Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vevoncek
5. okt 2009

baby ako mám zmeniť pohlavie v tej našej tabulke? alebo je tu niekto kto to mení? tie údaje?

a ozaj aj si meriate brušká predtým už tak dávnejšie sme sa bavili o meraní a že si sem pridáme ešte aj takú tabulku, ale asi nakoniec nič z toho inak ja som si merala dnes ráno preto o tom píšem mi to tak napadlo a mám 82cm asi len 10 cm viac ako naposledy čo som si merala prvý krát

maculik
5. okt 2009

orchidka diky, no fakt asi musime len vydrzat 😒
vevoncek, meni sa to na gmaili, aj obvod bruska sa tam pridava, ja tiez idem pridat 🙂
mas tie prihlasovacie udaje na gmail?

mmaarrttiinnaa
5. okt 2009

ja idem dnes na morfo drzte mi prsty dufam ze sa male ukaze idem az na pol 6 tak dufam ze este vecer zajdem lebo zajtra som cely den v skole

vevoncek bruska sa zapisuju do tabulky na gmaily

alex
5. okt 2009

No ja mám cez bruško už 100 😅 ale ja som nemala bruško ploché pred tehu, takže to nie je až tak vidieť.

martinka držím palce a verím, že sa drobček ukáže 😉

maculik
5. okt 2009

vevoncek, a aj pas si zmen, nech vieme, ze cakas chlapceka 🙂

mmaarrttiinnaa
5. okt 2009

alex ako som pozerala tak mame skoro rovnake bruska od zaciatku aj ja mam teraz 100 aj predtym ked som pozerala tak si stale bola najblizsie pri mne s bruskom 🙂

alex
5. okt 2009

no vidíš a ty si ešte týždeň predomnou 😀

zusika
autor
5. okt 2009

ahojte kocky.... od dnes - pocas nasledujucich troch tyzdnom som v praci sama . makam za dvoch - takze vas budem zrejme sledovat len utrzkom.... ak by ste sa uz definitivne dohodli na stretku - cas, miesto, datum - date mi prosim vediet cez IP, aby som to neprehliadla?? Vdaka a pekny den vam...

Logi my sa vidime v bazene, vsak? 😉

alex
5. okt 2009

no tak som upravila tabuľku, stav 12:9 pre baby 😉

alex
5. okt 2009

Zusika tak ale opatrne s tou prácou, aj oddychovať treba.

orchidka
5. okt 2009

alex, tusim jednoznacne vediem.. moje brucho riadne vidiet... mne sa pri kazdom dalsom tehu vzdy doslova nafukne na zaciatku a potom rastie a rastie... 😉 uff takze teraz vyzeram ako ked som bola hadam mesiac pred porodom prveho 😖 , prakticky sa ma kazdy pyta, kedyze to uz rodim... 😒

kejtty
5. okt 2009

Ahojte, aj my budeme vo februari traja, len sa nejak neviem dostat do vasej tabulky 😀 a čakáme chlapčeka, takze to skore by sme skoro vyrovnali 😅

alex
5. okt 2009

Kejtty vitaj medzi nami 😉 Napis olifcek do IP, ona ti vysvetlí kde nájdeš tabuľku a dá ti prístup.

Jooj, maličký ma zase pekne kopkal 😵

alex
5. okt 2009

orchidka čo tak odfotiť bruško a pridať do albumu 😉

maculik
5. okt 2009

kejtty vitaj, mame rovnaky termin 🙂

orchidka, ved to neva, mas narok na velke brusko po tolkych porodoch 😉 A brusko je pekne (aj ked na konci uz dost zavadzia 😀

lolka
5. okt 2009

kejty, ahoj 😉
ja som mala pred par dnami na brusku rovnu 90 🙂
aj moja mala sa hybe o 106 😀

kejtty
5. okt 2009

dakujem za privitanie...
maculik, tak ten termin mi vyratal len konik, ale doktor na 03.02.2010... ved uvidime. Aj pohlavie babatka mame spolocne 😀

maculik
5. okt 2009

no mne brusko pribuda asi tak 1cm tyzdenne, ako tak pozeram. Ale zatial mam len 85.
My teraz oddychujeme, ale tiez sa dost hybe, je to super. Aj ked zase viac kopka dovnutra, nez von, takze je to taky zvlastny pocit 🙂

zusika
autor
5. okt 2009

Hajdy - mozes mi prosim do IP, alebo ak chces aj sem - napisat ceny tej postielky a ak sa pamatas aj to vsetko ostatne co ste nakupili v PL? ja sa chystam o tri tyzdne..... a beru aj eura? v Tesine sa asi skor oplatia ceske koruny, mysim.... hmmm... 😒 tesim sa na foto v albume

Ewe - dufam, ze uz je ti lepsie... Drzim palce na marfo...ozvi sa, ze co a ako....a dufam, ze do buduceho tyzdna budes 100% Ok a ze an stretko prides..... 😉

Alex - pokial sa nevyskytne nic nepredvitatelne a vsetko bude pokojne ako dnes, tak by som sa nemala nejako extra prepracovat...a stoji to za to...lebo po tomto 3-tyzdnovom maratone pride ulava - mesacny homeoffice a potom uz len uzivanie si tehotenstva a materstva....to ma drzi nad vodou.... 😀

aha...vitam Kejtty..... ake meno ste vybrali pre drobca? my sme sa stale nerozhodli.... ale uz som manzelovi urobila zoznam 10 mien, o ktorych som ochotna hovorit - dali sme si cas do 3D usg - aby sme si boli 120% isti pohlavim a potom sa rozhodneme.... 🙂

alex
5. okt 2009

zusi, tak to je fajn, to sa potom dá vydržať.

loginka
5. okt 2009

🙂 cafte, dnes sme boli na poradni a vyzera to tak, ze vieme co cakame 🙂

hajdylca
5. okt 2009

logi tak hned povedz 🙂

alex
5. okt 2009

logi??? 🙂

loginka
5. okt 2009

🙂 hned hovorim: z kazdeho po jednom 🙂

alex
5. okt 2009

jéééj, takže párik 😵

loginka
5. okt 2009

maju po 350 gr a velki su asi 20 cm 🙂
bolo to zlate, naprv. taky mismas boli nejako na sebe, potom sa kopali, vselijako sa tocili, maly je samozrejme vacsi exhibicionista 🙂

lolka
5. okt 2009

logi, supeeeer, budete mat parik 😉

alex
5. okt 2009

lolka už si bola na obede?

blumka
5. okt 2009

jeeeeej logi, to je super..gratulujem

loginka
5. okt 2009

zusi a cvicit uz nemozeem ☹ mam oddychovat, krcek mierne pootvoreny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre