

ja mam tiez o 2r mladsiu sestru, do cca puberty hrozne, brala som ju ako privesok, no teraz sme naj kamaratky, o vsetkom vie prva (aj teraz vie jedina okrem vas, ze cakame chlapca 🙂
a este o 10r mladsieho bracha, taky nas maznacik to bol 😀

lolka
2. okt 2009

blumka, supeeeer, ďalšia babulka bude 🙂 hlavne, ze je v poriadku 😉
ja mam starsieho brata a vychadzali sme dobre, tak by som druhe chcela chlapceka.....no uvidime ako to buducnosti zariadi 😉

olifcek
2. okt 2009

no ja mam 28, segra 26, jeden brat tusim 25 alebo 24, a najmladsi ma 22 alebo 23, neovladam to moc x;o)

zucana
2. okt 2009

cafte baby...tak sme spat...gratulujem blumka k julianek 🙂 tak do tretice sa zadari aj muzsky potomok 😉 😝
ja mam napr.segru o 7 rokov mladsiu a super ja pomaham jej a ona bude mne 😉
inak baby vybrali sme inu izbietku velmi podobnu tej co sme vybrali....potom vlozim....vychadza trochu lacnejsie a ma viac doplnkov 😉
no a kocik je v rieseni....paci sa obom ten cerveny co tu maju ale mamina pojde este na zatah do Hlohovca a pozriet ten moderny a podla toho sa rozhodneme ktory....kazdopadne to bude casualplay vintage 😀
idem skusit si zdriemnut lebo som nespala...a veru uz necitam...som blba...
inak mamca bola kuknut byt a velmi sa jej paci...a zistila som ze ma krasnu zahradu kde mozem ist na lavicku s kocikom 😅

ewelyne
2. okt 2009

▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████

alex
2. okt 2009

ewe, jééééj, to je zlaté 🙂

zoska
2. okt 2009

ahoj zuci,
chod si lazkat a oddychni si 😉
My sme tiez boli s mamčou kukať ten kocik, a som uz skoro uplne rozhodnuta pre ten Vmax od baby smile, co mam v albume ako 2.favorit...coletto som dnes vylucila a implast som este nazuvo sice nevidela, lebo ho neviem zohnat nablizku a predvac mi povedal ze baby smile je podla neho lepsi aj lacnejsi.... este ideme poobede s muzom, nech aj on vie o co ide a potom ak sa jemu bude zdat ze je o.k. tak uz neriesim dalej nic...
Inak predavc je ochotny vziat kocik a ist k nam domov byskusat ho do vytahu ... takyto pristup si cenim 🙂

a objavila som dva obchody pre deti, o ktorych som nemla ani tusenie, maju tam vsetko a krasne oblecko za normalne ceny...kupila som jedny teplacky, vyzeraju ako spodok od dupaciek a stali 3,2 eura 😉 mam ich v albume

zoska
2. okt 2009

ewe 🙂

lolka
2. okt 2009

zoska, pekny kocik ste vybrali 😉 a aj tie teplacky su pekne.
ja som este nakupy nezahajila, zatial mam len 1body + 2 papucky 😅 tiez by som chcela vybehut s mamcou do obchodov.

ewe, pekneee 😀

zoska
2. okt 2009

no ja mam vlastne zatial na oblečko len tie kusky co su v albume aj to polovicu kupil manzel 😉
ja dufam, ze bud. tyzden uz zistime co to bude, aby som mohla kupovat aj ine eko neutralne vecicky a na vacsie nakupy mam vymedzeny november...v decembri mam skuskove a su sviatky a v januari sa teperit uz nikam nechcem..takze november to istí

lolka
2. okt 2009

ja som tiez nechcela kupovat kym sme nevedeli co to bude - to body som si kupila, tak pre radost, ked nam povedali dobre vysledky po AFT testoch 😵 ze to bude baba vieme len tyzden a to som ani nemala cas ist niekam......ale ved je este casu dost 😉 aj ked si to nechcem nechat na posledny mesiac-dva 😅

Viki ma pekne kopka, a to som mala na obed makove slize, ju to asi neuspava, zato mna strasne... 😔 😀

alex
2. okt 2009

Lolka a ty kde pracuješ, u nás boli tiež makové slíže 😉

blumka
2. okt 2009

chi...no veruze druha princezna bude...pre moju svokru to bude siedma vnucka 😀 ..a teda mam postarane o vybavicku, kedze je tiez februarovka ako Terezka tak nemusim nic zhanat 😅
Inak na utz sa vrtela ako vrtulka, raz mala hlavu na pravej strane, potom v strede, najprv na nas kukala a ked nam lekar oznamil ze je to dievca, tak sa ako na truc otocila a prikryla ruckou, akoby sa zahanbila ze jej kukal medzi nozky 😀 Mam aj cd z 3D zaznamu tak vecer pokukam ci tam su nejake pekne zabery a hodim foto...

lolka
2. okt 2009

alex, robim na BA II, za Baumaxom, je tam viac firiem... Zeby sme chodili do jednej kuchyne ? 😕

alex
2. okt 2009

lolka aj ja. Ty si v ktorej firme?

alex
2. okt 2009

No teda ja robím nie ako je Baumax, ale na druhej strane, ako je Doprastav a Metrostav.

maculik
2. okt 2009

mnaam, makove slize by som si dala, len ked neviem, ci tu maju mlety mak a ak nie, tak strojcek na mak nemam ☹

blumi, tak si rovno uprav pas 🙂 🙂

ja nakupy zatial nerobim, lebo nemam to ani kam davat a aj tak sa budem z Luxu stahovat do Bonnu a este tam sa asi budeme stahovat do ineho bytu, tak sa mi to nechce skladovat kade-tade. Potrebujeme kupit velku skrinu len pre detske veci, lebo Adelke donedavna stacila komoda, no cim je starsia, tym viac toho potrebuje, takze uz treba skrinu.
Ale obzeram poctivo a veru nie je lahke odolat 😀

blumka
2. okt 2009

mnaaam..zajtra u nas budu asi dajake sladke sliziky...mak moc nemusim, tak mozno tvaroh? 😀

lolka
2. okt 2009

Alex, to vaaaazne ? tak to bola Uplna pohoda, ze ? ja robim v tej sedej budove - Honeywell 😀 zeby aj ty ?

maculik, tak nech ti najblizsia navsteva mak donesie 😀 ja si kupujem tiez uz pomlety,ked si robim slize doma.

alex
2. okt 2009

Lolka neuveríš, ale aj ja. Ja som úplne na prízemí 😀

alex
2. okt 2009

Tak toto je aká haluz 😵

maculik
2. okt 2009

lolka vidis, ideme o mesiac domov, tak dalsia vec pribuda do zoznamu, co tam musime este okrem Sunaru kupit 🙂 a aj ten hrudkovity tvaroh, lebo tu maju len ten jemny, mazlavy, a ten na slize nie je dobry.
Dovtedy musim vydrzat, dam si teda Mozartove gulicky, teda nie gulicky, ale take tie placky, Vladko mi dnes doniesol z Viedne, uz som zjedla 5 😵

lolka
2. okt 2009

Alex, tak to je inaaaaa nahoda 😀 ja robim na 2.poschodi. mozme niekedy skocit spolu na obed 😉

maculik, joooj, aj tie gulicky je dobrota 😉

alex
2. okt 2009

jasné, môžeme. Zvláštne, že som si ťa nevšimla ešte, tehuľky si všímam. Kedy chodíš do práce a z práce?

hajdylca
2. okt 2009

aj ja chcem nejaku kamosku v okoli mojej roboty 😵 😵 alex no budem sa snazit pokukat- vybav pekne pocasie bez dazdu 😉

zoska
2. okt 2009

hehe baby makove slize sposobili, ze ste zistili ze robite v jednej budove 😀 keby lolka nenapisala co mala na obed, tak sa k tomu asi nedopracujete...tak toto je ina naaahoda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre