Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
4. okt 2009

a nebude vadit ze nie som tehotko a zavadzam tu? 😕

blumka
4. okt 2009

ahooooj cukruskaaaa....aj ja som na teba obcas myslela, ze ako sa mas a tak..je fajn, ze sa k nam znova pridas...myslim ze to nikomu nebude vadit, a uz vobec ze by si mala zavadzat... 😉

cukruska1920
4. okt 2009

diky...ste zlate 😅

olifcek
4. okt 2009

cukru ale kde, jak vadit? sice to nevyslo, ale itak si nasa 😉

matka331
4. okt 2009

ahojte,,,,blumka gratulujem k dievcatku 🙂 🙂
cukruska urcite to nikomu nebude vadit udemelen radi vsak tehulky 🙂 🙂 🙂 🙂

blumka
4. okt 2009

matka dakujem...Uz sme aj Terezku naucili ako sa vola babatko, tak uz ukazuje, ze v brusku je Juli 😀 😵

orchidka
4. okt 2009

cukruska, ja ta sice nepoznam, ale je fajn sa povzbudzovat navzajom... Ja som prisla o babatko na zaciatku roka a uz som teraz tu zaradena, drzim aj tebe palce, nech vsetko cim skor v poriadku 🙂

janielah
4. okt 2009

ahojte babky, co si myslite o baby vysielackach? treba to? blumi ty mas - mala si?
ake su dobre a ktore kupovat nie? poradite?

olifcek
4. okt 2009

ja take neplanujem kupovat x;O)

zucana
4. okt 2009

jani asi zavisi ako daleko budes mat od seba babo 😉

ewelyne
4. okt 2009

ahojte vsetci 😉
aky ste mali vikend?

dakujem vam...

my sme teda oddychovali, ale stele nam je nejako zvlastne a nejake zvalstne bolesti..., ja neviem, chvilami mam pocit, ci to nie je nahodou slepe crevo... zajtra rano 8:40 ideme na morfo 😉 uvidime co a ako, pripadne skocim k obvodnej lekarke, ze co...

blumi, no nas drobec, ukazuje tiez, ze babo, potom ho pocuva a bozkava a hladka a v piatok jednej tete v obchode rozpraval, ze on ma v brusku babo... no tak vazne to hovoril, ze sme z neho nemohli... 😀

zucana, to az tak svokrovci prezivaju?.... neboj bude dobre... oni sa ukludnia... ja som doteraz nepostrehla, ze byvate v jednom dome s nimi, ci ako?

cukruska, ahoooj, vitaaaaj 🙂 robime aj kolacik-stretko , pridaj sa k nam 😉

baby k vysielackam- my mame philips a sme velmi spokojny,ja neviem, co by sme bez nej robili .. 😉
pretoze s malym chodime k svokrovcom, tam je velky dom, v zime, v lete. na chaty, vylety, dovolenky...
a ked drobec spi a vy ste napr. niekde v spolocenskej miestnosti, pripadne sedite vonku pred chatou... tak je to vyborna vec... a aj ked sme boli u susedov, a maly spinkal... no vyuzitie vsemozne...

blumka
4. okt 2009

ja som za vysielacky vsetkymi dvadsiatimi..ja mam fisher price....ako vravi ewe, mozte sediet na balkone, na terase, vonku a babo si spinka kludne...tiez ju vlacim vsade so sebou..Terezka ma taky divny spanok, spi asi tak hodinku, potom sa preberie, zacne tak potichucky mrnkat, to by som cez dvere nepocula...cez vysielacku pocujem, pridem ku nej, ulozim ju, pohladkam a ona spi dalej, ale keby som ju nezacula, zacne plakat, lebo ma nevidi a uz ju neuspi nikto...takze pre mna je vysielacka veeeeelmi potrebna 😉

blumka
4. okt 2009

joj a kupte si taku co ma viac kanalov aby sa vam nestalo to co mojej sesterke, zapla si vysielaciku a pocula plakat babo, utekala do izby ale jej maly kludne spinkal...odpocuvala susedove babo, lebo mala zapnutu na tom istom kanaly 😀

petuskaxfun
4. okt 2009

ahojte jeej skoda ze som si Vas tu nevsimla skor aj my budeme rodit vo februari 🙂 super ze je Vas tu tolko ide niekto rodit do ruzinova alebo na kramare

blumka
5. okt 2009

dobre ranecko 😉

megg
5. okt 2009

bre ranko,
tak my sme mali dost akcny vikend. V sobotu ZOO s drobcom, vcera autosalon + nakupy, no dost ma to zmohlo. Teda unavena som bola jak konik 😅

Petuskaxfun, vitaj, ja zreme budem na kramaroch.

megg
5. okt 2009

Este k vysielackam, tak nam to tiez dost doma pomohlo. Ci v byte, ci teraz v domceku. Brali sme to vsade, kam sme sli aj spat. Je to pohodlne 🙂

alex
5. okt 2009

Dobré ránko, ja mám už za sebu návštevu lekára, bola som na morfo. To je také super, vidieť drobčeka. Je už taký veľký 😵 Všetko je v poriadku. Krásne sa hmýril. Včera večer som cítila krásne šťuchance, už je to čím ďalej intenzívnejšie 😵

hajdylca
5. okt 2009

ahojte, cukru vitaj- ja tiez ako vsetky ostatne na Teba myslela 😉 ak budes toho 14. v Ba urcite prid 🙂 tak my sme v Polsku kupili kocik 2kombinaciu , matrac, supravu do postielky-vankus-paplon-obliecky,hniezdo,take vrecko na postielku,a baldachyn-ale z toho budu 2 plachty,plachty,overal,plienky, osusky a potom take insie veci na cintorin... v tom bielsku sme neboli, lebo kocik sme kupili v targu, tka neviem ake ceny tam maju... ewelyn dufam, ze uz je Ti len dobre, a nic podobne sa nebude uz nikdy viac opakovat... pekny den 😉

lolka
5. okt 2009

dobre ranko 🙂
alex, je to super pocit vidiet krpca, ze ? my sme boli minuly tyzden a nemohla somsa vynadivat na tu obrazovku 😀
my vysielacku asi nebudeme kupovat, mame maly bytik,t ak sa mi to zda zbytocne 😅

alex
5. okt 2009

hajdy pridaj potom fotky do albumu 😉

Lolka hej, je to super vidieť, ako si drobček vnútri kraľuje. Ako sa vrtí, naťahuje... 😵

hajdylca
5. okt 2009

alex tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5303845 len ta nasa farba tam nie je, ale zajtra kocik pofotime...

orchidka
5. okt 2009

Dobre ranko

Vysielacky - velmi dobra vecicka, idealne este s co najvacsim dosahom, so svetelnou signalizaciou (ak nie je dobre, aby bolo pocut zvuk) a s viacerymi kanalmi (ocenis najma na dovolenke, kde moze byt veeela vysielaciek naraz zapnutych 😉

petuskaxfun, ja budem na 99% rodit na Kramaroch 😉

My ideme do poradne + sono zajtra, tak hadam uvidime tvaricku nasej slecny uz pekne na 3d, tiez sa tesim 🙂

alex
5. okt 2009

Ja sa chystám rodiť na Antolskej.

Hajdy pekný je. My sme pozerali podobný v Auparku v Peg peregu, ale nepáčila sa nám športová časť. Manželovi sa dosť páčil PP gt3, ale je to trojkolka a neviem, či by nám vošiel do výťahu. A cenovo výjde tak ako Concord, tak to by som si radšej ten kúpila.

olifcek
5. okt 2009

bry den x;O)

hajdylca
5. okt 2009

bre ranko olif 🙂 ja som mala na sportovu cat jedine kriterium aby sa dala tak normalne polohovat a tato sa dala, lebo inak sa nam velmi pacil austin- neviem ako dalej, ale ten sa iba tak naklapal.. no a za 220 eur, no nekup ho 😀

maculik
5. okt 2009

Dobre ranko
Akurat ranajkujem, idem vas trosku docitat, len vidim, ze sa tu spomenuli vysielacky - orchidka, nevies poradit nejake naozaj fungujuce? My sme dostali totiz take, co nefunguju ani z izby do izby, nieto este dalej. Pritom vraj dosah 300m, no ked sme boli na Silvestra na chate a vecerali sme, tak absolutne som sa na to nemohla spolahnut, len to sustalo.

ja som dnes uuuuplne hotova, mala nespala od pol1 do 4 (zuby) 😔 😝 Striedavo plakala od bolesti, vrestala od zurivosti a hrali sme sa, nakoniec zaspala so mnou v posteli, ale stale zo spanku plakala.
kocky s detmi, neviete nieco poradit? to je prvykrat, co tak vyvadzala. Nezabrali ani homeo, ani gel na zubky, ani Nurofen ☹

A aky ste mali vikendik? 🙂

vevoncek
5. okt 2009

ahojte ja som sa tu dlho neukázala ale nejako nebolo kedy stále je niečo rodičia prerábajú a boli sme pozrieť v tom Poslku ale nekúpili sme kočík ale už máme zhruba predstavu aký by sme chceli no bolo celkom fajn v poslku až na to že sa nám auto pokazilo a kúpili sme aspoň super fusák

mimochodom pridala som nejaké foto do albumu a je tam aj sono nášho syna 😀 a ešte pridám aj foto toho čo sme kúpili v poslku pre malého

vevoncek
5. okt 2009

a ešte som zabudla cukruška vitej rada ťa vidím a teší ma že sa chceš pridať znovu k nám je to super

orchidka
5. okt 2009

maculik, my mame philips, toto leto som na dovolenke videla u znamych philips-avent a zdali sa mi velmi dobre aj dosahom a spolahlivostou (prakticky je to asi philips, len nieco novsie ako mame my), ale na nase som sa v zasade mohla vzdy spolahnut.

a pokial ide o malu a su to urcite zubky... tak tu pomoze jedine vydrzat ☹ , ak nezaberie ani nurofen, tak viac uz nema zmysel pri zubkoch ...

u nas bol vikend kludny, velke deti mi pripravili skvele prekvapko 🙂 upiekli mi tortu k narodeninam, hodim do albumu, ozaj sa im podarila a uzasne chutila.. na prvy pokus robili rovno poschodovu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre